Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Sam a nima DKS sam za kawlne?Ti si pa za hondo rihtu...

Ja, DKS ma za kwake samo. Najprej sem mislil, da bom zrihtal vse na RTIju, zato sem se zanimal, ampak sem potem moral pelat motor v LJ in čakat ko majmun. Sem se pa jaz tudi veliko prevozil samo s potrdilom o vgrajeni blokadi...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič niso hoteli homologirat blokade v Kopru :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Kje še opravljajo homologacije za blokade????

Ker ne mislim čakat 2 meseca na LPP

pa kaka dva mesca, kolega se je v petek (pred enim tednom) prjavil, v sredo pa ima pregled, torej 12 dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vem da ni kle tema za to sam prašou bi pa rad...

Imam problem s prodajo mojga mitota, in to ne zaradi tega ker nebi meu kupcu, ampak zato ker mam 23kW v prometnem!!

Večina kupcev je komej 16let starih tko de bi rabli 11kW. Ma kdo med vami je že 100% kdaj blokiral cagivo :unsure: Pomoje je postopk isti kot naprimer za 25kW. Greš do serviserja, da not blokado, pa še homolofacijo nardiš...? Predvsem me zanima kolko bi koštalo vse skupaj, ker si ne mislim delat stroškov... Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da ni kle tema za to sam prašou bi pa rad...

Imam problem s prodajo mojga mitota, in to ne zaradi tega ker nebi meu kupcu, ampak zato ker mam 23kW v prometnem!!

Večina kupcev je komej 16let starih tko de bi rabli 11kW. Ma kdo med vami je že 100% kdaj blokiral cagivo :unsure: Pomoje je postopk isti kot naprimer za 25kW. Greš do serviserja, da not blokado, pa še homolofacijo nardiš...? Predvsem me zanima kolko bi koštalo vse skupaj, ker si ne mislim delat stroškov... Hvala za odgovore!

Verjetno je isti postopek ja... Poglej na www.alphatechnik.de če majo blokado za tvoj motor, naročiš, vgradiš, homologiraš. Samo v tvojem primeru se pomoje to ne splača ker je stroškov 300€ pa še 2 mesca boš se zajebaval s tem pa čakal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prou za moj letnik na alphatechnik ni blokade...ampak od letnika 95-naprej...čeprou pomoje bi tudi to šlo...piše da zniža iz 22kW (moj ma 23kw) na 11kw...in sicer so 2 na razpolago:

1)PCU (Power-Control-Unit), Kettenritzel (cdi, pa zobniki pomoje) 184€

2)MOTORRADLAND: Drosselblende Einlaß + Auslaß, Ritzel, (nvjm prevest) pa 79€

Zakaj je taka razlika se mi ne sanja?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitota se ti ne splača blokirat :)

ga bo že en kupo... stroški so kr vlki, pa še pol resnično nei nikamor šo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prou za moj letnik na alphatechnik ni blokade...ampak od letnika 95-naprej...čeprou pomoje bi tudi to šlo...piše da zniža iz 22kW (moj ma 23kw) na 11kw...in sicer so 2 na razpolago:

1)PCU (Power-Control-Unit), Kettenritzel (cdi, pa zobniki pomoje) 184€

2)MOTORRADLAND: Drosselblende Einlaß + Auslaß, Ritzel, (nvjm prevest) pa 79€

Zakaj je taka razlika se mi ne sanja?!

Tisto prvo ko si gledal so zobniki poleg ker je blokada na 11kW in 80km/h (z zobniki se moč agregata nič ne zmanjša), ti pa rabiš blokado samo na 11kW ki je tukaj: http://www.alphatechniksql.alphaplanweb.de...FTOKEN=30407482

Ampak vseeno, raje počakaj da najdeš kupca ki kupi tako kot je, nima smisla blokirat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja čakat na kupca...kaj k mi bi lih tisti gnar rabu za drug motor :unsure: No ma npr. da bi meu možnost vzet tisto blokado za 80€+ostali stroški...kok bi blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja čakat na kupca...kaj k mi bi lih tisti gnar rabu za drug motor :unsure: No ma npr. da bi meu možnost vzet tisto blokado za 80€+ostali stroški...kok bi blo?

Al pa čakat na blokado, pa pol še na kupca...še večje sranje.

Sicer pa prištej še vgradnjo (30€, recimo) in homologacijo (60€, če se prav spomnim).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaka dva mesca, kolega se je v petek (pred enim tednom) prjavil, v sredo pa ima pregled, torej 12 dni

To že...Sam papirje pa ne dobiš na pregledu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi dobil vse papirje bi trajalo več kot mesec. Tako, da se bom zdaj vozil samo s tistim računom in potrdili, homologacijo bom šel pa delat avgusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kje vse se da zrihtati blokade. Namreč, na alphatechnik.de ne najdem, pa bi mal okol poklical, če mogoče lahko dobijo kje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fingi pa je ugotovu da je naked zanj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daytona je plastičar...

Fingi... A si siguren, da je ni? Ker Triumph ima za kar veliko modelov blokado. Kaj pa Daytona 955? Te ne mika?

@Tomyboy: Pa policaj razume te papirje in jih upošteva, če te ustavi? Če prav razumem, imaš samo potrdilo o vgradnji blokade in pregledu na LPP, mopeda pa še nimaš registriranega pod 25kW?

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ne vem, Daytona mi je kul... tisti k me poznajo, že vejo zakaj... pa mi ni važn a je SS, al je tourer al naked, če se v en motor zapičm...

Sej pravm, rd bi zvedu kdo vse rihta blokade, da bi mal poklicov, ne da bi kupu motor, pa da se pol ne dobi blokade zanj.. 955 me pa ne mika preveč :whistle: raje RSV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tomyboy: Pa policaj razume te papirje in jih upošteva, če te ustavi? Če prav razumem, imaš samo potrdilo o vgradnji blokade in pregledu na LPP, mopeda pa še nimaš registriranega pod 25kW?

Sem vprašal na LPP kako je s tem, če se lahko vozim samo s papirji. Odgovorili so mi da NE, dokler ta sprememba ni vpisana v prometno dovoljenje. Že res, da ima motor 25kW, ampak ni homologirano in tudi zavarovanje pomoje ne velja itd... Pravim samo informativno, jaz sem se tudi tu pa tam malo prešvercal :P :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daytona je plastičar...

Fingi... A si siguren, da je ni? Ker Triumph ima za kar veliko modelov blokado. Kaj pa Daytona 955? Te ne mika?

@Tomyboy: Pa policaj razume te papirje in jih upošteva, če te ustavi? Če prav razumem, imaš samo potrdilo o vgradnji blokade in pregledu na LPP, mopeda pa še nimaš registriranega pod 25kW?

Imam samo potrdilo o vgradnji, račun, papirje od blokade, zavarovanje na 25kw in pa nalepko na motorju z vpisano številko šasije. Upam da če me bodo ustavili, da ne bom naletel na kakega glupega-prepametnega policaja. Homologacijo bom pa urejal po dopustu, avgusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Humn...

Če imaš zavarovanje na 25kW, to pomeni da imaš tudi v prometni 25kW, ane? Potem itak naj ne bi bilo problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Humn...

Če imaš zavarovanje na 25kW, to pomeni da imaš tudi v prometni 25kW, ane? Potem itak naj ne bi bilo problema.

V prometni jih piše 53kw....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako imaš lahko potem zavarovanje na 25kW?

Naletiš na eno zavarovalničarko, ki se ravno ne spozna na kW, ona te vpraša koliko ima kW in ji lepo odgovoriš da 25 :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

v Postojni tud delajo homologacije :D sam ne vem točno kje :D prideš nenapovedano tja in imaš v dveh urah vse potrebno ;) se bom pozanimal kje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A kdo slučajno ve če se da homologirat na <25kW če jest kupm šravf/vijak k blokera gas na

Husqvarni SMR 510 letnik 2005. Ker velik Husqvarn ma to "blokado" not že k pridejo iz tovarne zdej pa ne vem al bi blo OK

če jest to blokado dam notr naknadno.

Najlepša hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!