Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Kje ti jo je odpihnil, ne vem, jest sm samo vidu zdej pa ne vem a v petk al v četrtek, k sm lih motor registrirov, si šu najprej proti orehku, ti je vse opletal zadi, sm reku, to ne bo dolg gor zdržal :D no k si šu pa čez kkšne pou ure nazaj je pa že ni blo :D

Hm, zanimou tole z blokado, to se pa res neb smel narest.... mislm, potem bo supr , maš blokado notr, sej noben ne ve da ne funkcionira... sam tm u lpp morš čez pridt :D

Ja ewo lih to sm mislu da če neb preverjal hoda bi blo super :) sm se pelov pa tišim gas do konca kr naenkat se mi pa ročka zasuče do konca pa na tazadno :) no ja mislm da pr Šternu neb smel komplicirat glede tega, pa upam da bojo zrihtal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

fantje a k ti kups blokado je nujno da ti jo vgradijo pa da se fizicno tam na lpp pojavis al je dost da sam paperje prness pa da je instaleran pa kuplen pa to?

pa kok stane vgradnja (stern).

motor mam pa 5 let star in moram tako al tko delat homologacijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne najprej se prijaviš potem pa dobiš pošto kdaj moreš tja z motorjem in z vsemi papirji. Pri šternu vse skupaj okvirno pride 250-300€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a k ti kups blokado je nujno da ti jo vgradijo pa da se fizicno tam na lpp pojavis al je dost da sam paperje prness pa da je instaleran pa kuplen pa to?

pa kok stane vgradnja (stern).

motor mam pa 5 let star in moram tako al tko delat homologacijo..

Ja morš, da ti on preveri hod gasa pa paperje...Men ga je dau že ob 7:30 zutri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me, če lahko registriram takoj ko opravim registracijo ali moram čakati 2 tedna na kartonček?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če lahko registriram takoj ko opravim registracijo ali moram čakati 2 tedna na kartonček?

čakat

ker takrat oni dobijo v računalnik vnesen da ima tvoj motor 25kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, še številko šasije niso gledali meni. Samo preverl hod gasa in je blo to to.

Ps.: Goupc,mal bol drugič ''tablco'' prlimej k se vozš :whistle:

Pr men je motor pogledu na 3m, pa je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je motor pogledu na 3m, pa je blo

Pr men se ja pa ročke za gas dotaknu pa mal obrnu....sam useen nism naredu pregleda ker mi na servisu niso priložili tehničnega poročila :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men se ja pa ročke za gas dotaknu pa mal obrnu....sam useen nism naredu pregleda ker mi na servisu niso priložili tehničnega poročila :angry: .

Kdo ti je pa dal not blokado?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me: Potem ko motor zavarujem in lepo tam piše da imam 25kW, ali na registraciji še 1x gledajo papirje za 25kW ali enostavno prepišejo podatke iz zavarovalniške pole?

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne gledajo, samo vpišejo, pa fajn je da jim že poveš da nej pogledajo, da ne pozabjo, pa ti več kw upišejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne gledajo, samo vpišejo, pa fajn je da jim že poveš da nej pogledajo, da ne pozabjo, pa ti več kw upišejo...

Zakoooooooon!

Sploh ne vem zakaj sm dau 63€ LPP-ju za tisto homologacijo (uspel mi ga je reg. za 25kW s tem da sem kot dokaz, da ma 25kW dal Poročilo o predelavi od serviserja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bo mogoče kdaj kak policist povedal...

LP

Se prav ko me ustav polcaj ta kartončk morm met sabo, sej ga dobim sam bo to trajal pač 2 tedna, vmes pa se bom že lohka vozu.

Pomoje se parkrat lohk tud izgovoriš, da si ga pač pozabu al pa kej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj brat čaka kartonček že več kot en mesec, ne vem če bo kaj s tem o dveh tednih :lol1: .....kot izgleda se bo treba osebno tam gor oglasit :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj vsi tokm čakate, 1 tedn sm čaku na blokado, pol sm šu na LPP sm čaku še 1 tedn pošto in 1 tedn od pridobljene pošte sm meu pregled, 8 dni je pa rabu kartonček...Čudn mi je vse to mal :hmm: :hmm: praktično vse je blo na 1 tedn... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav ko me ustav polcaj ta kartončk morm met sabo, sej ga dobim sam bo to trajal pač 2 tedna, vmes pa se bom že lohka vozu.

Pomoje se parkrat lohk tud izgovoriš, da si ga pač pozabu al pa kej...

Ja, to morš met s sabo ja... dobro, če že maš registrirano pod 25kW, se vozi, pa vseeno se lahko kdo najde, ki bi začel kaj komplicirat. Eni policisti samo debelo gledajo kak lahko ma tak motor 25kW pa že sprašujejo prek kirih vez so ti manjšo moč v prometno napisali...svašta.

Pa ne bodi razočaran če ne bo kartončka po 2 tednih...moj je prispel po dobrih treh tednih.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj vsi tokm čakate, 1 tedn sm čaku na blokado, pol sm šu na LPP sm čaku še 1 tedn pošto in 1 tedn od pridobljene pošte sm meu pregled, 8 dni je pa rabu kartonček...Čudn mi je vse to mal :hmm::hmm: praktično vse je blo na 1 tedn... :whistle:

No, mojga čakanja je konc, od jutr naprej sm skor legaln

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj vsi tokm čakate, 1 tedn sm čaku na blokado, pol sm šu na LPP sm čaku še 1 tedn pošto in 1 tedn od pridobljene pošte sm meu pregled, 8 dni je pa rabu kartonček...Čudn mi je vse to mal :hmm::hmm: praktično vse je blo na 1 tedn... :whistle:

Natanko tok sm js čaku :)

Ja, to morš met s sabo ja... dobro, če že maš registrirano pod 25kW, se vozi, pa vseeno se lahko kdo najde, ki bi začel kaj komplicirat. Eni policisti samo debelo gledajo kak lahko ma tak motor 25kW pa že sprašujejo prek kirih vez so ti manjšo moč v prometno napisali...svašta.

Pa ne bodi razočaran če ne bo kartončka po 2 tednih...moj je prispel po dobrih treh tednih.

LP

Ja pr men se je policaj utaknu u homologacijo in reku da nej bi mogu met s sabo sfotokopirano homologacijo in vpisane žmigavce, nosilc tablce, blokado... Kar se pa blokade tiče ti pa na tehničnem pregledu ne morjo dokazat al maš ti 25kw al ne niti ne vejo (usaj pr meni niso) da je kakor kol ročica omejena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo fantje dejte mi napisat par razlogov zakaj se bolj splača kupit 600ccm pa dat blokado not kot pa eno 250ccm sranje!! :ninja:

Ma ne morem mojo mati prepričat.Ona tupi s svojo Yamaho WR250 X.Pa ji nemorem dobovedat da to ni tisto kar bi mel.Zdaj vozim 125 4t supermoto tko da to nebi bil nek velik korak.

V mislih sem imel kakšnega Kawasaki ninja zx6r 2005-06 ali suzuki gsx-r 600 k6(ta mi je bolj lep samo je dražji) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo fantje dejte mi napisat par razlogov zakaj se bolj splača kupit 600ccm pa dat blokado not kot pa eno 250ccm sranje!! :ninja:

Ma ne morem mojo mati prepričat.Ona tupi s svojo Yamaho WR250 X.Pa ji nemorem dobovedat da to ni tisto kar bi mel.Zdaj vozim 125 4t supermoto tko da to nebi bil nek velik korak.

V mislih sem imel kakšnega Kawasaki ninja zx6r 2005-06 ali suzuki gsx-r 600 k6(ta mi je bolj lep samo je dražji) .

Če mati tko prav pol je zihr prov :P To se morš ti odločt kaj hočeš. Osebno ti priporočam da kupiš 600ccm in

zablokeraš na 25kW, ker potem ko dobiš izpit za enomejeno samo blokado flikneš vn in je. Tudi občutek in izkušnje

si naberaš na "ta težkem" motorju :D

Mami reč da nj da dnar za 600ccm in to je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih sem imel kakšnega Kawasaki ninja zx6r 2005

Super izbira: kupi, blokiraj, homologiraj, registreraj, vrzi blokado ven pa se gremo furat.

Js sm tud prej meu 125 4t supermoto pa je čist super prestop.

Pa še razlogi za blokado:

imaš resen motor s čimer pride poleg izgleda še: boljše vzmetenje, boljše vozne lastnosti, okvir se ti ne zvija (al neki), boljše bremze pa še kaj bi se našlo in vse to pripomore k varnejši vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jst mam iste probleme.Kako mati prepričat da se kupi mašino k ma več konjev k njen avto ?:P

Kar se tiče denarja je pri nas toko da za motor dam 100 % vse jst.

Mami reč da nj da dnar za 600ccm in to je to :D

Pr men bi se začela zvijat od smeha :lol:

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče denarja je pri nas toko da za motor dam 100 % vse jst.

Kaj pol sploh sprašujš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!