Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Mene zdaj se nekaj zanima,ce kdo ve...na strani ki je v tej temi podana,ce tam narocis blokado za motor(je ze kdo naroco?) ce moras potem to blokado na uradnem servisu not namontirat dat al lahko doma pa gres potem na homologacijo,al mors met sabo kako potrdilo da je blo na servisu to narejeno :?

Vem...o tem sem pisal že leta 2002 v temi BLOKADE..

Kot pooblaščeni serviser znamke CAGIVA sem kar nekaj blokad ugradil v CAGIVE MITO 125. V začetku leta 95 so vsi motorji prihajali v Slovenijo z 17KW, šele po sprejemu zakona o 11KW je uvoznik začel uvažati motorje z primerno močjo. Pojavil se je problem kaj z rabljenimi 17KW motorji, nihče jih ni hotel kupovat, saj so bili po papirjih premočni za 125/11KW vozniško dovolenje. Sami smo ugrajevali blokade (seveda po tovarniških navodilih) in izdajali strankam Tehnična poročila o predelavi moči motorja. Z temi potrdili smo stranke napotili v Koper AVTOPLUS (Tomo Lenarčič), kjer so motorno kolo pregledali in na podlagi našega poročila ugotovili da ima motor po novem 11KW. Izdali so poročilo o pregledu in ustreznosti vozila, s tem potrdilom pa je šla stranka na matično občino po novo prometno za 11KW. Zadeva v Kopru je takrat stala cca 15.000,00 sit, naša blokada in pa poročilo pa cca 20.000,00sit.

lp

Gidl :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBER DAN !

Sem lastnik Suzuki Gsx-R 600 k4 in za vožnjo moram obvezno naročiti blokado!

Na strani Blokada suzuki gsx-r 04 sem naročil blokado pred tednom in pisal po emailu za več informacij!

Zaenkrat niso niti na email odgovorili, kaj šele da bi poslali blokado !

No, mogoče sem sam napačno izpolnil podatke, ampak vsa proces je potekal normalno!

Bi lahko prosim kdo pomagal, bi bil zelo hvaležen, saj doma imam stroj, pa ga lahko samo gledam!

Lep dan še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBER DAN !

Sem lastnik Suzuki Gsx-R 600 k4 in za vožnjo moram obvezno naročiti blokado!

Na strani Blokada suzuki gsx-r 04 sem naročil blokado pred tednom in pisal po emailu za več informacij!

Zaenkrat niso niti na email odgovorili, kaj šele da bi poslali blokado !

No, mogoče sem sam napačno izpolnil podatke, ampak vsa proces je potekal normalno!

Bi lahko prosim kdo pomagal, bi bil zelo hvaležen, saj doma imam stroj, pa ga lahko samo gledam!

Lep dan še naprej

A nebi prašu h Panigazu?

Ker če naročiš iz nemčije boš dal 100€ za blokado pa poštnino, pa še delo pa homologacija v Kopru ki stane okol 30k, pol pa spet še na LPP kjer boš dal še ene 7k sit.

Za SVja je 17k skupej z LPP, kliči pa vpraši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan !

Prijatelj, hvala ker si pomagal, vendar sem nov tako na motorju kot na forumu,..Tako da nisem razumel vsega..

SV ? Panigaz-u, to je verjetno kaka trgovina al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan !

Prijatelj, hvala ker si pomagal, vendar sem nov tako na motorju kot na forumu,..Tako da nisem razumel vsega..

SV ? Panigaz-u, to je verjetno kaka trgovina al kaj?

jap, ma zlo dober servis pa tut suzukije uvaza, najdes ga pa na TUKI, posl mu email alpa poklici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ..... zanima me zakaj bos rabil ti to blokado :?

tako ali tako mas 16 let pa tud ce gresh delat ali si ze naredil izpit mas omejitav na 11kw pa 125ccm ? tko da ce te ustavijo z izpitom ali brez oz z blokado ali brez si v vsakem primeru brez izpita in bos mastno placal .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To blokado potrebujem, ker oče hoče da je motor omejen ko dokumentih na 25kw!

Sicer pa bo prišla prav šele čez 2 leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se dalo to blokado vsaj na paperji narediti tudi na moji hondi cbr 600 f 99l ???

ja vse se da. pokličes na As domžale honda in ti oni povejo vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno, ampak res!

Mam frenda ki ma ubijalskega Husaberga supermoto s 650 kubiki in 60 konji- registrira pa ga v razredu do 11kw (125ccm) in ima tako le okoli 26k SIT registracije... Hehe... Znašu se je. Eno ta boljših SM zverin ma registrirano kot da je 125-kubično krepelce :D

Noče mi pa povedat kako.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sam v vednost. Servis Štern dobavlja blokade od Alphatechnika. Praktično za vsak motor, ja, tudi za nekatere tisočake. Na strani od Alphatechnika stanejo blokade 99€, na Šternu pa 48.000sit, kar je 200€, se pravi si pedri vzamejo 100€ marže

Sem jih že napisdil po mailu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno, ampak res!

Mam frenda ki ma ubijalskega Husaberga supermoto s 650 kubiki in 60 konji- registrira pa ga v razredu do 11kw (125ccm) in ima tako le okoli 26k SIT registracije... Hehe... Znašu se je. Eno ta boljših SM zverin ma registrirano kot da je 125-kubično krepelce :D

Noče mi pa povedat kako.... :?

Ja obstajajo blokade tudi na 11kW, ampak če ima izpit samo za A omejeno na 11kW (s tem tudi max. 125ccm) mu to nč ne pomaga, pri kakšnem zajebanem policaju.

z vgradnjo ali brez ?!

ce prvo, je cena po moje ok :grim , ce drugo, ni. :grrr

Pri kawasakiju pride vgradnja blokade cca. 4.000 sit, sama blokada pa okoli 10.000 sit (tko mi je blo rečeno pred 2 mescema), tko da 100€ več za vgradnjo blokade je veliko preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri kawasakiju pride vgradnja blokade cca. 4.000 sit, sama blokada pa okoli 10.000 sit (tko mi je blo rečeno pred 2 mescema), tko da 100€ več za vgradnjo blokade je veliko preveč.

ne bit tok pametni, glede na to, da sploh ne veste točno kaj cena obsega in kakšna je izvedba teh blokad ... kr neki na suho pametnjarit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bit tok pametni, glede na to, da sploh ne veste točno kaj cena obsega in kakšna je izvedba teh blokad ... kr neki na suho pametnjarit ...

Ko sem pred 2 mescoma klicu na DKS, so mi rekl, da blokada pride 4000sit. Ta blokada je ploščica z zmanjšani m premerom v sredini in se jo vstavi med cilinder in krivine izpuha. Blokada ima paperje o ustreznosti in ti jo strokovno vgradijo na pooblaščenem servisu, kjer ti izdajo tudi dokumente o tem, da je blokada strokovno vstavljena. In vse te paperje neseš na LPP, kjer registreraš motor in ti izdajo homologacijski kartonček, kjer piše da ima motor vstavljeno blokado in da ima 25kW .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak na podlagi tega, da ti v DKS prodajo tako blokado za tolk dnarja, ti potem pljuvaš čez Šterna, čeprav niti ne veš, kaj točno ti proda?

Če stane kila jabolk pr eni branjevki na trgu 300 SIT, boš sosednjo pljunil, ker prodaja hruške za 500 ? pa četudi bi prodajala jabolka za 500 ali 700 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak na podlagi tega, da ti v DKS prodajo tako blokado za tolk dnarja, ti potem pljuvaš čez Šterna, čeprav niti ne veš, kaj točno ti proda?

Če stane kila jabolk pr eni branjevki na trgu 300 SIT, boš sosednjo pljunil, ker prodaja hruške za 500 ? pa četudi bi prodajala jabolka za 500 ali 700 ...

Nisem pljuval po nobenmu, sam reku sm, da je 100€ kar veliko za vgradnjo, ker je nekdo napisal, da blokada pride 100€ in nato še dodatnih 100€ za vgradnjo!

P.S. Najprej poglej kdo pljuva po Šternu in drugih... (bil je Stric burek)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pljuvvam po Šternu! In kaj? Mislim da je 100€ marže preveč in se mi zdi pljuvanje upravičeno. Easy as That. Vgradnja seveda NI vključen, piše zraven v mailu da je 5.000-10.000, spet na okroglo plus minus 100% :doze:

krneki uglavnm

Jest pljuvvam po Šternu! In kaj? Mislim da je 100€ marže preveč in se mi zdi pljuvanje upravičeno. Easy as That. Vgradnja seveda NI vključen, piše zraven v mailu da je 5.000-10.000, spet na okroglo plus minus 100% :doze:

krneki uglavnm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pljuvvam po Šternu! In kaj? Mislim da je 100€ marže preveč in se mi zdi pljuvanje upravičeno. Easy as That. Vgradnja seveda NI vključen, piše zraven v mailu da je 5.000-10.000, spet na okroglo plus minus 100% :doze:

krneki uglavnm

Jest pljuvvam po Šternu! In kaj? Mislim da je 100€ marže preveč in se mi zdi pljuvanje upravičeno. Easy as That. Vgradnja seveda NI vključen, piše zraven v mailu da je 5.000-10.000, spet na okroglo plus minus 100% :doze:

krneki uglavnm

Dragi striček! Ne vem zakaj takšen ton? Nekam hinavsko mi deluješ, na e-mailu si zelo prijazen, tu pa pišeš same bedarije. Kot si že sam ugotovil, je cena za nemške državljane 99€, za tujce pa 150€. Ko tej ceni dodaš še stroške nakazila in pošiljanja, dobiš ceno, ki sem ti jo sporočil.

Kar se pa cene rok (dela) tiče, pa tako: vsak model motocikla ima drugačno verzijo blokade. Enkrat je potrebno demontirat uplinjače, drugič samo air box, ...

Daj drugič prosim dobro premisli kaj pišeš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam v vednost. Servis Štern dobavlja blokade od Alphatechnika. Praktično za vsak motor, ja, tudi za nekatere tisočake. Na strani od Alphatechnika stanejo blokade 99€, na Šternu pa 48.000sit, kar je 200€, se pravi si pedri vzamejo 100€ marže

Sem jih že napisdil po mailu :D

Kak bluziš neumnosti. če si tko pameten si sam vgradi in nabavi za 100eu.Jaz bi ti še vsaj 200eu zaračunal ker,bi ti prodal znanje.Vgradi si sam potem pa ne jokaj če boš imel škode za 2000eu Očitno se ne zavedaš, da so pri servisu Štern garantirano najbolj strokovno podkovani v tej smeri.So stokovnjaki in ne pocarji kot 97% v Sloveniji. Sploh BINCA je razred zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!