Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Nč se ne pritožujem čez vgradnjo. Hotu sm povedat da si vzamejo 100€ marže, pol sm pa res pozabu napisat da sam 50€, ker se nism spomnu da je 150€ za druge države-se posipam s pepelom(še vročim)... Ker se mi je tudi zdelo čudno...

Nima veze. Fora je pa v tem da vgradnja NI všteta. In glede na to, da oni dobavljajo blokade bi oni morali vedeti kam se jih vstavi za določen motocikel(verjetno se iz slike na strani že razvidi) in posledično vedeti koliko taka montaža stane. Pač moti me to da folk napiše plus minus 100%. Tko so mi že na LPPju odgovorili... Sej lohk počakam, sam povej mi točno ceno- oz. ne v takem odstopanju. Na servisu od honde mi je tip reku da bo ene 3-4jurje za plačat, na koncu je blo 6k, ker mi jape ni povedu da v tisto ceno ure ki mi jo je on povedu NI vštet DDV. Krneki... Pa reku je da bo delal pol ure do 3/4ure, na koncu je seveda računal celo. Na žalost nism mogu bit tm da bi stal zravn ko mi je limal nalepko. Sej OK, pač je delu celo uro, sam zavajanje pa mi nikakor ni všeč.

@Binca-nič nisem hinavski, sem tudi po mailu dal vedet da se mi zdi 100€ preveč marže. In kukr so meni tm gor povedali je poštnina le 6€. Se pa oproščam ker nisem tukej napisal da je verjetno res za ne-državljane nemčije cena 150€(kar mi je pa totalno neumno od onih tm gor)

Teoretično se najbolj splača naročit blokado k prijateljem, ki živijo v Nemčiji, pol mi pa oni pošljejo dol. Pršparam 50€, je tko?

Upam da smo razčistli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Binca,

Sicer off topic, ampak po tej debati jaz Bureku blokade na tvojem mestu raje ne bi vgradil. Itak jo bo takoj vrgel ven, policajem pa kazal, da je bilo to strokovno vgrajeno na tvojem servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč se ne pritožujem čez vgradnjo. Hotu sm povedat da si vzamejo 100€ marže, pol sm pa res pozabu napisat da sam 50€, ker se nism spomnu da je 150€ za druge države-se posipam s pepelom(še vročim)... Ker se mi je tudi zdelo čudno...

Nima veze. Fora je pa v tem da vgradnja NI všteta. In glede na to, da oni dobavljajo blokade bi oni morali vedeti kam se jih vstavi za določen motocikel(verjetno se iz slike na strani že razvidi) in posledično vedeti koliko taka montaža stane. Pač moti me to da folk napiše plus minus 100%. Tko so mi že na LPPju odgovorili... Sej lohk počakam, sam povej mi točno ceno- oz. ne v takem odstopanju. Na servisu od honde mi je tip reku da bo ene 3-4jurje za plačat, na koncu je blo 6k, ker mi jape ni povedu da v tisto ceno ure ki mi jo je on povedu NI vštet DDV. Krneki... Pa reku je da bo delal pol ure do 3/4ure, na koncu je seveda računal celo. Na žalost nism mogu bit tm da bi stal zravn ko mi je limal nalepko. Sej OK, pač je delu celo uro, sam zavajanje pa mi nikakor ni všeč.

@Binca-nič nisem hinavski, sem tudi po mailu dal vedet da se mi zdi 100€ preveč marže. In kukr so meni tm gor povedali je poštnina le 6€. Se pa oproščam ker nisem tukej napisal da je verjetno res za ne-državljane nemčije cena 150€(kar mi je pa totalno neumno od onih tm gor)

Teoretično se najbolj splača naročit blokado k prijateljem, ki živijo v Nemčiji, pol mi pa oni pošljejo dol. Pršparam 50€, je tko?

Upam da smo razčistli....

Za 6€ še iz Kranja do LJ. ne moreš paketa poslat :winkiss:

Še sedaj mi ni jasno kje ti vidiš 100€ marže :?

Blokada:36.000+stroški nakazila 7.000+poštnina 5.000 = 48.000sit

Če ti naroči prjatu iz nemčije, bo 50€ ceneje. Imaš pa problem, kdo ti bo to montiral in dal vse potrebne izjave :whistle:

No, zdej pa smo razčistili .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 6€ še iz Kranja do LJ. ne moreš paketa poslat :winkiss:

Še sedaj mi ni jasno kje ti vidiš 100€ marže :?

Blokada:36.000+stroški nakazila 7.000 +poštnina 5.000 = 48.000sit

Če ti naroči prjatu iz nemčije, bo 50€ ceneje. Imaš pa problem, kdo ti bo to montiral in dal vse potrebne izjave :whistle:

No, zdej pa smo razčistili .)

Ja valda?

Meni so trgali ponavadi 2000sit

In poštnina iz Louisa je bla cenejša, vsaj zdi se mi...

Binca: Jebote, zakaj nisi prej povedal že v mailu? Pol pa pljuvamtle po poštenih ljudeh brez veze...

Se posipam s pepelom, in opraoščam vsem, tebi, Binca in servisu Štern še posebej....

Pa glede vgradnje: vgradi mi lahko praktično katerikoli serviser, važno da mi da potrdilo in da imam TÜV certifikatn(papirji od blokade)

A mi lahko bolj točno poveš kolk stane vgradnja?

Opazovalec: Kako pa ti veš da bom vrgu blokado vn? Prvo sezono sigurno ne. Bi rad živel še par let vsaj :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bom sam to povedala da drgac posiljke so tud iz severne nemcije samo 4000sit tko, da ne vem kje vm tok velike cene za pošiljke, ampak sej slovneija sploh ni problem greš na en izlet do tja in je :D

Drgac pa 25kw blokada cist lepo deluje, kar se tiče policajev ne priporočam dajat ven, mene trenutno še ni nuben ustavil, ampak mam kolega ki pa je policaj in so enga ustavl k je to zadevo dal še isti dan vn k je dobil zaprto na 25kw in čez 3 dni ga je mal najebal hehe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeem, a lohk mal bolj opišeš kako je najebal? :? Sm zanima me kaj so mu nardil. .)

Pretepli so ga s pištolo, pendrek so mu pa v ri×× porinli.

.)

Lahko te dajo na izredni tehnični pregled, in če nimaš blokade je kazen ker nimaš ustreznega izpita(isto kot če ga nimaš) to je kazen 120k sit, če se ne motim, pa ker si registriral ceneje je verjetno tudi kaka pizdarija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, sej kazn bi še plačal... Sm tist, če bi mi pendrek v rit rinli, pol pa rajš nam odblokeral. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, sej kazn bi še plačal... Sm tist, če bi mi pendrek v rit rinli, pol pa rajš nam odblokeral. :BUA:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda?

Meni so trgali ponavadi 2000sit

In poštnina iz Louisa je bla cenejša, vsaj zdi se mi...

Binca: Jebote, zakaj nisi prej povedal že v mailu? Pol pa pljuvamtle po poštenih ljudeh brez veze...

Se posipam s pepelom, in opraoščam vsem, tebi, Binca in servisu Štern še posebej....

tipično lezenje v rit.. :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa zanima če se da dobit blokado za suzuki gsxr 750 ?

Kolk jaz vem se da za vsak motor dobit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me nekaj, motor bom vzel na lizing, ker hočejo na fermi(kjer bom kupil motor) vedeti datum registracije, je problem sledeč..moral bom zapret cbrko na 25kw..in sedaj če motor takoj registreram bom( preko adriatica imam 50% popusta,baje neka ugodnost) registreral vseh 117km..zanima me kako potem (recimo čez cca. 2tedna) spremeniti registracijo, ko bo motor blokeran na 25kw..zanima me tudi koliko časa čakaš potem na lpp-ju in če je sploh treba pripeljati motor ke, ali poteka to samo preko papirjev(ko imaš že vgrajeno blokado), da dobiš na prometni oz. da pridobiš vse potrebno da je motor registreran ponovno na 25kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em mene zanima če majo kšni motorji elektronsko blokado in keri to majo? recimo da ma omejevalc obratov? al pa kej podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em mene zanima če majo kšni motorji elektronsko blokado in keri to majo? recimo da ma omejevalc obratov? al pa kej podobnega?

Za Hondo Hornet dobiš neko elektronsko pizdarijoi-samo material je 120k sit...

Se pa da dobit vse blokade oz. blokade za skor vse motorje na tej strani: KLIK

To potem vgradiš na enem servisu in pelješ na LPP homologirat...

Za tiste ki se jim ne da motat lahko to naročjo in vgradijo pri Servisu Štern. Cena pri njih je 200€, ker si ti na tem Alphatechniku vzamejo še 50€ ker pač pošljejo v tujino... Nakazilo in poštnina pride še 50€...

Če pa poznate koga iz NEM in vam lahko on pošlje dol, je to mal ceneje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so premladi in rabijo blokado v motorju, drugi so pa dovolj stari in jo rabijo v glavi......nikol ni prav a ne!

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so premladi in rabijo blokado v motorju, drugi so pa dovolj stari in jo rabijo v glavi......nikol ni prav a ne!

In na koga je to letelo? Sej maš prou ja :D

Ja zame vem da je boljše da nimam izpita za neomejeno... Ker pomoje da se nebi mogu zadržat... Tko da fantje ki boste dajali not blokade, mejte vsaj eno sezono da se mal motorja prvadite, da ne bo kakega nepotrebnega kreša... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na koga je to letelo? Sej maš prou ja :D

Ja zame vem da je boljše da nimam izpita za neomejeno... Ker pomoje da se nebi mogu zadržat... Tko da fantje ki boste dajali not blokade, mejte vsaj eno sezono da se mal motorja prvadite, da ne bo kakega nepotrebnega kreša... .)

To je na splošno...... nikoli ni prav!

PS: Prejšnji teden sem šel z motorjem skozi tvojo vas - dobri ovinki in asfalt....

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje blokada na motorju nič ne premeni... še slabše... še bolj divjajo tisti ki jih motor sam od sebe kdaj ne prestraši in si tako mislijo kako zelo obvladajo, dokler jih ne odnese v zvezdni prah... mogoče celo med nevarnim prehitevanjem zaradi frustrirajoče blokade... :? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je na splošno...... nikoli ni prav!

PS: Prejšnji teden sem šel z motorjem skozi tvojo vas - dobri ovinki in asfalt....

Jebote zakaj se nisi ustavu? Prou rad bi spil en sok s kakim motosvetovcem! Drugič se ustavi pred ta predzadnjo bajto na desni(ena ogromna vrba je pred hišo, pa za hišo je na novo narjeno dvorišče iz škrli...). Bomo šli en điro čez cele Brkine tja do Divače... Lepa turca, lep razgled

pomoje blokada na motorju nič ne premeni... še slabše... še bolj divjajo tisti ki jih motor sam od sebe kdaj ne prestraši in si tako mislijo kako zelo obvladajo, dokler jih ne odnese v zvezdni prah... mogoče celo med nevarnim prehitevanjem zaradi frustrirajoče blokade... :? .)

Ja to že mogoče, ampak sej veš kolk gre motor in kdaj lohk prehitevaš... Vem kako je z NSR ki gre 130km/h po ravnini, pa še to bolj počasi pospešuje... Pač vzameš mal zaleta, če je fraj prehitiš na ravnini, če ne cincaš... Je pa bolje gonit motor s 35KM kot s 110KM :D Oz. bolj varno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ravno o takem zaletavanju v ravnini, kaj šele čez ovinke, govorim.... :nono: to je nevarno, ker nimaš časa reagirat in grš brezglavo prehitevat... kaj če se avto pred tabo odloči prehitevati ali kako drugače zavjuga po cesti? Ha? Kaj pa takrat? Moj recept je da pridem do avta, mu malo "diham za vrat", da me opazi in nato ožamem gas.... aja pa ne se zanašat na avte, ki stojijo na stranskih cestah in se vključujejo v promet, da vas bodo čakali in vas vidijo.... jaz sem se pred nekaj dnevi po dolgem času enkrat zanesel na enega, češ saj me vidi in itak stoji... :slap: :slap: skoraj me je najdražje stalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me nekaj, motor bom vzel na lizing, ker hočejo na fermi(kjer bom kupil motor) vedeti datum registracije, je problem sledeč..moral bom zapret cbrko na 25kw..in sedaj če motor takoj registreram bom( preko adriatica imam 50% popusta,baje neka ugodnost) registreral vseh 117km..zanima me kako potem (recimo čez cca. 2tedna) spremeniti registracijo, ko bo motor blokeran na 25kw..zanima me tudi koliko časa čakaš potem na lpp-ju in če je sploh treba pripeljati motor ke, ali poteka to samo preko papirjev(ko imaš že vgrajeno blokado), da dobiš na prometni oz. da pridobiš vse potrebno da je motor registreran ponovno na 25kw

anyone?? prosm, je ful pomembno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anyone?? prosm, je ful pomembno

Nekje sm slisov da ti blokado in homologacijo lahko uredijo v AS-u... najbolje je, da preveris ce to drzi (predvidevam da bos tam kupil motor) in ce je temu tako ne bos mel nobenih problemov z registracijo, voznjo ter stroski..right?

Ce bos motor kupil drugje pa ni nujno da ga takoj registriras...Lahko ga kupis, imas doma parkiranega in ga peljes na lpp takrat, ko bos imel vgrajeno blokado in potrdilo o strokovni namestitvi te blokade. Pri lpp-ju se caka 14dni-3 tedne...lahko tudi dlje, pac odvisno od "guzve" in letnega casa najbolje da jih poklices.

Jst bi na tvojmu mestu uzel motor v AS-u in probu tm zrihtat...ce se ne da nej ti vgradijo blokado in se narocis na lpp-ju ter stvar registriras ko imas vse urejeno...ampak to je samo moje skromno mnenje .)

Lp, David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sm bral da se lahko kupi motorje z 25kw...tko da pol ni nobenga problema...ker pol tiste blokade vse zakomplicirajo če jih posebi gor daš...če se da kupt kupte z blokado registrirate...pol date blokado vn in plačate registracijo za 25kw :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!