Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Ewo dons so mi ugradil 25kw blokado v R6ko, ki je tud YCCT a.k.a fly by wire kot r1. Blokada je enaka kot pri r1 (usaj po izgledu) po velikosti pa ne wem, če se razlikujeta, moja je velika cca. 2x1cm. Blokada omejuje hod ročice za gas ,ki se sedaj zasuče za četrt manj kot se je pr odprtem. Končne z blokado zaenkat še nism testirov drugače pa leti kar solidno, do ene 6k obratov vleče kot brez blokade naprej ga pa mori in se samo dere gre pa nkamor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se da tudi Yamaho TDM (900) zablokirat, in če je zadeva potem še "vozna"..mislim če je smiselno, ali raje poseči po kakem z manjšo prostornino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo dons so mi ugradil 25kw blokado v R6ko, ki je tud YCCT a.k.a fly by wire kot r1. Blokada je enaka kot pri r1 (usaj po izgledu) po velikosti pa ne wem, če se razlikujeta, moja je velika cca. 2x1cm. Blokada omejuje hod ročice za gas ,ki se sedaj zasuče za četrt manj kot se je pr odprtem. Končne z blokado zaenkat še nism testirov drugače pa leti kar solidno, do ene 6k obratov vleče kot brez blokade naprej ga pa mori in se samo dere gre pa nkamor :)

to si mislil za 3/4 manj kot pri odprtem ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si mislil za 3/4 manj kot pri odprtem ne? :)

Pomoje bo prej omejitev za 1/4 kot pa za 3/4, vendar se mi 1/4 zdi malo, bo prej 1/3?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bo prej omejitev za 1/4 kot pa za 3/4, vendar se mi 1/4 zdi malo, bo prej 1/3?????

pri ninji sem mel 1/4 gasa, zato pa sem vprašal če ima res 3/4 gasa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri ninji sem mel 1/4 gasa, zato pa sem vprašal če ima res 3/4 gasa..

Men se tud sam za 1/4 odpre, dvomm da se njemu za 3/4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si mislil za 3/4 manj kot pri odprtem ne? :)

Aha mislu sm da se lahk zavrti sam za četrtino, tko da ja za 3/4 manj kot pr odptem :D my bad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tud sam za 1/4 odpre, dvomm da se njemu za 3/4.

Ma ne odpre se mu za 3/4. Tko čudn je napisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne odpre se mu za 3/4. Tko čudn je napisu.

To smo vsi dojel k smo prebral zgornji post...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo tud jst sm svojga gixsrčka blokeru, in kukr je že prej napisu, se odpre sam 1/4 gasa...Škoda zdj ni pa več brutalnih pospeškov k odpreš do kraja :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon k pišem 2 posta zapored, samo neki me zanima...A lahko jst takoj po pregledu ustreznosti vozila registreram motor al morm čakat na kartonček??? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon k pišem 2 posta zapored, samo neki me zanima...A lahko jst takoj po pregledu ustreznosti vozila registreram motor al morm čakat na kartonček??? :? :?

hahahaha loool krtonc k ti po njem prometno pisejo;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo tud jst sm svojga gixsrčka blokeru, in kukr je že prej napisu, se odpre sam 1/4 gasa...Škoda zdj ni pa več brutalnih pospeškov k odpreš do kraja :(

Koliko pa je prišla blokada, če ne skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam nekaj zanima...če kupiš motor z športnim auspuhom..a se da dat blokado vseen not??..al more bit nujno original ror?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko z drugim izpuhom, vendar naj bo homologiran, da ne bojo potem komplicirani. Moč se ne spremeni, če si to mislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam nekaj zanima...če kupiš motor z športnim auspuhom..a se da dat blokado vseen not??..al more bit nujno original ror?

lahko imaš aftermarket ror, jaz sem hkrati dal vpisat blokado in akrapoviča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko imaš aftermarket ror, jaz sem hkrati dal vpisat blokado in akrapoviča

No sej to me je zanimalo...mogoče bom za drugo leto tud jaz tko naredu

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ti pa izmerjo moč ko peleš homologirat? A majo kšne valarje al je to bl tko, da samo papirje pokažeš k kažejo da je bla blokada vgrajena? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sm jest seznanjen ti nč ne merjo moči sam,da oni papirje vidjo da je bla blokada vgrajena pa motor morjo videt in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sm jest seznanjen ti nč ne merjo moči sam,da oni papirje vidjo da je bla blokada vgrajena pa motor morjo videt in to je to.

Aha seprav pogledajo da se številka šasije ujema in to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, še številko šasije niso gledali meni. Samo preverl hod gasa in je blo to to.

Ps.: Goupc,mal bol drugič ''tablco'' prlimej k se vozš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, še številko šasije niso gledali meni. Samo preverl hod gasa in je blo to to.

Ps.: Goupc,mal bol drugič ''tablco'' prlimej k se vozš :whistle:

:lol1: :lol1: haha kje mi jo je pa odpihnl :D še sam ne wem :P

Drugač pa če preverjo hod gasa morm pa spet k šternu reklamirat blokado ker mi jo je ratal nekak snet in je spet pouna moč :wacko: sm pogledov pa je blokada še notr samo ko dam gas ne zaštopa tam kjer bi mogl ampak se za eno malenkost ukrivi pa do konca odpre gas :) Upam da zrihtam do srede :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ti jo je odpihnil, ne vem, jest sm samo vidu zdej pa ne vem a v petk al v četrtek, k sm lih motor registrirov, si šu najprej proti orehku, ti je vse opletal zadi, sm reku, to ne bo dolg gor zdržal :D no k si šu pa čez kkšne pou ure nazaj je pa že ni blo :D

Hm, zanimou tole z blokado, to se pa res neb smel narest.... mislm, potem bo supr , maš blokado notr, sej noben ne ve da ne funkcionira... sam tm u lpp morš čez pridt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!