Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Najprej se sam potrudi, pa uporabi iskalnik. Stotinam ljudi je uspelo, ne vidim razloga, da tebi ne bi.

sej sm brav ja, sam tk sm napiso, sm mislo da bo kdo hitr odgovoro pa na kratko povedo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mene zanima če je kdo ve al pa ta je tolk prijazn da bi pogledou če obstaja blokada za Yamaha R1 letnik 2005 na 25kw. sam sem nekaj gledal samo žal na alphatechnic nič ne razumem ker ni v eng ali slo jeziku. hvala in lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če je kdo ve al pa ta je tolk prijazn da bi pogledou če obstaja blokada za Yamaha R1 letnik 2005 na 25kw. sam sem nekaj gledal samo žal na alphatechnic nič ne razumem ker ni v eng ali slo jeziku. hvala in lp!

Obstaja, jo je tudi uporabnik Rizla vgradil. Če pobrskaš z iskalnikom boš sigurno našel spletno stran na kateri piše za ketere motorje obstajajo blokade in koliko stanejo (cca +100eu samo blokada).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa zanima kateri obrazec si sprintaš in izpovniš na strani lpp-ja ??? skratka, kako naprej potem ko imaš blokado že vgrajeno????

Sam mejčkn strani nazaj preber, ker je vse napisano kako naprej...Tist obrazec ki je za homologacije, izpovneš obrazec in počakaš da ti pošlejo povabilo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo odblokiral motor, torej zdj mam 25kw pa bi rad nazaj v homologacijo nazaj original 80kw? Najbrž morm spet it na uradn servis, da mi vgradijo original dele notr (odstranijo blokado), pol grem pa spet na homologacijo oz A test. Kaj naj bi napisal pod vlogo? Homologacija pač, pa zravn vse papirje, pa bojo mende nazaj upisal original moč.

Vidim da se zdj tele 25kw nebo prodalo, tak da bo treba nekej ukrent :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam yamaho r1 zablokirano na 25kw in jo mislim spomladi odblokirat ker so spet te zakone zjebali in ne mislim čakat do neomejenega sem se pa že naveličal z 25kw voziti. in me zanima če je kdo že dal blokado vn tako da je samo v prometnem pisalo 25kw, pa da je imel pol kakšne probleme z policaji itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Namen imam kupiti ducatija 996 in ga blokirati na 25kw in sedaj me zanima če je to po novi zakonodaji sploh še mogoče. Zanima me tudi kako ga blokirati (kje dobiti blokade,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne morš blokade dajat na tak moped :hmm:

Drugač blokade dobiš pri Alpha Technik ( mal pogooglaj) ali pa pri Yamaha Štern v Kranju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne morš blokade dajat na tak moped :hmm:

Al pa....

@ducatti996 preberi si mal temo blokada 35kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še vedno nisem dobil odgovora če se ga da po zakonu blokirati na 25kw in da ga lahko voziš z 18 leti.

Blokirati se ga da, voziti pa ga ne smeš s kategorijo A2. :glare: Lahko ga voziš, če imaš A neomejeno.

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ducatti996 preberi si mal temo blokada 35kw

Samo še vedno nisem dobil odgovora če se ga da po zakonu blokirati na 25kw in da ga lahko voziš z 18 leti.

Spregledal ali le len :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še neki kaj pa če bi kupil ducatija 748 in dal noter blokado na 25kw a bi ga potem lahko vozil z A2

Daj ,prosim, nehaj bluzit. Že dovolj je, da Stoner vozi za ducati, zdaj pa še ti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A je ze kdo probu odstarnit tisto ploscico ki jo drzita 2 krizna vijaka na yamahi fz6. Je mootr cist odblokiran al je treba naredit se kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce bi dal zadevo nazaj gor je ravno tako enostavno al je treba kej vec odpirat al isto sam privijes dva vijaka in je to to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce bi dal zadevo nazaj gor je ravno tako enostavno al je treba kej vec odpirat al isto sam privijes dva vijaka in je to to?

To ej vsa blokada k jo ta moped ma...Tist kar odšraufaš tist zašraufaš...Drgač je meu ta motor blokeran tud en z foruma... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!