Skoči na vsebino

Ketna - kit komplet?


anatom

Priporočene objave

Preveri v Delta Team Krsko, sicer sem pa ketne kupoval pri Simcicu v Novi Gorici (al kje je ze...).

Preveri cene v nemciji.

-------------------

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original so predrage...

Nekdo uvaža zadeve it IT (vsaj za kawo, nejbrž ja yam tud kej). Bom povprašu pa ti povem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupuj "No name" ketne. Raje reskiraj kakšen tolar več in kupi RK ali DID. Poglej v Polo - mislim, da je kit malo čez 100 Eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na svojega Bandita sem pred kratkim montiral D.I.D. X-ring ketno in nove zobnike, ki sem jih kupil v kompletu. Razlike med originalnim kitom in tem novim je ta, da je DID ketna boljša(X-ring, original O-ring), sta pa originalna zobnika boljša (saj sprednji), ker ima gumijasto oblogo in deluje tišje (obloga deluje kot tampon med zobnikom in osjo). Ni pa nevem kakšnega hrupa, tako da manj občutljivi motoristi tega sploh ne opazijo. Cena kita je bila cca 42kSIT, kar je kar veliko!!! Še sreča, da sem ob nakupu rabljenega motorja od bivšega lastnika dobil še popolnoma nov kit zastonj! (v kupnini)

lp, Onim

p.s. se mi zdi, da bi se dalo kit dobiti ceneje. Aja pa še tole, a nebi tale tema spadala pod "Verige & Prenosi & Spreji za verige" ?

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike....ko bo nasel,leti ta tema v smeti.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne kupuj "No name" ketne. Raje reskiraj kakšen tolar več in kupi RK ali DID. Poglej v Polo - mislim, da je kit malo čez 100 Eur.

Kaj pa Regina .

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj pa Regina .

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne kupuj "No name" ketne. Raje reskiraj kakšen tolar več in kupi RK ali DID. Poglej v Polo - mislim, da je kit malo čez 100 Eur.

A ima kdo kaksne izkusnje s kupovanjem pri Polu? Kaksen je postopek narocila oz. rezervacije artikla (ce artikla ni na zalogi). Ne bi rad zastonj sel v Muenchen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reginin set KY 058 za TDM 96-98 ima na zalogi MOTOR JET d.o.o. v Mariboru.

Telefonska št. 02 - 481 05 11.

Cena 38.372,- sit.

Pa ne okol govort !

Popravil/a - IKE dne 19/05/2002 ob 17:39:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!