Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me ali je še kdo blokiral kako YAMAHO ali HONDO na 25kW, in če je kolikšne so cene vsega skupaj?Pri kawasakiju pride vse skupaj cca 40k ane oz. če se da kje dobiti samo papirje o vgrajeni blokadi?

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, 40 tisoč bi bilo malo malo za blokado..

Meni so rekli 200€ + 7500 pregled na LPP. Grčar mi je tako reku. Saj je on že dal blokado sebi noter.

Jaz pa računam na vsaj 250 € pa 7500 še pregled, še prevoz pa vse, bo še kaj več kot toliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, 40 tisoč bi bilo malo malo za blokado..

Meni so rekli 200€ + 7500 pregled na LPP. Grčar mi je tako reku. Saj je on že dal blokado sebi noter.

Jaz pa računam na vsaj 250 € pa 7500 še pregled, še prevoz pa vse, bo še kaj več kot toliko.

jst sm reku, da blokada pri kawasakiju pride 31.000 sit, za druge znamke motorjev, kjer se vgrajuje Alphatechnik blokade pa verjetno pride dražje (točne cene ne vem), tko da si mal preber, kaj sm napisu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa prek poznanstva daš malo več in narediš homologacijo da ti motor doma stoji papirji pa grejo v koper in po začudenju pride nazaj z napisom 25kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro !

Predvčerajšnjim sem klical Šterna v Kranj in se posvetoval za blokado 25kw. In sicer pride nataenko 48 tisoč, potem pa od 5 -10 tisoč je montaža, kasneje pošlješ dokumente na lpp ljubljana in ti dajo datum kdaj moraš prit preverit to blokado v ljubljano z motorjem. Na koncu samo greš še na tehnični pregled kjer vpišejo 25kw v premetno.

Pregled v ljubljani stane priblizno 7500 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro !

Predvčerajšnjim sem klical Šterna v Kranj in se posvetoval za blokado 25kw. In sicer pride nataenko 48 tisoč, potem pa od 5 -10 tisoč je montaža, kasneje pošlješ dokumente na lpp ljubljana in ti dajo datum kdaj moraš prit preverit to blokado v ljubljano z motorjem. Na koncu samo greš še na tehnični pregled kjer vpišejo 25kw v premetno.

Pregled v ljubljani stane priblizno 7500 sit.

In potem se voziš po polžje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek bo kar dovolj, raje kot pa na kakšen zidu. So imeli fantje ki so mi svetovali ugraditev blokade kar prau. Vsi ko smo mladi smo najlepši, najbolj močni najbolj pametni.

Pa pravijo bolje izpasti glup, nego iz avijona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro !

Predvčerajšnjim sem klical Šterna v Kranj in se posvetoval za blokado 25kw. In sicer pride nataenko 48 tisoč, potem pa od 5 -10 tisoč je montaža, kasneje pošlješ dokumente na lpp ljubljana in ti dajo datum kdaj moraš prit preverit to blokado v ljubljano z motorjem. Na koncu samo greš še na tehnični pregled kjer vpišejo 25kw v premetno.

Pregled v ljubljani stane priblizno 7500 sit.

K pregledu prištej še 5000sit za izdajo enga gnilega A4papirja :doze: Prokleti kur×× :angry2: :angry2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem naročit blokado. Problem je če v papirjih od blokade piše narobe glede zmanjšanje moči IZ tolk in tolk KW na 25KW...

Pri meni je bilo 79KW se mi zdi, ma jih pa 81KW...

In ni nikjer nobene verzije s 79KW. Sem gledal PDFje od nemškega skladišča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ućeraj zjutraj so me klicali z šterna da je prišla blokada za gsx-r 600 2004 in z velikim interesom sem jo šel kar takoj iskat.

Montaža je enostavna, sedež, rezervar dol, airbox, lopute in v sesalne gre not ploščica ki omejuje zrak, in na zajlo od gasa pride en ki omeji.

Izkušnje ? ZELO ZELO PRIPOROČLJIVO ZA ZAČETNIKA! Motor ima 25kw, v dveh na motorju pa vsa v šusu ujela tistih 148 km/h, več pa ne gre sam se tam ustavi. Hod gasa je zelo majhen !

Glas je isti, odprti auspuh :OK: :worship: :D . Uglavnem zelo dobro je ker guma nemore oz zelo težko zdrsne, skoraj nemogoče da zdrsne.

Fantje kateri so govorili o pospeških v primerjavi polna moč in 25kw so neumnosti. Motor je prej tak potegnu da me je z belance strgalo dol pristal pa na drugem sedežu na sopotnika, sedaj pa nič, nikamor, skratka občitek ene 2T 125ccm motorja.

Vse skupaj se je montiralo v 1 uri, blokada stane 48 tisoč + 5 tisoč za ugradnjo. Sedaj me čaka še pregled 7 tisoč in to je to.Mogoče še kakšno malenkost dodat..

Uglavnem motor je blokiran na nulo in NITI PRIBLIZNO nemoreš primerjat odprt in zaprt motor.

Tisti pa ko se kregate v primerji z odprto 125 pa z zaprtim na 25kw višje kubičnim strojem tudi 125 lahk se skrijete. Saj v hitrosti boste že šli mimo, saj v klanc, aj aj, to gre 150 gor pa 150 dol, pa v šesti brez menjavanja.. Tam pa si skozi na menjalniku.. Pa da o ciklistiki, bremzah, stabilnosti ne govorimo ...

To je moja izkušnja z prvega dne zaprtega motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ima kdo seznam, za katere motorje obstajajo blokade, ki jih lahko narčiš preko šterna. Namreč kupujem motor za naslednjo setono, začel sem z ER5, ga opustil in šel na suzy SV650, sedaj pa me najbolj vleče k Cagivi Raptor. Za prva dva sem že vprašal Šterna, za raptorko pa ne (ima SV-jevo mašino, a nekoliko prirejeno). Mal bedn se mi zdi vsakič šterna sprašvat za vsak motor posebej, no sej mu bom rekel, če ima seznam, samo vseeno vprašam.

Sliš se čudno, da tako spreminjam želje, vzrok je ravno to da kupujem najboljše možno, ki bi obdržal za vsaj 5 let za nek srednji denar.

PS: off topic: ko že omenjam Raptorko, bi prosil koga ki ima kaj izkušenj z njo, da se mi javi na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst mam plana nabavit do naslednje sezone fz6 fazer s2 in vgradit blokado notr...mislite da bi blo zadosti moči še za mojo sopitnico, da ne bi mi kdaj zmanjkalo moči v kak klanec al kaj podobnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma seveda bi zveklo saj dela vse z navorom pa to v šesti v vsak klanec.. Če greva jaz pa moj oče ko sva kar težka 100 + 70 kil v šesti kamor češ.. Gre unih 150 tam se pa tudi ustavi

Prijatelj, TU imaš seznam blokado katere so možne za v motorje ugradit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsx600 hvala za seznam.

A za vse te modele se da dobit tudi pri Šternu? Sem zares presenečen, nisem vedel da za toliko modelov obstaja blokada, kaj šele da jih na tisočake dajejo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma seveda bi zveklo saj dela vse z navorom pa to v šesti v vsak klanec.. Če greva jaz pa moj oče ko sva kar težka 100 + 70 kil v šesti kamor češ.. Gre unih 150 tam se pa tudi ustav

uf pol pa ni problema....sej 150 je čist zadosti za se furat na easy...no pa še moja sopotnica je dokaj lahka...pol se nimam česa bati :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!