Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

NO, včerej sem se vozu mal s svojim GSX-R600 s temi ubogimi 25KW.

Thundercat:Ko obrneš gas, pr nizkih dobro potegne, pri 8k rpm pa mu moč pade... Nad 9000-10000rpm bolj trokira in ne gre čez tolk...

Na mestu sem obrnu gas, prej je blo 14000rpm takoj, zdej pa več kot 12.000nevem če bi šel, pa še za to rabi mal dlje...

Navora neki ostane... da se lepo kulturno peljat, kar se s 2T 125ko ne da. mogoče bi blo celo boljše dat spredaj večji zobnik, ker v 6. pri 7000rpm ne gre lih hitro... Končna pa upam da bo kmalu stestirana, sam dvomim, da bo to 200km/h.. Zadovoljen bom če bo šel tam ene 150km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na strani kjer si naročil blokado sem gledal za CBR 600 da jo omeji na 164 km/h...Tu pa mora bit nekaj podobnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše da gre potem 151km/h, v papirju od blokade... Verjetno kej več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki bi rad vprašal. Kje se pa da te blokade notr, a to tam kjer ga kupš al morp motor kam pelat?

Če veste kje to delajo mi prosm povejte d se mal pozanimam. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse obstaja sam pejdi prašat pri zastopniku.

:blush: Sem vprašal pri pooblaščenem serviserju, pa ne ve nič...

Tako, da če ve kdo od vas, ali ima celo kakšen naslov kamor se lahko obrnem,bom zelo hvaležen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo že zablokeral motor? Zanima ma, če je kdo že dubu kkšn izredni pregled (če je blokada notr) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajm da man! :D :D :D :D :D

Še zmer so neki jamrali pa nevem kaj, pol pa je reku, no v redu, homologacijo vam po pošti pošljemo :D :D:D :D :D:D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve, ce se da hondo cbr 600 blokirat na 25 kw?

Prašej Gebre-ta, on se ubada s CBR600F, letnik 2000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve, ce se da hondo cbr 600 blokirat na 25 kw?

Zelo mučno opravilo, sploh ker očitno v ASu delajo samo do 15h :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jest bom use postrelu!!! vombergerja pa avto hišo odar pa sploh!!!!!!! :angry2: vombergerja kličm kolk pride blokada za horneto l.99... 130k- 140k sit :cry: :angry2: za novejšo od l.02 pa dnarja ni k pa pride 36k sit blokada, pol pa kličm še odarja v lj. pa reče da blokad sploh ne delajo za suzukije (suzuki sv 650) :angry2: a ma kdo od teh dveh mopedov zablokiranga pa kje je to naredu pa kolk je dau??? al pa če kdo ve kje bi lah to naredu za čim manši dnar??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom use postrelu!!! vombergerja pa avto hišo odar pa sploh!!!!!!! :angry2: vombergerja kličm kolk pride blokada za horneto l.99... 130k- 140k sit :cry: :angry2: za novejšo od l.02 pa dnarja ni k pa pride 36k sit blokada, pol pa kličm še odarja v lj. pa reče da blokad sploh ne delajo za suzukije (suzuki sv 650) :angry2: a ma kdo od teh dveh mopedov zablokiranga pa kje je to naredu pa kolk je dau??? al pa če kdo ve kje bi lah to naredu za čim manši dnar??? :hmm:

Poglej v temo galerija motociklov,ima ena svja zablokiranega na 25kW,...drugace pa poklici k sternu v kranj pa vpras za blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se tudi sv zablokirat vendar ne starejši tip od 2002---novejši model....Sam mi je to zatrdil "marčelo" v novi gorici!!!

pravijo da se tega motorja ne splača zablokirat kot tudi ne bandita!!!--------------preveč drago!!!!

sam sem se odločil da bom kupil suzuki gs 500f-nov,vseskupaj me pride koštat okrog 1.200 000 SIT.

poznam tudi dva tipa ki imata zablokiran suzuki gsx 600f.enega imam celo možnost kupit!!!

samo se bom verjetno odloču raje za gs 500f!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mi je to zatrdil "marčelo" v novi gorici!!!

pusti ti njega k je ku d bi branjevko spraševal od toleranc ležajev pri alternatorjih :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pusti ti njega k je ku d bi branjevko spraševal od toleranc ležajev pri alternatorjih :slap:

why do you think so :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se tudi sv zablokirat vendar ne starejši tip od 2002---novejši model....Sam mi je to zatrdil "marčelo" v novi gorici!!!

pravijo da se tega motorja ne splača zablokirat kot tudi ne bandita!!!--------------preveč drago!!!!

sam sem se odločil da bom kupil suzuki gs 500f-nov,vseskupaj me pride koštat okrog 1.200 000 SIT.

poznam tudi dva tipa ki imata zablokiran suzuki gsx 600f.enega imam celo možnost kupit!!!

samo se bom verjetno odloču raje za gs 500f!!

kaj pa er6f?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!