Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Super, danes smo zrihtali blokado za gsx-r '04. Še registracija naslednji tedn pol pa gasa

po snegu :huh: :(

..tkole zgleda blokada 25KW na Suzuki SV L.`03. pršraufana na uplinjač z enim vijakom. Deluje pa tko, da "štopa" gas...

in za to pi*** hočjo 40-50k sit :angry: :slap: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tkole zgleda blokada 25KW na Suzuki SV L.`03. pršraufana na uplinjač z enim vijakom. Deluje pa tko, da "štopa" gas...

hmmm...

Pa si ti siguren, da je to blokada za SV l. 03? Ker ta letnik nima več vplinjačev, ampak elektronski vbrizg :hmm:

Jaz imam na svojem SV letnik 03 vgrajeno blokado na 25kW, pa sumim, da je blokada na sami elektroniki.

Sem že parkrat kontaktiral uvoznika, da bi se pri proizvajalcu pozanimal, kakšna blokada je not, pa koliko bi stalo, da bi jo odstranil, pa še nisem dobil nobenega odgovora :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in za to pi*** hočjo 40-50k sit :angry: :slap: :cry:

če bi malce prebral temo (in ne takoj zganjal cirkus), bi videl, da so blokade različnih vrst, odvisno pač, kako je možno določen motor zablokirati. Ni nujno, da hočejo za "tole malenkost" 40 jurjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm...

Pa si ti siguren, da je to blokada za SV l. 03? Ker ta letnik nima več vplinjačev, ampak elektronski vbrizg :hmm:

Jaz imam na svojem SV letnik 03 vgrajeno blokado na 25kW, pa sumim, da je blokada na sami elektroniki.

Sem že parkrat kontaktiral uvoznika, da bi se pri proizvajalcu pozanimal, kakšna blokada je not, pa koliko bi stalo, da bi jo odstranil, pa še nisem dobil nobenega odgovora :BUA:

100%,.. ker sem jo odšraufal iz svojga motorja,. lastnoročno... :grim poglej pod tank na levi strani motorja,. tam k pridejo zajle na upilnjač... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če ima elektronski vbrizg pol ni vplinjač...

Je pa verjetno montirano na enoto elektronskega vbrizga, ker je itak krmiljena preko zajle... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100%,.. ker sem jo odšraufal iz svojga motorja,. lastnoročno... :grim poglej pod tank na levi strani motorja,. tam k pridejo zajle na upilnjač... :naughty:

bom pogledal ta vikend, čeprav se mi zdi, da bi manjši hod ročice gasa opazil, če bi bla blokada na zajli :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm...

Pa si ti siguren, da je to blokada za SV l. 03? Ker ta letnik nima več vplinjačev, ampak elektronski vbrizg :hmm:

Jaz imam na svojem SV letnik 03 vgrajeno blokado na 25kW, pa sumim, da je blokada na sami elektroniki.

Sem že parkrat kontaktiral uvoznika, da bi se pri proizvajalcu pozanimal, kakšna blokada je not, pa koliko bi stalo, da bi jo odstranil, pa še nisem dobil nobenega odgovora :BUA:

težko da boš dobil odgovor....rajši spremeni vprašanje:

napiši da bi dal v motor blokado, pa te zanima kakšne vrste obstajajo za tvoj motor, pa boš videl kje gledati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno, da hočejo za "tole malenkost" 40 jurjev.

je nujno, sm se že vse pozanimu pr panigazu :grim oz največ te pridejo kao papirji :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je nujno, sm se že vse pozanimu pr panigazu :grim oz največ te pridejo kao papirji :headbang:

in zakaj so "kao" papirji? A to pomen, da niso papirji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko da boš dobil odgovor....rajši spremeni vprašanje:

napiši da bi dal v motor blokado, pa te zanima kakšne vrste obstajajo za tvoj motor, pa boš videl kje gledati

:? :?

očitno si nisi dobro prebral, blokada je že noter :headbang:

obstajajo pa blokade na zajli za gas in na sami elektroniki motorja. Kakšna je v mojem motorju pa še ne vem.

upam da je samo na zajli, da ne bo preveč denarnica trpela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj so "kao" papirji? A to pomen, da niso papirji?

to pa js nevem, uglavm men se zdi to ena navadna nategancija!!! ta po*** blokada 25kW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če ima elektronski vbrizg pol ni vplinjač...

Je pa verjetno montirano na enoto elektronskega vbrizga, ker je itak krmiljena preko zajle... :trance_33_sleep:

...moj SV je mel to blokado k sm jo sliku, namontirano na uplinjaču, tko k sm reku. Ja, ma el. ubrizg in ma uplinjač. normalno da ga ma,. kako pa bo motor delal če ni upinjača. Še enkrat povem, blokado sem sam odmontiral, in me ne prepričevat da to ni to,... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med vbrizgom in vplinjačem je majčkena razlika. :doze:

nisem lih mehanik, sam "predpriprava" zmesi goriva in zraka se mora nekje pripraviti, "upliniti",. zato je po moji "laični" logiki to uplinjač, kjer se pač gorivo zmešan z zrakom uplini, zato je uplinjač. Ne vem,.. mogoče se motim, u glavnem,. hotu sem samo povedatui kje je blokada motorja :grim in ne tolmačiti pomena "anjšpic in frgazer" :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa js nevem, uglavm men se zdi to ena navadna nategancija!!! ta po*** blokada 25kW

hja, izpit imaš z omejitvijo.. .drugič si kupi ustrezen motor, pa ne boš imel težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, izpit imaš z omejitvijo.. .drugič si kupi ustrezen motor, pa ne boš imel težav.

:OK: tako, tako...

Naj vas ne bo sram...

Smo pa ja vsi z čaperji začeli, ane... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sym, kaj pa če bi ti imel izpit do 25kW, bi se oziral po zzr 250? I don't think so.

Izpit sem hotel delati ravno v času, ko so omejili začetnike na 350 kubikov. Vsi motorji so mi bili smešni. SEm raje kupil avto in počakal, da je omejitev bila odpravljena (hvala protestnikom motoristom pred parlamentom). Že pred opravljanjem izpita sem kupil prvi in potem drugi težji motor (GPZ 550 in FZS 600, potem FZS 1000).

Ampak, če bi imel omejitev na 25 kW in bi si želel privoščiti večjo makino z blokado... bi pač vzel v zakup, da te zadeve pač stanejo. bogpomagaj - imidž ni bil nikol pocen. še najmanj pa na področju motorizma ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj mam pa še jst mal vprašanj v zvezi z tole blokado!! Zanima me pa če je možno dobit in namontirat blokade za 25kw v:

-Aprilia pegaso 650

-Kawasaki KLE 500

-Honda Transalp 650

Pa u mislih mam bl stare motorje tm okol letnika 98! Aha pa še neki kolk pol stane d se zrihtajo usi paperji in homologacija??

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj mam pa še jst mal vprašanj v zvezi z tole blokado!! Zanima me pa če je možno dobit in namontirat blokade za 25kw v:

-Aprilia pegaso 650

-Kawasaki KLE 500

-Honda Transalp 650

Pa u mislih mam bl stare motorje tm okol letnika 98! Aha pa še neki kolk pol stane d se zrihtajo usi paperji in homologacija??

lp miha

3X da .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ućeraj zjutraj so me klicali z šterna da je prišla blokada za gsx-r 600 2004 in z velikim interesom sem jo šel kar takoj iskat.

Montaža je enostavna, sedež, rezervar dol, airbox, lopute in v sesalne gre not ploščica ki omejuje zrak, in na zajlo od gasa pride en ki omeji.

Vse skupaj se je montiralo v 1 uri, blokada stane 48 tisoč + 5 tisoč za ugradnjo. Sedaj me čaka še pregled 7 tisoč in to je to.Mogoče še kakšno malenkost dodat..

a pol rabs pooblascenga serviserja da ti jo notr da ? sam je najbrs ne smes ane ? ce hoces homolomo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol rabs pooblascenga serviserja da ti jo notr da ? sam je najbrs ne smes ane ? ce hoces homolomo...

Ne, sam ne moreš. Meni jo je Yamaha serviser pa so rekli "Ja, kako pa lahko nekdo ki šraufa Yamaho vgradi Suzukiju blokado?"

Sej ne da mi je čist prtisk dvignlo... ampak OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ker bom v prihodnje dal v motor vgraditi blokado 25kw in pa ker vgradnji blokade sledi homologacija. Me zanima sledeče imam dokaj obrabljene pnevmatike in me zanima ali je homologacijski pregled tudi tehnični pregled in ga opraviš/neopraviš tudi glede na stanje pnevmatik. :?

lp Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!