Skoči na vsebino

Aprila na sejem Moto boom


_ales_

Priporočene objave

Count me on :) Vsak, ki gre naj pove iz kje je, ker motor vozi in pa ali bo prišel na zborno mesto in sicer kongresni trg. Ostali, ki imate pot do celja popolnoma drugje pa se vidimo tam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, zbirno mesto sm mislu da bi blo v kamniku na obvoznici, k gremo itak vsi čez kamnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res sam slišat je blo da je nekdo od forumašev govoril z enim od moderatorjev in je blo dovoljeno, da se za turo lahko dogovori prej kakor je dovoljeno. Če to ne drži bomo pač dogovore pod to temo pričel kasneje. Drugače pa zbirno mesto bi blo res bolše v kamniku na obvoznici, ker se tam da parkirat + lokale maš z pogledom na parkirišče. Ljubljančani in primorčani se usen zberete na kongresnem in pol greste skupaj do kamnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem sigurno (razen ce bo zlo slabo vreme); motor - Honda Varadero, doma v Mariboru...ce je kdo od tu pa gre se lahko zmenimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut grem če bo takrat že motor popravlen pa če bo ql vreme...sj mariborčani pa iz okolice se bomo itq neki dobli pa gremo skup v CE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm okolica lj tko da štartam iz lj(natančneje pred grčarjevo hišo :P )

drugač mam pa mitota(najlepšga :P )

grem če bo lepo vreme in če bom do takrat imel že izpit...inštruktor je reku da če se fajn potrudim da bi lahko imel :OK:

k bi blo vsaj res...mi je pa čisto vseeno kdaj pa od kje pa kako gremo..to se odločte vi...jst se samo vozm in uživam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm okolica lj tko da štartam iz lj(natančneje pred grčarjevo hišo :P )

drugač mam pa mitota(najlepšga :P )

grem če bo lepo vreme in če bom do takrat imel že izpit...inštruktor je reku da če se fajn potrudim da bi lahko imel :OK:

k bi blo vsaj res...mi je pa čisto vseeno kdaj pa od kje pa kako gremo..to se odločte vi...jst se samo vozm in uživam :D

jst grem tut, štakrt izpred moje hiše, pol pa na zborno mesto na Kongresni trg...

risko, ti itak pridš do mene, pa greva pol skupi tja :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!