Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Ojla

mene pa zanima če je kdo odstranil blokado doma, pa je nato imel mogoče kje kaki problem? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo odstranil, malce sprobal in dal nazaj. Nobena umetnost in noben problem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem... :D mi je kolega obrazloziu use.. :worship: amm,a kdo prodaja to makino mogoce? al pa pozna koga al pa kak oglas?

Najbolj pametno(vsaj z finančnega vidika) bi bilo, da kot si sam napisal kupiš nekaj močnejšega in potem voziš nekaj časa ter se pač ti "dve leti" švercaš.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla

mene pa zanima če je kdo odstranil blokado doma, pa je nato imel mogoče kje kaki problem? :winkiss:

Vidm da imava isti motor z 25kW. Če pogledaš na levi strani motorja, tam kjer je zajla za gas

imaš ploščico, ki preprečuje da bi gas dal do konca. Za odstranitev blokade samo odviješ dva

križna vijaka, snameš zadevo in to je to. Vse skupaj za 2 min dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tud mene zanima sam pomoje ti tega nebo noben naredu...drgač pa blokada za ktm lc4 640 1999 pride 550€+homologacija.

mam lc4 640 letnik 2005. za 550€ + homologacija se raj vozm še eno leto brez izpita za neomejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam lc4 640 letnik 2005. za 550€ + homologacija se raj vozm še eno leto brez izpita za neomejeno

mislm da ni tok blokada... nej en pokliče šterna pa vpraša... težko verjamm da je tok drago...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi 125. Se boš saj lahko vozu ne da veš cas gledaš če so ti ta modri za ritjo.

dokler so samo za ritjo je še vse super.. :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi 125. Se boš saj lahko vozu ne da veš cas gledaš če so ti ta modri za ritjo.

ma ni to men problem..itq u mojih jeboucih nimam nje palit cez 130...:D tam ko pa lhko,pa vem da ni kapsou..ma glej,kupim si motor 125 za a3.800€ ,ga cez leto pa pou prodam,zgubim na njem okol 700€,kupim kawasakija za 4000€....al pa da kupim zdej kawasakija za 3.800,fuknm gor se..600€ za blokado pa auspuh,in ga mam 5 let..:D pomojm e mi druga varjanta bul..usj jst tko mislm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler so samo za ritjo je še vse super.. :whistle: :winkiss:

super je že lahko

sam pa teb živci norijo pol :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni to men problem..itq u mojih jeboucih nimam nje palit cez 130... :D tam ko pa lhko,pa vem da ni kapsou..ma glej,kupim si motor 125 za a3.800€ ,ga cez leto pa pou prodam,zgubim na njem okol 700€,kupim kawasakija za 4000€....al pa da kupim zdej kawasakija za 3.800,fuknm gor se..600€ za blokado pa auspuh,in ga mam 5 let.. :D pomojm e mi druga varjanta bul..usj jst tko mislm

Nevem če ni blo razumljivo napisano ampak ti nimaš tega kej blokirat ker je za izpit A1 omejitev na 11kW IN 125ccm. Če pa vseeno nameravaš kupit ne rabiš nič blokirat ker izpita še zmer neboš imel za ta motor.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če ni blo razumljivo napisano ampak ti nimaš tega kej blokirat ker je za izpit A1 omejitev na 11kW IN 125ccm. Če pa vseeno nameravaš kupit ne rabiš nič blokirat ker izpita še zmer neboš imel za ta motor.

LP

pol pa lepo u kurac!!:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da ni tok blokada... nej en pokliče šterna pa vpraša... težko verjamm da je tok drago...

To je cena pri Motorjetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak z tistim, ki kupi ktm-a 640 in ga zablokira, pa tudi ni vse v redu, oz. mu verjetno manjka kar precej koleščk, saj lahko kupiš smc-ja 625 ali 660 in imaš boljši motor ter obenem 21 oz 24 kw v prometni.

Kaj pa naprimer, če tazga motorja ne dobiš (ker jih je zelo malo) ali pa da nimaš toliko denarja, da bi si ga privoščil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naprimer, če tazga motorja ne dobiš (ker jih je zelo malo) ali pa da nimaš toliko denarja, da bi si ga privoščil?

Če kupiš povprečno ohranjenega LC4 640 in daš 550 evrov za blokado, bi že lahko kupil smc.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ee tkole danes bil na LPP , mal je šel okol motorja pa TO TO! zanima me pa kolko dni je potrebno čakat na homolo. kartonček. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ee tkole danes bil na LPP , mal je šel okol motorja pa TO TO! zanima me pa kolko dni je potrebno čakat na homolo. kartonček. :hmm:

Moj je bil doma čez približno 2 tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole vlogo morš predhodno izpolnt za vgradnjo 25kW blokade?

Pa pol to na LPP odnesš al kako?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ni prava, ona ko ti piše vloga za pregled predelanega vozila je prava, no vsaj jaz sem tisto izpolnil. Lahko tudi pošleš skupaj z fotokopijo prometne in homolo. kartončka lahko pa osebno neseš kar ti bol priporočam si veliko pred na vrsti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha!

bi bil kdo tko dober, pa bi slikal to čudo ki blokira gas pa naložil fotko!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha!

bi bil kdo tko dober, pa bi slikal to čudo ki blokira gas pa naložil fotko!!

Takole zgleda na FZ6S letnik 04

post-17185-1236967194_thumb.jpg

post-17185-1236967220_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!