Skoči na vsebino

O dokumentarni seriji Long way round


Lucky

Priporočene objave

Gre za serijo 10-ih epizod dokumentarne narave o motociklističnem potovanju dveh angležev (eden je Ewan Mc Gregor - igral v Star Wars) okoli sveta. Dobesedno okoli, saj sta se nekaterim celinam izognila. Srečneži, ki so serijo gledali že leta 2004, so bili navdušeni. Jest gledal prvi del včeraj in me matra, da bi pogledal vseh 10 delov naenkrat.

V prvem delu se šele pripravljata na podvig in to precej organizirano in iz vseh aspektov. Najbolj mi je šlo na smeh, ko so jima nekaj tednov pred odhodom KTM-ovci odpovedali sponzorstvo, ker naj bi njun projekt bil preveč ambiciozen in jima lahko tudi ne bi uspelo. Skratka, ustrašili so se slabe reklame ali pa preprosto ugotovili, da KTM takšnega podviga ne zmore. V nadaljevanju sledi, da dobita podporo BMW-ja z dvema GS 1150 adventure in opremo. In očitno jima je podvig uspel.

Danes gledam drugi del. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, še dobro, da sta vadila samoobrambo... fantastično... showbusiness je showbusiness... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Program LuckyTV, vsak večer okoli osmih. Termin je fleksibilen, ker imam VoD (Video on demand) po domače DVD in daljinca. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem lani spoznal Charlija Bormana v Garmischu na BMW Meetingu in kupil komplet dveh DVD... :OK:

Ewan McGregor je drugače škot!!

Odlična DVD-ja... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kosmatincu je najti le prvih 7 delov. Čudno tole :cry:

Ima kdo kakšen namig, kje se da to dobit on-line?

če koga zanima, so torrenti na mininovi - cel DVD z vsemi serijami + dodatki

LP,

Matjaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

a je mozno se zame eno kopijo pre-svasat?

Beer is not a problem - box is a challenge - barrel is a good challenge - a pool is my dream...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: se mi zdi, da je bila objava lastništva DVDjev rahla napaka... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: se mi zdi, da je bila objava lastništva DVDjev rahla napaka... :lol1:

vidim, da sem se prehitro pohvalil... :blush:

zmenimo se takole...

naredil bom dve kopiji in dobila jih bosta dva, ki vozita BMW-ja! :worship:

velja?! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da sem se prehitro pohvalil... :blush:

zmenimo se takole...

naredil bom dve kopiji in dobila jih bosta dva, ki vozita BMW-ja! :worship:

velja?! :P

Naprej kuham jaz :lol1: kdaj naj pridem v Veleje... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni mula in torrent pomagata, da "mi prihaja".

Potem pa okrog sveta. Juhu hu hu . . . .

Poročam kako je bilo (okrog sveta - ne, kako-kdaj "mi je prišlo" ! !). :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pri meni pot poteka v laganem ritmu. Prijatelja čaka še okoli 16.000 milj do New Yorka, za njima pa je že vzhodna Evropa in Kazahstan. Ewan je doživel hladen tuš bencina v oči in skoraj so morali odpovedati potovanje. Tudi čakanje na mejnih prehodih ju ni odvrnilo od cilja. Fanta sta imela ornk spremljevalno ekipo, s katero pa se dobivajo samo na mejnih prehodih. Sicer pa je z njima potoval še en motorist-snemalec, ki je tik pred odhodom opravljal še izpit za motor, ga prvič pogrnil, v drugo pa naredil in se jima pridružil v Pragi.

Zdej pa gasa v Sibirijo in cesto kosti, kot ji pravijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... Fanta sta imela ornk spremljevalno ekipo, s katero pa se dobivajo samo na mejnih prehodih......

Yeah, right....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeah, right....

Do 3 epizode je blo tko, naprej bom pa še vidu. Najbrž čez sibirijo res nista bla čist sama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj pregledal do Ulan Ude (52. dan). Mislil, da jima bo šlo lažje, glede na spremstvo in podporo, ki ju je spremljala. Pa ju (jih) je Mongolija dodobra spravila na "trda" realna tla.

Na splošno pa zanimivo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj pregledal do Ulan Ude (52. dan). Mislil, da jima bo šlo lažje, glede na spremstvo in podporo, ki ju je spremljala. Pa ju (jih) je Mongolija dodobra spravila na "trda" realna tla.

Na splošno pa zanimivo.

lp

Tole spremstvo in podpora kar velik pomeni. Všeč mi je omenjen film,ker ponavadi gledam le slike s takih potovanj.

Zadnje čase je vse bolj popularno gledat filme in ne razne (dia) projekcije. Namig: če imate kamero in ogromno volje snemajte vaše moto potovanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!