Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Ja mal je treba tud starše upoštevat sej ti oni verjetno tud streho nad glavo nudijo. Nekak jo moraš z nekim dejanjem prepričat, da si zrel za tak motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resnica živa!!

in ja se bolje splača kupit 600ccm kot pa da daješ okoli 4K za 250 ki se ga boš naveličal v mesecu dni in pol se morš zafrkavat z prodajo in še verjetno ne dobiš tolk dnarja kot si mislil (izguba) pol pa še kupiš 600ccm in se morš spet navajt....tko ko pa blokado daš not maš pa 2 v 1 ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo fantje dejte mi napisat par razlogov zakaj se bolj splača kupit 600ccm pa dat blokado not kot pa eno 250ccm sranje!! :ninja:

Ma ne morem mojo mati prepričat.Ona tupi s svojo Yamaho WR250 X.Pa ji nemorem dobovedat da to ni tisto kar bi mel.Zdaj vozim 125 4t supermoto tko da to nebi bil nek velik korak.

V mislih sem imel kakšnega Kawasaki ninja zx6r 2005-06 ali suzuki gsx-r 600 k6(ta mi je bolj lep samo je dražji) .

jah povej ji, da bo mel 600cc isto tistih 35konjev, isto kakor 250kubična mašina, pa še čez par let boš lažje prodal motor kot pa tist moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še razlogi za blokado:

imaš resen motor s čimer pride poleg izgleda še: boljše vzmetenje, boljše vozne lastnosti, okvir se ti ne zvija (al neki), boljše bremze pa še kaj bi se našlo in vse to pripomore k varnejši vožnji.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol sploh sprašujš?

jah pri meni doma mal tudi upoštevam "pravila" moje mame :whistle:

uzgoja in podobno.....dozdej je mela vedno prav .)

da nebom :topic:

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, neki me zanima ... zej pocas bo 2 leti odkar mam izpit za 125ko .....

1. še zdej mi ni jasno, a bom dobo js za 35 kw al bom po starem za 25 kw?

2. če bom dobo sam za 25 kw, pol bom mogo recimo hondo fmx 650 ko ma original 27,7 kw omejit na 25 kw, kejk me bo prsvo? a bi se davo sam na gaso al pa kk, ko ma ta kurac glih 2 kw prevec :fredy:

danke :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, neki me zanima ... zej pocas bo 2 leti odkar mam izpit za 125ko .....

1. še zdej mi ni jasno, a bom dobo js za 35 kw al bom po starem za 25 kw?

2. če bom dobo sam za 25 kw, pol bom mogo recimo hondo fmx 650 ko ma original 27,7 kw omejit na 25 kw, kejk me bo prsvo? a bi se davo sam na gaso al pa kk, ko ma ta kurac glih 2 kw prevec :fredy:

danke :winkiss:

Dvomm da sploh delajo blokado za ta motor, če daš pa sam notr omejevalc hoda gasa bo seveda meu mn kt 25kW ampak boš to zelo težko homologirov (ker pač nimaš uradne dokumentacije o predelavi). Isto k sm jst gledu za Husqvarne, ene majo 13kW v prometni in če daš tako blokado v odprto verzijo pol praktično ne morš homologirat.

Lahko pa da za ta motor, oz. tud na splošno to gre.

Kaj pa če ne dvignš zdej izpita ampak takrt k bo ta zakon začeu veljt? Boš pol meu 35kW? hmmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih zdej sm gledov ene letake, po tanovm nej bi blo tko da bo treba delat izpit šeenkrat če hočeš v višjo kategorijo it.

KLIK

Popravljeno . Popravil Speedseeker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomm da sploh delajo blokado za ta motor, če daš pa sam notr omejevalc hoda gasa bo seveda meu mn kt 25kW ampak boš to zelo težko homologirov (ker pač nimaš uradne dokumentacije o predelavi). Isto k sm jst gledu za Husqvarne, ene majo 13kW v prometni in če daš tako blokado v odprto verzijo pol praktično ne morš homologirat.

Lahko pa da za ta motor, oz. tud na splošno to gre.

Kaj pa če ne dvignš zdej izpita ampak takrt k bo ta zakon začeu veljt? Boš pol meu 35kW? hmmm

ja nvm, ko če bom mogo še 1x delat izpit, tej rajš za 25 kw prej vzamem ... se ne splaca za 35 kw delat ... pizda drkajo skos neka s ttimi zakoni :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a ta novi zakon k bo bil pomeni da boš lohk pol vozu motor k bo meu 35Kw, iz a2 kategotijo?

In ali se zdaj prepiše iz 125 v250 al je treba spet delat izpit. (pri 18 letih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta novi zakon k bo bil pomeni da boš lohk pol vozu motor k bo meu 35Kw, iz a2 kategotijo?

In ali se zdaj prepiše iz 125 v250 al je treba spet delat izpit. (pri 18 letih)

-Da

-zej se iz 125ccm in 11kw prepiše v 25kw oz. razmerje moč masa (lahko maš 1200 kubikov) in to brez da bi šou delat izpit še enkrat greš na upravno enoto kjer ti ga poštemplajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.. nekaj me zanima in sicer kaj za KTM-a 950 sm se dobi blokada 25kw in kje bi lahko to preveril? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.. nekaj me zanima in sicer kaj za KTM-a 950 sm se dobi blokada 25kw in kje bi lahko to preveril? lp

Najbolj točno ti bodo povedal na uradnem servisu-Motorjet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.. nekaj me zanima in sicer kaj za KTM-a 950 sm se dobi blokada 25kw in kje bi lahko to preveril? lp

Pokliči servis Štern Kranj, lahko pogledaš tudi na netu, alpatechnik.de :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo.

Mene pa zanima, če mi ta podjetja, ki vgrajujejo 25kW blokade, lahko vgradijo tudi 25km/h blokado na nek motorček, da ga lahko vozim brez izpita (Ostal brez :) Še dobro da mam fotra z izpitom A, da mi mal motor prediha). Sicer vem da je to tema za 25kW, toda sem obupal nad ostalimi bolj primernimi forumi, ker ne vedo niti to, kaj je stavek, končno ločilo...neberljivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Mene pa zanima, če mi ta podjetja, ki vgrajujejo 25kW blokade, lahko vgradijo tudi 25km/h blokado na nek motorček, da ga lahko vozim brez izpita (Ostal brez :) Še dobro da mam fotra z izpitom A, da mi mal motor prediha). Sicer vem da je to tema za 25kW, toda sem obupal nad ostalimi bolj primernimi forumi, ker ne vedo niti to, kaj je stavek, končno ločilo...neberljivo :)

Sej kokr js vem če ostaneš brez A izpita ti H še velja :) tko da lah še usen mopede vozš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kokr js vem če ostaneš brez A izpita ti H še velja :) tko da lah še usen mopede vozš.

Ko ti enkrat vzamejo izpit izgubiš vse...vsaj tako sem jaz seznanjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Mene pa zanima, če mi ta podjetja, ki vgrajujejo 25kW blokade, lahko vgradijo tudi 25km/h blokado na nek motorček, da ga lahko vozim brez izpita (Ostal brez :) Še dobro da mam fotra z izpitom A, da mi mal motor prediha). Sicer vem da je to tema za 25kW, toda sem obupal nad ostalimi bolj primernimi forumi, ker ne vedo niti to, kaj je stavek, končno ločilo...neberljivo :)

nemogoče, bo treba tak moped kupit ki gre samo 25km/h pa ga potem predelat da bo šel več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon o prekrških (ZP-1)

Kazenske točke v cestnem prometu s prenehanjem veljavnosti vozniškega dovoljenja

22. člen

(1) Kazenske točke v cestnem prometu se predpišejo v višini od ene do 18 točk za prekršek zoper varnost javnega prometa, s katerim je povzročena nevarnost za nastanek hude posledice oziroma z dejanjem nastane škodljiva posledica.

(2) Kazenske točke v cestnem prometu se izrečejo vozniku, ki ima veljavno vozniško dovoljenje, izdano v Republiki Sloveniji, oziroma osebi, ki ji je začasno odvzeto vozniško dovoljenje.

(3) Če voznik v času treh let doseže ali preseže 18 kazenskih točk v cestnem prometu, mu sodišče izreče prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja za vse kategorije motornih vozil, za katere je storilec imel dovoljenje, ko je storil prekršek, s katerim je dosegel predpisano število kazenskih točk. Izrek sankcije prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja ni dopusten, če pretečeta dve leti od pravnomočnosti odločbe o prekršku, s katero so bile izrečene kazenske točke v cestnem prometu, zaradi katerih je storilec dosegel število kazenskih točk, ki ima za posledico prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja. Za izrek sankcije se smiselno uporabljajo določbe tega zakona o zastaranju izvršitve sankcije.

(4) Z zakonom je lahko določeno, da se posameznim vrstam voznikov izreče prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja pri večjem ali manjšem številu kazenskih točk v cestnem prometu.

(5) V primerih iz tretjega in četrtega odstavka tega člena vozniško dovoljenje preneha veljati s pravnomočnostjo odločbe, s katero je bilo izrečeno prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja.

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Mene pa zanima, če mi ta podjetja, ki vgrajujejo 25kW blokade, lahko vgradijo tudi 25km/h blokado na nek motorček, da ga lahko vozim brez izpita (Ostal brez :) Še dobro da mam fotra z izpitom A, da mi mal motor prediha). Sicer vem da je to tema za 25kW, toda sem obupal nad ostalimi bolj primernimi forumi, ker ne vedo niti to, kaj je stavek, končno ločilo...neberljivo :)

mene je ustavu policaj k sm se pelov z ponyprascm pa je reku da more it 25km/h ker več ni dovoljen, sm reku da to je serisko da gre 45km/h, pa je reku da če gre pa tok pa če se hočm peljat z njim brez težav da ga naj dam zablokirat na 25km/h, tko da mislm da bi šlo. Baje da se da, samo kje pa ne bi vedu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je reku da če gre pa tok pa če se hočm peljat z njim brez težav da ga naj dam zablokirat na 25km/h

Če ti je to policaj reku->se ne preveč zanašat, da se to tudi v resnici da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!