Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

samo nimam kaj sem malo iskal po netu pa ne najdem nobenega drugega ki bi se bolj konkretno ukvarjal s tem

pri čepinu v celju -honda servis je rekel da pride predelava okvirno 400-500€ + homologacija :headbang:

ker je le 80€ kr nekaj za polovico tega bi lahko že opravil homologacijo :krneki:

"gizmo_" koliko te je pa potem prišla kompetno cela predelava?

:whistle:

-200E blokada

-80E delo (30E na uro) pr moji se je baje dolg zajebavu, čeprav sem mu plastike že doma dol snel...

-65E pr men je mogu nov kartonček delat, Homologacijski, čeprav sem delu homologacijo 14 dni prej.... KRNEKI!

= 345E

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi js mam to blokado in sicer sm jo dau notr pr Šternu.Zej pa čakam,da dobim vse papirje in potem gre lepo vn.Imam jo na suzukiju gsxr 600 k7 in motor dobesedno nikamor ne gre... 1,2 brzina še vlečeta ostalo je podn od podna,breg da sploh ne govorimo...pr prehitevanju moreš pa skos šaltat ker če bi s 5. prehtevov bi prehtevov v nedogled :headbang: tko ,da morm v 4. dat poj pa k prehtevam šaltat v 5. poj pa še v 6. in potem komej prehitimo jao.Ne vem meni se to zdi kot ,da bi meu 125ccm ne pa na 25kw zablokiranga...

Komej čakam da gre vn...

tok slabo kokr govoriš pa tud ni...mam čist isti motor in isto blokado, pa se da zelo spodobno pelat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja spet odvisno od posameznika kukr se kirmu zdi.Breg pa prehitevanje kolone sta bl težavna po mojh opažanjih...

Je pa mrbit možn,da se mi tolk mau zdi ,ker sm prej ga doug brez blokad furov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam suzukija gsxr 600 97 letnik. Nima še homologacijskega kartončka, rad pa bi vanj vgradil blokado za 25 kw. Rad bi zvedel vse PRAVILNE informacije ker kličem od servisa do servisa do tehničnih pregledov in dobim povsod drugačen odgovor...nekje bi blokado dobavili, nekje pravjo da za ta motor sploh ne obstaja...kaj mi sledi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najdu sm tle blokado za svoj motor...naročim jo pa kje? če jo naročim kr direkt tle prek neta ...pa d jo na servisu sam not ugradijo....k prek serviserja bo vseskp čez 250 eur...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najdu sm tle blokado za svoj motor...naročim jo pa kje? če jo naročim kr direkt tle prek neta ...pa d jo na servisu sam not ugradijo....k prek serviserja bo vseskp čez 250 eur...!

je dosti vec pizd*rij ce sam nekaj narocas, ker se ti potem lahko zgodi, da ti tega enostavno ne priznajo. Rajsi poklici Servis Štern v Kranju in naroci blokado. Je pa dejstvo, da te bo skupaj z vgradnjo in homologacijo prislo med 250 in 300€

ne sparaj pri taksnih stvareh in se zavedaj, da je motor drag sport in je ta blokada se eden manjsih stroskov, ki lahko nastanejo

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je dosti vec pizd*rij ce sam nekaj narocas, ker se ti potem lahko zgodi, da ti tega enostavno ne priznajo. Rajsi poklici Servis Štern v Kranju in naroci blokado. Je pa dejstvo, da te bo skupaj z vgradnjo in homologacijo prislo med 250 in 300€

ne sparaj pri taksnih stvareh in se zavedaj, da je motor drag sport in je ta blokada se eden manjsih stroskov, ki lahko nastanejo

x2 :grim

(sej pa tolk pršparaš pol pri registraciji..tko da se blokada povrne v parih letih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

x2 :grim

(sej pa tolk pršparaš pol pri registraciji..tko da se blokada povrne v parih letih)

šterna sm klicu za blokado pa kuko d lohk rečejo d jo za moj motor ni?! č sm jo pa sam najdu na linku od alpha technik učeri?

nesposobneži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šterna sm klicu za blokado pa kuko d lohk rečejo d jo za moj motor ni?! č sm jo pa sam najdu na linku od alpha technik učeri?

nesposobneži...

povej jim to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemerkungen:: LEIST. RED. D. GAS-

SCHIEBER M. BOHRUNG ф 4MM

IN 46 MM HOEHE V. UNTERKAN-

TE GASSCHIEBER***

to imam napisano v nemškem homologacijskem kartončku za vgrajeno blokado 25kw

na suzukiju sv 650. bi mi lahko kdo to prevedel v slovenscino kaj naj bi to pomenlo

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemerkungen:: LEIST. RED. D. GAS-

SCHIEBER M. BOHRUNG ф 4MM

IN 46 MM HOEHE V. UNTERKAN-

TE GASSCHIEBER***

to imam napisano v nemškem homologacijskem kartončku za vgrajeno blokado 25kw

na suzukiju sv 650. bi mi lahko kdo to prevedel v slovenscino kaj naj bi to pomenlo

hvala

zmanjsanje moci "plinskega potiskovalca" fi 4 mm v visini 46 mm od spodnjega roba "plinskega potiskovalca".

(slovenskega izraza za gasschieber - dobesedno prevedeno plinski potiskovalec ?! - ne vem.)

domnevam, da je to loputa (oz. cilinder) v venturi cevi vplinjaca, ki regulira dovod zraka oz. mesanice zrak-bencin. ce se motim prosim za popravek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no.... jst sm pa v taki situaciji.

sm naroču nouga er 6 n, vgradil mi bo še blokado, sam na a test bi mogu peljat. zdej me pa zanima, kok časa se čaka na lpp in kok časa na avto plus v kopru. v lj, de bi kr spotoma pelju a testirat. nekje sem zasledil da v kopru se ni potrebno nič prijaviti, kar dol pelješ.

sem klical v koper ene 10 000 krat, na lpp tud pa očitno neslišijo zvonenja telefona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hitro kliči v trgovino kjer si naročil in reci naj ti ga zablokirajo na 25kw, v tem primeru ne boš rabil homologirat ker je bil tak že nov kupljen!!!, sem se lih včeraj menil s serviserjem v krškem in je rekel da je zdaj prodal ogromno novih Z750, pa so rekli da želijo z blokado na 25kW, in mi je povedal da če je iz trgovine kupljen tak motor že zablokiran, ga ni treba vozit na homologacijo, ker to naredijo že oni, doplačal pa boš 130€ (tok je bla za mojga kwaka blokada)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdie nevem za druge trgovine vem pa da pri Moto sport gruntarju k prodaja honde in Kawasakije dobite ob nakupu novega motorja šenkano blokado not in se ne rabi nič zajebavat z papriji, enostavno greste na zavarovalnico in ga registrirate pod 26kw z papriji ki vam priloži gruntar.

simple and easy

Jst bi rajši si kupu aprilio 250 :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi rajši si kupu aprilio 250 :naughty: :worship:

ja ti si itak pacient kaj nej rečm

zakaj je pa nisi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdj mam na mojmu suzukiju letnik 97 blokado na 25 kw...čakam sam še homologacijo

blokada je pa sledeča...piše da so pod uplinjači vstavljene podložke s premerom 3mm in 14mm z namenom zmanšanja pretoka zraka

no in zdj motor vleče do nekje 6 000rpm poj pa še naprej se vrti do blokade ampak z občutno manjšo močjo

ko bo homologacija narjena me pa zanima če lohka jest to sam pošraufam vn ker rad šraufam in mam cajt ampk me zanima če lohk kšno stvar orng zajebem?

nej bi bla pa končna po podatkih od blokade 151kmh pa 25 kw pri 7800rpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga bom vzeu iz zaloge, tko da mi bodo posebej ugradili blokado.

sem pa klicau pa je rek da mora še enega za homologacijo poklicat, tko da najvrjetneje bo že kr homologiran na 25 KW :rolleyes:

me obvesti po telefonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

johndir, nimaš kaj zajebat, če si že kdaj podiru frgazor , sam počas pa vse dele hkraju dajat.

Popravljeno . Popravil jammbo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti bi rajš kupo aprilio s tistim navzgravžnim zvokom pa osko gumico, pa slpoh motorju ni podobn. Velik bolj se splača blokada, pa je sej motorju podobna zadeva. Samo moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdj mam na mojmu suzukiju letnik 97 blokado na 25 kw...čakam sam še homologacijo

blokada je pa sledeča...piše da so pod uplinjači vstavljene podložke s premerom 3mm in 14mm z namenom zmanšanja pretoka zraka

no in zdj motor vleče do nekje 6 000rpm poj pa še naprej se vrti do blokade ampak z občutno manjšo močjo

ko bo homologacija narjena me pa zanima če lohka jest to sam pošraufam vn ker rad šraufam in mam cajt ampk me zanima če lohk kšno stvar orng zajebem?

nej bi bla pa končna po podatkih od blokade 151kmh pa 25 kw pri 7800rpm

Če si kdaj šravfal pol mislm da ne boš zajebal, če pa si klump lahko pa VSE zajebeš. Je pa ene 30-45min dela, če prbližno veš kje je kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti si itak pacient kaj nej rečm

zakaj je pa nisi?

Če bi imel pare za bezin pa olje bi takoi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel pare za bezin pa olje bi takoi :naughty:

spet en pacient ko nima pare za bencin pa olje, vozi pa ninjo zx6r 2008 letnik...

aja a to so ti pa podaril v štacun al kaj?

svašta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet en pacient ko nima pare za bencin pa olje, vozi pa ninjo zx6r 2008 letnik...

aja a to so ti pa podaril v štacun al kaj?

svašta

jja. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti bi rajš kupo aprilio s tistim navzgravžnim zvokom pa osko gumico, pa slpoh motorju ni podobn. Velik bolj se splača blokada, pa je sej motorju podobna zadeva. Samo moje mnenje.

Vsak iz svojega zornega kota... Jaz jo vidim kot 250 GP replico, zvok je super (seveda z Giannelliji), gumi tudi nič ne manjka... Imam kar dve Apriliji doma. Ti pa ki imaš MOTOR in ne Aprilio pa pridi kaj v naše kraje, lahko grema eno rundo na Pohorje pa bomo videli, kaj je MOTOR in kaj ne... Lahko tudi kje drugje, mi je vseeno, samo izberi ovinke... Lahko tudi pista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!