Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Mene zanima če je kdo že nelegalno deval blokado ven na pooblaščenem servisu.

Zakaj nelegalno, serviser ti jo vn pobere in to je to, če greš pa potem homologirat, pa ni njegova stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če je kdo že nelegalno deval blokado ven na pooblaščenem servisu.

:grim dva prijatelja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal manj kot 300 evrov.

200€ za blokado in montažo (servis Štern v Kranju) pa potem še 50€ za homologacijo (čakal boš pa od 1ga do 2h mescev :headbang: :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200€ za blokado in montažo (servis Štern v Kranju) pa potem še 50€ za homologacijo (čakal boš pa od 1ga do 2h mescev :headbang: :BUA: )

1-2 mesca? hm, moja je pršla v 2 tednih, zgleda da sm mel srečo :)

Popravljeno . Popravil Spider™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1-2 mesca? hm, moja je pršla v 2 tednih, zgleda da sm mel srečo :)

blokada al homologacija??? men je blokada pršla tud 1-2 tedna sam na homologacijo sm pa čakal 1 mesec, kulega pa 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja rešitev za tiste k kupujete novo da že tovarniško dobite blokiran motor, in glede kar mi pravi moj serviser se da na usakem dobit tovarniško blokado.. se pravi da van ne bo treba nič čakat.. motor dobite z homologacijo nato s temi papriji reg. in zavarujete motor... simple ;)

Čakate sam nov motor da vam dostavijo... cirka 1 teden max ko plačate .... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200€ za blokado in montažo (servis Štern v Kranju) pa potem še 50€ za homologacijo (čakal boš pa od 1ga do 2h mescev :headbang: :BUA: )

Jaz sem od naročila blokade, do homologacijskega kartončka v mojem poštnem nabiralniku čakal cca 5 tednov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja rešitev za tiste k kupujete novo da že tovarniško dobite blokiran motor, in glede kar mi pravi moj serviser se da na usakem dobit tovarniško blokado.. se pravi da van ne bo treba nič čakat.. motor dobite z homologacijo nato s temi papriji reg. in zavarujete motor... simple ;)

Čakate sam nov motor da vam dostavijo... cirka 1 teden max ko plačate .... :naughty:

Ja to ze, ampak tukaj je pa veliiiiika razlika. Medtem ko je ta blokada, ki ti jo vgradijo Pri Šternu le ena podlozka, ki blokira gas, je tovarniska blokada popolnoma drugacna. Oni ti zamenjajo celotni racunalnik (razn kawasaki) in potem tudi deblokiranje ni tako simpl kot pri alphatechnicovih, kjer rabis pol urce da jo odstranis. Tako da folk, ne delat tega!

Vsaj meni je blo to tak razlozeno na servisu, tak da za netocne podatke ne odgovarjam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MB lahko homologiraš samo blokade, vgrajene na DKS (samo Kawasaki.. .) ...

To pa ne bi vedel. Le ko sem homologiral izpuh sem čakal 3 delovne dni, po forumu pa sem bral da so čakali okoli 14 dni.

Ja to ze, ampak tukaj je pa veliiiiika razlika. Medtem ko je ta blokada, ki ti jo vgradijo Pri Šternu le ena podlozka, ki blokira gas, je tovarniska blokada popolnoma drugacna. Oni ti zamenjajo celotni racunalnik (razn kawasaki) in potem tudi deblokiranje ni tako simpl kot pri alphatechnicovih, kjer rabis pol urce da jo odstranis. Tako da folk, ne delat tega!

Vsaj meni je blo to tak razlozeno na servisu, tak da za netocne podatke ne odgovarjam :)

Na moji XT je blokada od novega pa ni nič drugačna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to ze, ampak tukaj je pa veliiiiika razlika. Medtem ko je ta blokada, ki ti jo vgradijo Pri Šternu le ena podlozka, ki blokira gas, je tovarniska blokada popolnoma drugacna. Oni ti zamenjajo celotni racunalnik (razn kawasaki) in potem tudi deblokiranje ni tako simpl kot pri alphatechnicovih, kjer rabis pol urce da jo odstranis. Tako da folk, ne delat tega!

Vsaj meni je blo to tak razlozeno na servisu, tak da za netocne podatke ne odgovarjam :)

:hmm: Mogoče pa se ne motiš. Sem vozil suzuki gsxr750 l.2004 ki je bil v Nemčiji kupljen omejen.Pa so jih ven vzeli,pa ko sem se peljal,sem mi je zdelo,da ne da vsega od sebe kar bi mogel.Pa tud lastnik je takrat rekel,da se mu zdi,da je prešnji K2 bolj šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to ze, ampak tukaj je pa veliiiiika razlika. Medtem ko je ta blokada, ki ti jo vgradijo Pri Šternu le ena podlozka, ki blokira gas, je tovarniska blokada popolnoma drugacna. Oni ti zamenjajo celotni racunalnik (razn kawasaki) in potem tudi deblokiranje ni tako simpl kot pri alphatechnicovih, kjer rabis pol urce da jo odstranis. Tako da folk, ne delat tega!

Vsaj meni je blo to tak razlozeno na servisu, tak da za netocne podatke ne odgovarjam :)

Ročico za gas sam okrajšajo da imajo manj hoda, posledično motor dobi manj goriva in tudi manj konjev daje iz sebe....

Drugače računalnik ti lahk sprogramira vsak serviser če je že tako.... pač računalnik sam računa kolko goriva in zraka dodajat v cilindre.... nič posebnega.

Ampak glede kot si omenu da v tovarni v računalnik blokirajo to prvič čujem, namreč vse motorje dajejo ponavadi sam gas blokirat, nevem zakaj bi se jajcal z elektroniko.

Lahk prašam tle serviserja hond, kawasakije pa aprilj pa pol vam lahk potrdim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ročico za gas sam okrajšajo da imajo manj hoda, posledično motor dobi manj goriva in tudi manj konjev daje iz sebe....

Drugače računalnik ti lahk sprogramira vsak serviser če je že tako.... pač računalnik sam računa kolko goriva in zraka dodajat v cilindre.... nič posebnega.

Ampak glede kot si omenu da v tovarni v računalnik blokirajo to prvič čujem, namreč vse motorje dajejo ponavadi sam gas blokirat, nevem zakaj bi se jajcal z elektroniko.

Lahk prašam tle serviserja hond, kawasakije pa aprilj pa pol vam lahk potrdim....

to je res ja sam pri yamahi sploh pri r1 malo zakomplicerajo.. v tc-ju je reku da nardi na r1 blokado za 300eurou približno. blokado pa da na sesalnih kanalih, elektriki in pa avspuhu :closedeyes: na treh mestih da blokado in ma veliko dela zato je tudi cena visoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res ja sam pri yamahi sploh pri r1 malo zakomplicerajo.. v tc-ju je reku da nardi na r1 blokado za 300eurou približno. blokado pa da na sesalnih kanalih, elektriki in pa avspuhu :closedeyes: na treh mestih da blokado in ma veliko dela zato je tudi cena visoka.

Ja lepo...sej mi itaq nič ne pomaga....

P.S

( jst govorim za vas, jst mam tak ali tak neomejeno in se furam kako vem in znam :naughty: :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res ja sam pri yamahi sploh pri r1 malo zakomplicerajo.. v tc-ju je reku da nardi na r1 blokado za 300eurou približno. blokado pa da na sesalnih kanalih, elektriki in pa avspuhu :closedeyes: na treh mestih da blokado in ma veliko dela zato je tudi cena visoka.

To ni res, pri R1 je Alphatehcnik-ova blokada samo na gasu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni res, pri R1 je Alphatehcnik-ova blokada samo na gasu.

čist možno sam tko so men rekl v tc motoshopu.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se voziš kaj dosti čez mejo? So te že ustavili modri možje? So imeli kakšne hude komentarje?

nisem se vozil kaj dosti čez mejo, ker sem to na motorju poriktal ob koncu sezone. tako da bomo vidli letos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je že kdo zablokiral KTM-ja LC4 mašino na 25kW? Kolk pride (okvirno), pa kolk časa prbližn traja to use skupi teji papirji, k moreš čakat na homologacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je že kdo zablokiral KTM-ja LC4 mašino na 25kW? Kolk pride (okvirno), pa kolk časa prbližn traja to use skupi teji papirji, k moreš čakat na homologacijo?

Ker letnik? Skupaj s papirji 200 e, saj tko so pri Motorjetu v Mariboru obljubili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!