Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Ne, jaz imam daljšega. :rolleyes:

Še najbolj racionalno boš denar porabil, če boš vzel šeststotaka+ in ga zablokiral na 25kW. Če si pa pač ljubitelj 2T, vonja po olju in tipičnega 2T zvoka kot npr. Čamac, pa le-te stvari odtehtajo vsak denar in boš vzel nekaj v rangu RS250.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo končno en pametn ki je dal dobra pojasnila, ne pa kr en ki ima dve apriliji čeprav sem jo sam tud imel pa bi šov tip kr dirkat sej ne morm verjet pol pa deset mrtvih čez vikend bravo tip z dvema MOTORJEMA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj če so mu, ti pa si si ga mogoče sam zaslužo al kaj??? :headbang: ... tebi pa stari kupijo motor, pol pa za gume nimaš, pa se voziš s tistimi enduro gumami do mc donalca pa nazaj...isto sranje, drugo pakovanje

nejko utihn s temi tvojimi debilnimi komentarji

ne vem kakšni kolegi smo da ti po men tako pluvaš?! še usluge ti delamm vračaš mi pa z takimi lepimi komentarji...

pujjjj jebemti

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo blokada je noter...Sedaj me pa zanima,ker pač stari ni nč povedu ne kje ne kdaj.Kdaj pridejo papirji domov?Al jih že ma mogoče?Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa že bil danes na homologaciji...Se pravi na pregledu na LPPju.

V roku enega tedna jih boš dobiv po pošti domov.

Lp Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naročit se je treba, ali po pošti pošlješ izpolnjen obrazec (katerega sprintaš in je na internetu), ali pa ga izpolniš osebno na LPPju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V roku enega tedna jih boš dobiv po pošti domov.

Lp Miha

jaja...jst pa tud ene par kolegov smo čakal mal več k en mesc :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se moraš obvezno naročit za pregled, a lahko kar prideš na LPP in opraviš?

obvezn se morš naročit...

paperje pa jst ž ful doug čakam, nwm kej mečkajo... č nauje kmal bbm kr dol klicala... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za blokado mojstre:

Ali je možno zablokirati moped, ki ima 50ccm na hitrost 25 km/h (uradno seveda/na papirju, črno na belem) s

tem, da dobi namembnost (vozilo brez registracije) kot je ponyExpress (ima pedala)/solex (nima pedal)/ciao/bravo itd. . .. . in podobni modeli, ki so brez registracije oz. kot kolesa????

V naprej THX :glare:

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja...jst pa tud ene par kolegov smo čakal mal več k en mesc :closedeyes:

To je zato, ki ste z jugoslavije. Tu ISTRIJANI dobimo direktno...... :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja...jst pa tud ene par kolegov smo čakal mal več k en mesc :closedeyes:

Mogoče vi...js ne...sm jo dubu že nasledn dan :naughty: ...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za blokado mojstre:

Ali je možno zablokirati moped, ki ima 50ccm na hitrost 25 km/h (uradno seveda/na papirju, črno na belem) s

tem, da dobi namembnost (vozilo brez registracije) kot je ponyExpress (ima pedala)/solex (nima pedal)/ciao/bravo itd. . .. . in podobni modeli, ki so brez registracije oz. kot kolesa????

V naprej THX :glare:

PF

možno je zablokirat (daš večji zobnik), ampak čez homologacijo ne bi šlo pa nikol (nimaš TUV certifikata ravno za tvoj moped, da doseže max hitrost 25 km/h s to in to predelavo).

pedala so tu nepomembna, tomos flexer nima pedal pa je kolo s pomožnim motorjem (25 km/h)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V roku enega tedna jih boš dobiv po pošti domov.

Lp Miha

2, 3, 4...

Kliči in gnjavi. Po enem tednu kliči vsak dan. Zgrozi s kako inšpekcijo al kej se zmisli, boš mal prej dobil, sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno je zablokirat (daš večji zobnik), ampak čez homologacijo ne bi šlo pa nikol (nimaš TUV certifikata ravno za tvoj moped, da doseže max hitrost 25 km/h s to in to predelavo).

pedala so tu nepomembna, tomos flexer nima pedal pa je kolo s pomožnim motorjem (25 km/h)

A tako :blink: , thx za pojasnilo .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje na forumu sem prebral da dela homologacije tudi firma RTI v Mariboru,sedaj me pa zanima če bi toteki to kej hitrejše zrihtali recimo kot žabe...Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na RTIju v MB se naročiš, čakaš 1 dan (LPP 14dni) na pregled, in po pregledu še 1h (LPP 3 tedne) da ti vpišejo v kartonček. Problem pa je, ker lahko na RTIju homologiraš blokade ki so vgrajene na DKSu v MBju, vsaj take informacije sem jaz dobil ko sem rihtal homologacijo za svojega. Pa pozdravi žabarje :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo imam od ponedeljka na SV- ju.

Homologiral bom pa kar v Kopru, ker motor sploh še nima homologacije, ker je iz uvoza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na RTIju v MB se naročiš, čakaš 1 dan (LPP 14dni) na pregled, in po pregledu še 1h (LPP 3 tedne) da ti vpišejo v kartonček. Problem pa je, ker lahko na RTIju homologiraš blokade ki so vgrajene na DKSu v MBju, vsaj take informacije sem jaz dobil ko sem rihtal homologacijo za svojega. Pa pozdravi žabarje :P :D

Sam a nima DKS sam za kawlne?Ti si pa za hondo rihtu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo imam od ponedeljka na SV- ju.

Homologiral bom pa kar v Kopru, ker motor sploh še nima homologacije, ker je iz uvoza.

Nič niso hoteli homologirat blokade v Kopru :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Kje še opravljajo homologacije za blokade????

Ker ne mislim čakat 2 meseca na LPP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mh pel čim prej na LPP, sj maš potrdil d maš not blokada, tk d se furaš vsejn...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!