Skoči na vsebino

O dokumentarni seriji Long way round


Lucky

Priporočene objave

Well well

Neverjetno ampak ta tema na formu odvija istocasno ko berem "posteno kupljeno" knjgo z enakim naslovom. Zanimivo bo pogledat DVD po prebrani knjigi... za spremembo ... :OK:

LP DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

ta vikend spet pogledal..

ukrajinec Igor :lol1:

svetovno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej odpuljena misija je bila to.

Ok res da sta preganjala BMW je po nemogočem terrenu, vendar pa nebi pričakoval da bo ravno geštel večkrat počil. Razumem da sta imela motorje zelo otovorjene, toda rekel bi da jih bo prej štrom jebal zaradi vse tiste rečne vode.

Ha pa kako jima je voda zalivala cilindre. :cry: Tistih motorjev po potovanju nebi kupil niti za pol cene. Me pa zanima kje sta končala tista dva motorja po potovaju.

Drugače pa full lušno za gledat, ob prililki si ogledam znova.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok res da sta preganjala BMW je po nemogočem terrenu, vendar pa nebi pričakoval da bo ravno geštel večkrat počil. Razumem da sta imela motorje zelo otovorjene, toda rekel bi da jih bo prej štrom jebal zaradi vse tiste rečne vode.

Ha pa kako jima je voda zalivala cilindre. :cry: Tistih motorjev po potovanju nebi kupil niti za pol cene. Me pa zanima kje sta končala tista dva motorja po potovaju.

motorja sta verjetno končala pri lokalnem BMW dilerju, ki je motorje vrjetno sponzoriral..

glede na težo (topcase je imel ven neke antene), teren, obremenjenost, nezgode pa se prelom ogrodja lahko zgodi verjetno kateremkoli motorinu..

Charley je v 10. delu lepo skurcal KTM.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bi speljali brez problema, če pa bi problemi bili, bi bili pa itak podobni.... KTM so kvalitetni in z enduro rodovnikom..

ti pa da samozavest tovarne malce mislit..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 10. delu??? Js sem jih videl le 7!!! Pa je bilo celo potovanje dokoncva. Morda pa mi fali kak del vmes :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 delov, od tega mislim da dva dela priprave in en del po poti, DVDji pa še imajo neke extrase..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš morda torrent naslov (tisti z vsemi deli)?

AMpak očitno KTMovci nmajo toliko vere v svoje motorje, ker če ne si nebi premislili, ali kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ni toliko govora o tem, ali gre za samozavest .. v ozadju je verjetno še gora marketinških špilov, osebnih zamer, slabe komunikacije, itd.. verjemi, da BMW ni dal teh motorjev brez evrodolarske popotnice.. nek (sponzorski) denar pa že nucaš, da greš okoli sveta v spremstvu dveh đipov in dodatnega kamermanskega motorja..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Info prepisan iz Moto Magazina:

Dve leti po pustolovščini je Ewan McGregor prodal svojega BMW-ja R 1150 GS. Na dražbi v korist boja proti raku je iztržil 200.000 EUR. Za leto 2007 je napovedal nov podvig, Škotska - Južna Afrika, v korist Unicefa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Meni se je pa najboljši zdel tisti Kamaz 6x6, ki jih je čez vodo fural :grim

(faktorvarnosti4press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je pa najboljši zdel tisti Kamaz 6x6, ki jih je čez vodo fural :grim

(faktorvarnosti4press)

kamaz je dober..

najboljši ostaja ukrajinec, ki jih je prestrašene peljal skozi noč :-)

(kitara'ak47)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimiva serija. ZDA in Kanada sta bile čisto dolgočasni epizodi po azijski avanturi.

P.S. če sem malenkosten - tisto s kitaro je bil AK-74 .) :P

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimiva serija. ZDA in Kanada sta bile čisto dolgočasni epizodi po azijski avanturi.

P.S. če sem malenkosten - tisto s kitaro je bil AK-74 .) :P

ups.. brzina me je prerešetala.. opravičujem se Mihailu Timofeevichu Kalashnikovu.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mihail je sprva malo mrko pogledal a ko je slišal, da gre zate se je nasmehnil in odmahnil z roko. Oproščeno :D

Možakar iz Ukrajine sploh ne poje tako slabo. Pri dveh scenah sem se pa od srca nasmejal. Prva je poljubljanje asfalta po prihodu iz Mongolije nazaj v Rusko Federacijo in druga, ko je Charley s trebušno maščobo kazal kvaliteto cest po državah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimiva serija. ZDA in Kanada sta bile čisto dolgočasni epizodi po azijski avanturi.

jst 9 in 10 dela sploh še nisem videl, ker je imel Lucky pokvarjen DVD :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... Prva je poljubljanje asfalta po prihodu iz Mongolije nazaj v Rusko Federacijo...

če bi vedel, kaj ju čaka v rusiji je ne bi poljubljal. :D največji hec je pa bil, ko sta prišla v ameriko je pa bil to najbolj nevaren del vožnje, saj sta imela oba bližnja srečanja s "civiliziranimi" vozniki. .)

drugače pa mi je bila serija zelo všeč. :OK:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pol pa naj cestakarji rečejo, da ne gre.... :kva2:

mislim........ :blink:

vsa čast za kaj takega :worship: (kam bi šele šel. če bi imel endurca) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim........ :blink:

vsa čast za kaj takega :worship: (kam bi šele šel. če bi imel endurca) :hmm:

res :worship: ta DVD bi pa rad dobil :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!