Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

ta dva križna šraufa držita to :headbang: adios je drago za tako malo stvarco! če bi hotel dol vzet mora iti tank dol al gre kako drugače- sam informativno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta dva križna šraufa držita to :headbang: adios je drago za tako malo stvarco! če bi hotel dol vzet mora iti tank dol al gre kako drugače- sam informativno?

Ja sam dva križna držita to. Če jo hočeš vzeti ven ni potrebno razdirati motorja. Samo rabil boš

malo močnejšo roko ali pnevmatsko pištolo, ker je zategnjen ko hudič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kot je david rekel, TEGA izpolni, zravn dej vse fotokopije ki si jih dobil zravn blokade in odnes/pošl gor. Pol lahko pa sm še čakaš :)

Hvala za odg. in mam spet vprašanje:

4. točka je Priloge k vlogi pa me zanima kere vse naj bi tm izpolnu pa kje so te številke dokumenta.

Na voljo so:

Prometno dovoljenje oz. dokazila o izvoru in lastništvu (to mi je jasno pa tud št. sm najdu, napisu)

Potrdilo o skladnosti SA, SB, SC oz. Izjava o ustreznosti ?????????

Tehnično poročilo predelovalca (po potrebi) ?????????

Risbe (po potrebi) ?????????

Izračuni (po potrebi) ?????????

Dokazila o homologaciji vgrajenih delov (po potrebi) ?????????

+ Kaj nej napišem pod dodatni opis predelave?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm to se pa nebi spomnu kaj sm napisal, tisto po potrebi vem da nism nč izpolnu, za tisto potrdilo o skladnosti pa ne vem, najbrž sm tudi prazno pustu.

Opis predelave napiš, zmanjšana moč motorja iz xxkw na 25kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odg. in mam spet vprašanje:

4. točka je Priloge k vlogi pa me zanima kere vse naj bi tm izpolnu pa kje so te številke dokumenta.

Na voljo so:

Prometno dovoljenje oz. dokazila o izvoru in lastništvu (to mi je jasno pa tud št. sm najdu, napisu)

Potrdilo o skladnosti SA, SB, SC oz. Izjava o ustreznosti ?????????

Tehnično poročilo predelovalca (po potrebi) ?????????

Risbe (po potrebi) ?????????

Izračuni (po potrebi) ?????????

Dokazila o homologaciji vgrajenih delov (po potrebi) ?????????

+ Kaj nej napišem pod dodatni opis predelave?

Hvala

točki 1 in 2 menda znaš izpolnit, vse podatke imaš v prometnem, pod točko 3 napiši: zmanjšanje moči motorja na 25kW, točko 4 pusti vse prazno in nato še spodaj napiši ime, priimek in podpis ter kraj in datum izpolnitve vloge......vsaj tako sem imel jaz in je blo vse v redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točki 1 in 2 menda znaš izpolnit, vse podatke imaš v prometnem, pod točko 3 napiši: zmanjšanje moči motorja na 25kW, točko 4 pusti vse prazno in nato še spodaj napiši ime, priimek in podpis ter kraj in datum izpolnitve vloge......vsaj tako sem imel jaz in je blo vse v redu

A ti že takoj k prnesš povejo če vse okoli papirjev štima (kopije morm met sabo, kajne)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor vem rabiš s sabo originale, pa še to samo na pregledu motorja, ne pri prijavi, nič pa ne škodi če vzameš vse s sabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor vem rabiš s sabo originale, pa še to samo na pregledu motorja, ne pri prijavi, nič pa ne škodi če vzameš vse s sabo

Bom uzeu ssabo za vsak slučaj pa da mal povprašam če kej fali (čeprav bolj dvomim da si bojo uzel čas).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa zgleda blokada 25kw na yamahi R1 07?? gledena to da nima gasa nazajlo??? pa ce se jo da potem odstrant brez da bi jo mogu spet peljat na servis??? pa se ce en opise ceu postopek te homologacije od A-Ž.

Najlepsa hvala& lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha!

mene pa zanimam kok mate zdaj porabe na fz6 motorju z blakado ( ker zdaj se motor vrti sam do 8000 približno) pomoji oceni je zdaj ful mala potrošnja??? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha!

mene pa zanimam kok mate zdaj porabe na fz6 motorju z blakado ( ker zdaj se motor vrti sam do 8000 približno) pomoji oceni je zdaj ful mala potrošnja??? :winkiss:

Če voziš normalno v visoki prestavi na nizkih obratih je tam nekje 5l. Seveda če ga pa "teraš" lahko pa prišteješ

še kakšen liter na 100 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me če kdo ve kje bi se dalo dobit blokado za Hondo CBF 600 S in koliko bi to stalo.

Hvala!

Popravljeno . Popravil Jonny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me če kdo ve kje bi se dalo dobit blokado za Hondo CBF 600 S in koliko bi to stalo.

Hvala!

Neboš verjel, uradni servis za jamaho poklič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm lani hotu dat za hondo hornet, sam mi je tip reku da stane 500€, blokada ki ti jo vgradijo v mašino + stroški homologacije. Enostavnejše je pri yamahi. Sam moj kolega jo je mel pri yamahi na 25kw sam k je mel z njim prometno so ga dali na izrednega tehničnega, kjer so ugotovili, da je bila blokada fizično odstranjena in je bla le še na papirjih. No ful je mel pizdarij!!! Pa kazni!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm lani hotu dat za hondo hornet, sam mi je tip reku da stane 500€, blokada ki ti jo vgradijo v mašino + stroški homologacije. Enostavnejše je pri yamahi. Sam moj kolega jo je mel pri yamahi na 25kw sam k je mel z njim prometno so ga dali na izrednega tehničnega, kjer so ugotovili, da je bila blokada fizično odstranjena in je bla le še na papirjih. No ful je mel pizdarij!!! Pa kazni!!!

to so te tak nasrali, oz. mogoče kao uradna blokada od honde stane tolko.

Samo poklici Servis Štern v Kranju, kjer te stane 200€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA ZA VSE OSTALE MOJSTRE, KI ŠE KAR NAPREJ NA VELIKO SPRAŠUJETE, KJE SE DA DOBIT BLOKADO IN TO KLJUB TEMU, DA PIŠE ŽE VSAJ 1000X

SERVIS ŠTERN KRANJ DELA ČUDEŽE (in to za vse motorje!!!)

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA ZA VSE OSTALE MOJSTRE, KI ŠE KAR NAPREJ NA VELIKO SPRAŠUJETE, KJE SE DA DOBIT BLOKADO IN TO KLJUB TEMU, DA PIŠE ŽE VSAJ 1000X

SERVIS ŠTERN KRANJ DELA ČUDEŽE (in to za vse motorje!!!)

To pa ne bo držal, ker ko sem jaz pozanimal za blokado za ktm640 1999 so rekl, da je ni mogoče vgradit. Tko da nevem kako je s temi čudeži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam neki me zanima, a ve kdo kje bi se dalo dobi prednje šipce za neakeda hondo hornet? ker vseposod iščem, pa vsi kr neki v 3 dni doben pa ne pove neke točne lokacije!

Hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam neki me zanima, a ve kdo kje bi se dalo dobi prednje šipce za neakeda hondo hornet? ker vseposod iščem, pa vsi kr neki v 3 dni doben pa ne pove neke točne lokacije!

Hvala lp

-ebay

-louis

-puig

pa še bi se našlo. Kaj pa iščeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje!

Zanima me za blokado za motor Z750 letnik 2004, 25 kw ker nimam izpita.

In ne vem kako bi se lotu zadeve in kje začel stvar da bi motor bil blokiran - KAO HA HA, na 25kw po prometni.

KAM NAJ SE OBRNEM :naughty:

Aja pa še zadnji zobnik večji rabim ........še to kje naj dobim :D

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma se zajebavam itak vsak sere po svoje zakaj pa ne bi potem vsi........

Mi ne seremo (razn v biološkem smislu), ti pa ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!