Skoči na vsebino

Ne tako dobre gostilne v SLO


SLEPEC

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
Primorska-Komen-Šparcapan :OK:  :OK:  :OK:

Hja, z ženo sva res šla na kosilo k Špacapanu. Ampak, kakor jih bije slava, sem bil močno razočaran! Prvi vtis je pokvaril zamazan prt. Drugo - natakarice (pre)dolgo ni bilo do naju, nato pa je prišla šefica in prinesla jedilni list. Zanimivo, skoraj ničesar z jedilnega lista ni bilo na razpolago, ponudili so nama pa klasiko, nič posebno kraškega (razen pršuta in jote) Solato so nama na mizo prinesli kar nekaj minut za glavno jedjo, ki se je tačas že nekoliko ohladila. Vse skupaj pa se je vleeeeeklo, pa nobene gneče ni bilo. Nasmeha ne šefica in ne natakarica ne poznata! Bojim se, da bi glede na cene tudi nasmehe zaračunali :devil: Zdi se mi, da je to gostilna, kjer je mnogo bolj važno KAKO ješ, kot pa KAJ ješ. Fižol v mešani solati ni bil dovolj kuhan, ostala hrana pa je bila kolikor toliko OK, ampak nič več kot to! Občutek sem imel, da je to bolj snobovsko zbirališče, vsaj po klienteli sodeč. Zdelo pa se mi je tudi, da bajkerjev ne vidijo preveč radi. Skratka :BUA:

Saj nisem preveč zahteven, vajen sem jesti skoraj vse in povsod, ampak če enkrat odšteješ toliko denarja za kosilo bi pričakoval ponudbo na nivoju. Je namreč svinjsko drago. No ja, teran je bil pa :OK:

Slišal pa sem že tudi razne zgodbe, na kakšen način so prišli do priznanj in nagrad. No to so pa (lahko) že čenče.

Pohvalil bi pa lastnico v gostilni Dermota v Plavah (Med GO in Kanalom) Skuhala nama je namreč TURŠKO KAVO :OK: Baje imajo tudi dobro hrano (klasiko), le terasa oz. vrt bi bil lahko malo bolj urejen, ampak nič ni motečega, vsaj zame ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, z ženo sva res šla na kosilo k Špacapanu. Ampak, kakor jih bije slava, sem bil močno razočaran! Prvi vtis je pokvaril zamazan prt. Drugo - natakarice (pre)dolgo ni bilo do naju, nato pa je prišla šefica in prinesla jedilni list. Zanimivo, skoraj ničesar z jedilnega lista ni bilo na razpolago, ponudili so nama pa klasiko, nič posebno kraškega (razen pršuta in jote) Solato so nama na mizo prinesli kar nekaj minut za glavno jedjo, ki se je tačas že nekoliko ohladila. Vse skupaj pa se je vleeeeeklo, pa nobene gneče ni bilo. Nasmeha ne šefica in ne natakarica ne poznata! Bojim se, da bi glede na cene tudi nasmehe zaračunali :devil:  Zdi se mi, da je to gostilna, kjer je mnogo bolj važno KAKO ješ, kot pa KAJ ješ. Fižol v mešani solati ni bil dovolj kuhan, ostala hrana pa je bila kolikor toliko OK, ampak nič več kot to! Občutek sem imel, da je to bolj snobovsko zbirališče, vsaj po klienteli sodeč. Zdelo pa se mi je tudi, da bajkerjev ne vidijo preveč radi. Skratka :BUA:

Saj nisem preveč zahteven, vajen sem jesti skoraj vse in povsod, ampak če enkrat odšteješ toliko denarja za kosilo bi pričakoval ponudbo na nivoju. Je namreč svinjsko drago. No ja, teran je bil pa  :OK:

Slišal pa sem že tudi razne zgodbe, na kakšen način so prišli do priznanj in nagrad. No to so pa (lahko) že čenče.

Pohvalil bi pa lastnico v gostilni Dermota v Plavah (Med GO in Kanalom) Skuhala nama je namreč TURŠKO KAVO :OK:  Baje imajo tudi dobro hrano (klasiko), le terasa oz. vrt bi bil lahko malo bolj urejen, ampak nič ni motečega, vsaj zame ne.

Uhh Dermota, 1x in nikoli vec :angry: Smo se slucajno ustavili tam, narocili cevapcice, nekdo je kalamare si zazelel itd...glede odnosa osebja nimam sicer kaj za pripomnit, zal pa je bila hrana tako slaba da smo se enotno odlocili da je bil to nas prvi in zadnji obisk :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

gurmanski hram v mariboru.

ker sem samo enkrat bil tam (najbrz tudi zadnjic) ne morem sicer posplosevati, vendar tisto enkrat so ga krepko mimo fsekali.

hladne & preobdelane jedi, solata skisana in ocitno pripravljena vsaj 12 ur prej, paradiznik bel :blink:

juha je bila topla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gostilna Keršič na Celovški v ljubljani..... pravijo da so gostilna s tradicijo..... česa? surovih čevapov, slabe postrežbe in pomanjkanja higiene? :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če od 8.00 pa do zdaj nič ne zaužiješ je vsaka gostilna dobra. :doze:

Ja, pravijo, da v sili hudič še žeble žre.... sicer da bi bil v zares HUDO slabi gostilni, se ne spomnim, se pa kdaj pa kdaj najde kaka kritika.... tako kot pred dnevi v kitajski restavraciji kolegica dobi v jedi sramno dlaki oz. kucino. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitajski zid v LJ me ne vidi več.

Neprijaznost, v bistvu so si skoraj vse jedi zelo podobne, WC, adijo cena, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gurmanski hram v mariboru.

ker sem samo enkrat bil tam (najbrz tudi zadnjic) ne morem sicer posplosevati, vendar tisto enkrat so ga krepko mimo fsekali.

hladne & preobdelane jedi, solata skisana in ocitno pripravljena vsaj 12 ur prej, paradiznik bel :blink:

juha je bila topla.

Ja podobne izkušnje z GURMANSKIM HRAMom v MB, dodatno pa še:

- Nepospravljene mize

- polni pepelniki

- umazani prti

- po 25 minutah čakanja na natakarico, sva vstala in odšla

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ena zelo priljubljena postojanka za turiste... Dolenjski potok, to je če greste čez Ilirsko Bistrco na mejni prehod Jelšane na levi strani ceste-ne morš falit.

Tam naročiš kokakolo in dobiš neko obupno sranje. Enkrat smo šli s frendi jest tja in sm po tisti kokakoli skor šu bruhat. Kalamarov je blo malo, videt so bli pogreti, pomfri še hujši. Res, slabo, bedna postrežba in še drago. Ustavte se v Ilirski Bistrci in ne boste nč falili.... Alpa mene pokličte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gurmanski hram v mariboru.

katera gostilna je to? sem že slišal za njo pa ne vem kje je <_<

stric burek daj ti rajši v dobre gostilne napiši navodila do one gostilne pri ilirski kjer je ferrari fan klub. jaz jo sicer najdem ampak ne znam napisat kje je. tam nikoli nisem bil razočaran pa cene so tudi OK.

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katera gostilna je to? sem že slišal za njo pa ne vem kje je <_<

Men se zdi, da je to gostilna ob bivšem Tamu, blizu kramarskega sejma. Če je to ta, potem se pridružujem kritiki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo nekje tam, da. ce se ne motim prvo (drugo?) krizisce desno za integrinim avtosalonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kake imate drugi izkušnje, ampak en prijatelj je šel v Ljubljani k Šestici na kosilo s punco. Med kosilom pa sta med mizami videla teči podgano!!! :eek: :blink:

Oba sta ze zgrozila in poklicala natakarja in mu povedala kar sta videla. On pa je celo arogantno odvrnil, da ni njihova!!! :angry: Nista jedla, sta vstanila in šla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kake imate drugi izkušnje, ampak en prijatelj je šel v Ljubljani k Šestici na kosilo s punco. Med kosilom pa sta med mizami videla teči podgano!!! :eek: :blink:

Podobna zgodba - Tepanje / Na jasi. Le da je bla miš in ne podgana. :) Ampak muffini so bli pa dobri. Mogoče so ble zmlete miši not. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kake imate drugi izkušnje, ampak en prijatelj je šel v Ljubljani k Šestici na kosilo s punco. Med kosilom pa sta med mizami videla teči podgano!!! :eek: :blink:

Oba sta ze zgrozila in poklicala natakarja in mu povedala kar sta videla. On pa je celo arogantno odvrnil, da ni njihova!!! :angry: Nista jedla, sta vstanila in šla!

:) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kake imate drugi izkušnje, ampak en prijatelj je šel v Ljubljani k Šestici na kosilo s punco. Med kosilom pa sta med mizami videla teči podgano!!! :eek: :blink:

aja, pa baje je tale šestica zlo priznan in nobl lokal... ja no, sej jedi nimajo ne vem kaj, postrežba je bla pa tud tak tak tak... sej drugega ne moreš pričakovat, če maš bon v roki...

no, pa tolko o šestici...

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ena zelo priljubljena postojanka za turiste... Dolenjski potok, to je če greste čez Ilirsko Bistrco na mejni prehod Jelšane na levi strani ceste-ne morš falit.

Tam naročiš kokakolo in dobiš neko obupno sranje. Enkrat smo šli s frendi jest tja in sm po tisti kokakoli skor šu bruhat. Kalamarov je blo malo, videt so bli pogreti, pomfri še hujši. Res, slabo, bedna postrežba in še drago. Ustavte se v Ilirski Bistrci in ne boste nč falili.... Alpa mene pokličte :D

mislim da sem bil ene trikrat v tej gostilni, pa moram reč, da ni bilo tako slabo kot ti opisuješ, smo se kar dobro napapcali, pa tudi drago ni bilo, to je bilo leta 2002 kako je sedaj pa res nevem

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

picerija v Pernici pri MB, imena se žal ne spomnim....smo se enkrat ustavli na pici.....čakamo 20 minut na postrežbo in ker natakarja ni blo, smo odšli :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kake imate drugi izkušnje, ampak en prijatelj je šel v Ljubljani k Šestici na kosilo s punco. Med kosilom pa sta med mizami videla teči podgano!!! :eek: :blink:

Najbrž je bla lačna. Sej je res hudič s praznim želodcem okol tečt. Yst jo običajno nahranim, še najrajš ima pomfri, pa tud kakšnga čevapa se ne brani... B)

Drgač se mi zdi Šestica kar v redu hranilnica. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30let nazaj je bila šestica bolj pajzl, kot pa kakšna dobra gostilna, mogoče so tudi podgane še iz tistih časov, oziroma njihovi potomci, so imel pa dober golaž al pa vampe

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne more se ravno šteti za gostilno - bolj fast fud - ampak vredno opozoriti:

na kongresnem trgu v LJ (zraven sedeža Univerze v LJ - bivša pravna fakulteta, v ulici proti guinness pubu) je en fast fud pajzl. ne vem imena, žal, ampak je edini v tistem kotu kongresnega trga.

ponudba sicer nekaj povprečnega (take-away na okencu/izložbi, poješ lahko v stoje v pajzlu.. ) , vendar imajo eno slabost. Poleti se v tiste izložbe (kjer razstavljajo ponudbo) popoldan upre sonce in dodatno kuha in segreva vse tiste sendvičke, pizze, zavitke ipd..

z mojo drago sva enkrat tam vzela neke zavitke. tunin je bil (verjetno zaradi prekomernega in dolgotrajnega pogrevanja na soncu) pokvarjen. posledica - zastrupitev. na srečo le lažja oblika... ( :SS )

če že boste jedli tam, se prepričajte, da ni hrana iz "izložbe". jaz preventivno ne grem več tja - če slučajno ni bilo krivo sonce...

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da sem bil ene trikrat v tej gostilni, pa moram reč, da ni bilo tako slabo kot ti opisuješ, smo se kar dobro napapcali, pa tudi drago ni bilo, to je bilo leta 2002 kako je sedaj pa res nevem

janih

Hmm, nevem, ma al ti nisi jedu kje bolšga, al so se poslabšali, sam če naročm KOKAKOLO to tudi pričakujem, kokta je še sprejemljiva, sam tisto italjansko sranje je pa res obupno! In šveps je bil še bolj gnjusen.

Še ena štorja, s frendi smo šli lani poleti na hamburgerje. Ženska pride, si ZAPIŠE, dobimo vse zmešano, NOBEN hamburger ni bil tak kot smo naročili, pol smo premetavali solato in pomidore vn in notr :doze:

Mogoče je fora tega da mi smo bli mulci v raztrganih kavbojkah in v brezrokavasti majci od majdnov, vsi sprani, turisti pa pač pridejo z busom, malenkost lepše oblečeni :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picerija pri Jakatu

Na Homcu Preserje pri Radomljah.Prvič sem bil zadovoljen -pice OK.Drugič sem pripeljal familijo z dvema lačnima frocoma.Ej čakal smo več kot 20 minut par metrov od šanka in nikomur se ni dalo niti vpršat kaj bi popili al pojeli.Po dolgem čakanju in tečnih otrocih smo jezni odšli in sigurno me ne bo več nazaj.Očitno so se kelnarji učil u Črni gori pa tut slabovidni so.EN ŠIT. :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BUDJA v Mariboru (Brezje)

Sem na netu na kulinariki al kje ze bral kritike o gostilnah in BUDJA je bla ena izmed tistih ki so jo zelo hvalili. Pa sem doma reko, gremo enkrat za spremembo nekam drugam da ne bomo hodli vedno v isto gostilno (no ja, isti dve). Ze ko smo prisli do parkirnega prostora ki je bil v nedeljo za cas kosila POPOLNOMA prazen je mama rekla "dobre gostilne so vedno polne, tu mi nekaj smrdi". Pa sem jaz reko ne kompliciraj itd. Naj bi stregli z dobro domaco hrano, dobili pa smo juho iz vrecke, na pol zazgan zrezek, neokusen na pol surov krompir in kompot iz konzerve. Mislim da je bla CocaCola edina stvar v kateri sem "uzival". Polek vsega je bla se natakarca (verjetno zaradi brezdelja) totalno apaticna tak da te kar mine tek. Vsekakor me tam vec nikoli ne vidijo, pa ce je zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

picerija v Pernici pri MB, imena se žal ne spomnim....smo se enkrat ustavli na pici.....čakamo 20 minut na postrežbo in ker natakarja ni blo, smo odšli :BUA:

Verjetno misliš pizzerijo Napoli... Sam pizza pa je vredu.. Mislim je vsaj bla ene 3 leta nazaj ko sem nazadnje tam bil.. Bi blo škoda da so se poslabšal :BUA:

No sem se jaz tudi ene spomnil.. Restavracija Picasso v MB.. Hm ko sem šel prvič tja je blo super hrana, postrežba in vse.. Potem pa drugič in tretjič pa za en k**** Čakali smo 20 min da je nekdo prišel postrečt, potem nadalnjih 25 da so prnesli hrano, ki pa je mi sploh nismo naročili oz smo naročili nekaj drugega kot smo dobili :blink: Za povrh vsega pa še neverjetno obnašanje kelnarce, ki je govorila nekaj v stilu "saj pa boste to tudi pojedli" :eek: Tako je trpelo še kakih 15 min da smo končno dobili kar smo naročili, vendar ker pa konec nikoli ni predvidljiv smo čakali še neverjetnih 30 min da so prinesli račun :krneki: ..ok sem mislil da so meli pač slab dan, vendar se je na žalost tudi tretjič zgodilo nekaj podobnega.. Tako da :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!