Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Zdravo!

Mene zanima, če ma kdo kakšno normalno rešitev glede možnosti blokade za KTM lc4 95' letnik.

Kupil sem ga pred približno 4 meseci, seveda sem prej poklical na Motorjet, kjer so mi zatrdili, da blokado lahko vgradijo in se da potem tudi homologirat. Motor kupim, ga odpeljem v Maribor, kjer stoji malo manj kot 2 meseca. Ker o motorju in blokadi ni ne duha ne sluha, začnem težit po telefonu in mi obljubijo, da bo več znanega čez en teden. In ta en teden, se je na koncu razvlekel čez cel mesec. Zgodba se konča tako, da me končno pokličejo, povejo da blokade ni možno homologirati, ker je motor prestar in ni ustrezne dokumentacije za tak poseg. Na koncu sem imel usbitvu samo stroške prevoza tja in nazaj, blokade pa ne.

Če ma kdo kakšno idejo, ali pa celo rešitev, zaradi mene tudi če ni ravno legalna, se toplo priporočam... :worship:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene zanima, če ma kdo kakšno normalno rešitev glede možnosti blokade za KTM lc4 95' letnik.

Kupil sem ga pred približno 4 meseci, seveda sem prej poklical na Motorjet, kjer so mi zatrdili, da blokado lahko vgradijo in se da potem tudi homologirat. Motor kupim, ga odpeljem v Maribor, kjer stoji malo manj kot 2 meseca. Ker o motorju in blokadi ni ne duha ne sluha, začnem težit po telefonu in mi obljubijo, da bo več znanega čez en teden. In ta en teden, se je na koncu razvlekel čez cel mesec. Zgodba se konča tako, da me končno pokličejo, povejo da blokade ni možno homologirati, ker je motor prestar in ni ustrezne dokumentacije za tak poseg. Na koncu sem imel usbitvu samo stroške prevoza tja in nazaj, blokade pa ne.

Če ma kdo kakšno idejo, ali pa celo rešitev, zaradi mene tudi če ni ravno legalna, se toplo priporočam... :worship:

Lp

Jaz sem isto kupil motor ktm640 1999 in bi ga rad zablokiral, takoj ko sem ga kupil oz. že malo prej sem se pozanimal za blokado, zanimala me je okvirna cena vsega skupej pol so pa rekl naj jim pošjem številke motorja, da bodo na podlagi tega lahko zvedl ceno. Številke sem jim poslal po mejlu takoj,ko sem dobil motor in sem čakal en mesec, da sem zvedel ceno umes so še enkrat pozabli na vse skup tko, da sem šele predvčerajšnim zvedel. Če koga zanima vgradnja pride okoli 550€ potem pa še homologacija okoli 100€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm dal blokado vn kar doma. pride pa ena podloška na injektorjih, ki zavira gas.

enostavno jo z križnim izvijačem odviješ in pol vijak nazaj priviješ gor.

motor mi je delal enako kot pred blokado, saj mi serviser , ki mi je blokado

vgrajeval ni nastavljal ne goriva ne zraka(čeprav bi moral).

preden jo vzamete ven (sami) se pozanimajte če so vam kaj nastavljali, ker

doma brez testerja(novejši motorji) ne boste mogli pravilno nastaviti dotok zraka in goriva.

kar se tiče policajev pa:

ustavili so me naši policaji in tudi v italiji.

oboji so le pregledali prometno in št ki je na nalepki ki jo dobiš zraven blokade(šasija)

in se strinjali da je 25 kw.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za originalno ne vem, pride pa pri šternu v kranju blokada z vgradnjo in homologacijo okoli 300€

ok tnx...Sej sm neki klicu okol pa je več al mn vse isto... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo odvzel blokado po uradni poti? recimo da dopolniš 21 let in dobiš izpit za neomejeno, prej pa si mel moped blokiran na 25kW, kak je postopek pri odblokiranju motorja?

Kaj bi rad dražje zavarovanje plačeval' :whistle:

preden jo vzamete ven (sami) se pozanimajte če so vam kaj nastavljali, ker

doma brez testerja(novejši motorji) ne boste mogli pravilno nastaviti dotok zraka in goriva.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zdej dau notr blokado, sploh ni tako slabo se čist lepo pelje. Zvrti se le do 7500 obratov za končno mi pa v papirjih piše 175km/h, drgač pa v 3. potegne čez 120. Drgač pa se gas obrne sam za kšno četrtino. Pa zravn so mi dal še nekao mejhno črno stvarco- a kdo ve kva nej bi to blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, mene pa zanima, če je že kdo vgradil to blokado v yamaho r6(+06letnik)in kolko je cena?hvala za odg.že vnaprej.lp alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, mene pa zanima, če je že kdo vgradil to blokado v yamaho r6(+06letnik)in kolko je cena?hvala za odg.že vnaprej.lp alen

Js sm klicov Šterna Kranj pa je reku 180-200€ blokada plus delo. Pa da je treba za blokado en tedn čakam potem pa spet čakat za homologacijo :headbang: :slap: Kuko se pa pele pa poročam čez 1 mesc ko bo use narjen :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zdej dau notr blokado, sploh ni tako slabo se čist lepo pelje. Zvrti se le do 7500 obratov za končno mi pa v papirjih piše 175km/h, drgač pa v 3. potegne čez 120. Drgač pa se gas obrne sam za kšno četrtino. Pa zravn so mi dal še nekao mejhno črno stvarco- a kdo ve kva nej bi to blo?

na odprtem motorju je tisto nek konektor za diagnostiko motorja, ampak samo pokrovček konektorja, pri blokadi pa žička mostiči dva pina na konektorju, kao za zmanjšat obrate oz. za neke motnje da potem motor razvije manj moči, drugače se pa tudi z blokado motor zavrti do 15.500RPM, ampak samo v leru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

tako blokada naročena še ta teden bo vstavljena pa me zanima kako dolgo treba čakat na pregled pri lpp-ji, pa kako dolgo potem bo še potrebno čakat na homologacijski kartonček.

THANKS za odg. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že pisalo v eni temi in sicer je bilo rečeno, da če greš osebno tja prideš hitro na vrsto, če pa pošlješ prijavnico, ki jo dobiš na netu pa lahko čakaš tudi kakšen mesec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kolk težijo, zaradi aftermarket žmigovcev in ogledal? Sem dobil vabilo na teh. pregled, pa piše da morš pridt z brezhibnim vozilom, pa ne vem, kaj štejejo pod to, a se bodo zapenjali?

Pa, še, če obstaja kkšna možnost da bi mi recimo žmigavce, zadnji nosilec tablce pa ogledala, napisali zraven homologacije, tako kot blokado, samo nimam nobenih papirjev, je pa vse kupljen, ni nič doma narejen...

aja, jest sem poslal vlogo okoli 20.2, 6.3 sem dobil vabilo z datumom 19.3...

Popravljeno . Popravil Speedseeker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kolk težijo, zaradi aftermarket žmigovcev in ogledal? Sem dobil vabilo na teh. pregled, pa piše da morš pridt z brezhibnim vozilom, pa ne vem, kaj štejejo pod to, a se bodo zapenjali?

Pa, še, če obstaja kkšna možnost da bi mi recimo žmigavce, zadnji nosilec tablce pa ogledala, napisali zraven homologacije, tako kot blokado, samo nimam nobenih papirjev, je pa vse kupljen, ni nič doma narejen...

aja, jest sem poslal vlogo okoli 20.2, 6.3 sem dobil vabilo z datumom 19.3...

Lahko greš reskirat, meni ni motorja pogledal ama ništa, mogoče bi še čez pršu z akrapotom in mini žmigavci. Če se ti da zajebavat, probej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav..:D na ta forum sem se dodau samo zato,ker me zanima koliko je blokada na 11 oz 14 kw (a1) in kolko te stanejo papirji?ker sem star 16 let,in sem mislis to nabavit,ker ga bi pol itq odblokirau,pa ga meu 5 let..hvala za odgovore.llp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav..:D na ta forum sem se dodau samo zato,ker me zanima koliko je blokada na 11 oz 14 kw (a1) in kolko te stanejo papirji?ker sem star 16 let,in sem mislis to nabavit,ker ga bi pol itq odblokirau,pa ga meu 5 let..hvala za odgovore.llp

Žal, to ne bo šlo. V vozniškem dovoljenju sicer piše, da lahko voziš moped z največ 11kW, a zraven tudi piše, da prostornina ne sme presegati 125ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.. :D na ta forum sem se dodau samo zato,ker me zanima koliko je blokada na 11 oz 14 kw (a1) in kolko te stanejo papirji?ker sem star 16 let,in sem mislis to nabavit,ker ga bi pol itq odblokirau,pa ga meu 5 let..hvala za odgovore.llp

nemoreš!! zato ker je pri kategoriji a1 tud omejitev pri prostornini (125ccm)

prostornine pa nemoreš zmanjšat

tko da ti ne ostane druzga k da kupiš 125ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemoreš!! zato ker je pri kategoriji a1 tud omejitev pri prostornini (125ccm)

prostornine pa nemoreš zmanjšat

tko da ti ne ostane druzga k da kupiš 125ccm

pa kko to da ne..a ni nek zakon prsu da mas lhk tezjega,sam da nesme presega 11kw?kaj je pa pol z teskimi motorji,ki jih blokirajo na 21kw?a to sse pa da al kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kko to da ne..a ni nek zakon prsu da mas lhk tezjega,sam da nesme presega 11kw?kaj je pa pol z teskimi motorji,ki jih blokirajo na 21kw?a to sse pa da al kaj

tuki ti vse piše...-->[KLIK]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšnih tem je že kar precej, tako da drugič raje preglej vse teme in šele nato odpri novo, sicer pa če je policaj zajeban, ti da isto kazen kot da nimaš izpita, lahko pa te tudi izpusti.

Sicer pa res ne vem od kod ti zamisel, da boš ustavljal, kljub temu da nimaš izpita, če ne znaš presodit, kdaj ustaviti in kdaj ne, boš pač plačeval kazni in lepo financiral državo.

vprašal bi kako bi se dalo dobiti samo papirje za 25kw da nebi bilo treba kupovati blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašal bi kako bi se dalo dobiti samo papirje za 25kw da nebi bilo treba kupovati blokade.

To tud mene zanima sam pomoje ti tega nebo noben naredu...drgač pa blokada za ktm lc4 640 1999 pride 550€+homologacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tud mene zanima sam pomoje ti tega nebo noben naredu...drgač pa blokada za ktm lc4 640 1999 pride 550€+homologacija.

Matr sm mislu da je sam KTM drag, ampak so zgleda tud blokade. Sam 550€+homologacija je pa res preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sm mislu da je sam KTM drag, ampak so zgleda tud blokade. Sam 550€+homologacija je pa res preveč.

Ampak z tistim, ki kupi ktm-a 640 in ga zablokira, pa tudi ni vse v redu, oz. mu verjetno manjka kar precej koleščk, saj lahko kupiš smc-ja 625 ali 660 in imaš boljši motor ter obenem 21 oz 24 kw v prometni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!