Skoči na vsebino

Yamaha R-Days


danci1973

Priporočene objave

Oi,

a se kdo namerava udeležiti Yamaha R-Days na Pannonia Ring-u?

Že res, da se prvi termin pokriva s 'Slovenskim dnevom na Grobniku', a so testne vožnje (YZF-R1, YZF-R6, FZ1-N, FZ1-Fazer, MT-01, FZ6-N, FZ6-Fazer) kar preveč mamljive... :D

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

termini:

• Thursday, 27 April 2006 - Pannoniaring/Ungarn

• Thursday, 06 July 2006 - Pannoniaring/Ungarn

• Thursday, 24 August 2006 - Pannoniaring/Ungarn

še cene

• advance booking 70, - EUR (until 14 days before the respective date)

• box office 100, - EUR

• box rent: per box 80, - EUR

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči & Gody :? .)

:yes: V bistvu poznam tri - še en prijatelj, ki pa ni forumaš (vsaj ne aktiven).

Če gre še kdo iz MB in ima še en prostor na prikolici / v kombiju, bi se bilo fajn zmenit, če nam lahko pelje še en moped...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

U, tole pa hudo fajn zgleda... bo res treba prečekirat :-)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajcig... zelooooo rajcig... :yea2:

6.7. pride v poštev zame... ;)

Ti kar potuj v daljne dezele v aprilu.

Mi bomo zatacas trenirali in se izpopolnjevali.

Hmm, ne vem ce se ne bova kmalu kar blizu skupaj vozila :)

lp

gody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar potuj v daljne dezele v aprilu.

Mi bomo zatacas trenirali in se izpopolnjevali.

Hmm, ne vem ce se ne bova kmalu kar blizu skupaj vozila

Eheheh... ti kar pridno treniraj... ;)

Z veseljem se bom vozil s tabo ramo ob rami... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No, pa je mimo, Yamaha R-Days... Ker nismo imeli osebnega fotografa oz. so tudi ti raje vozili po pisti, moramo počakati na 'uradne' fotke (morda pa bo kak on-board video ratal :grim ).

Sicer pa lahko rečem, da je dan bil izredno uspešen, z relativno malo padci z majhnimi posledicami (kolikor vem, reševalci niso imeli nič dela :OK: ), organizacija R-Days pa je solidna in kar dobro nastavljena (pa tudi 8x 20 minut je -vsaj meni- bilo več kot dovolj).

Začeli smo s suho stezo, nato pa nas je vreme blagoslovilo in nam namenilo malo žegna, tako da smo lahko preizkusili tudi, kako se vozi po mokrem (padalo pa je zmerno, ne kaki hudi naliv), popoldne (med dirko) pa je spet nehalo in proga se je čisto posušila.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in danci, si peljal tudi kakšno Yamaho, al samo svojo zverino?

Peljal sem novo R6-ko. Testno vožnjo je sicer vodil 'instruktor' in prehitet ga nisi smel (pa tudi prehitevanje med sabo je bilo menda 'prepovedano', je pa kar dober tempo držal (sem pričakoval, da se bomo tam bolj cijazli). Imeli smo srečo, da je bilo takrat, ko smo bili na vrsti, še popolnoma suho - ena izmed testnih FZ1N je kasneje poljubila moker asfalt...

R6 je prava igračka za na piste - lahka, lahkotno vodljiva, ... Mi pa je, navajenemu na dva 500ccm cilindra, seveda manjkalo navora v spodnjem območju obratov - šele v tretjem (predzadnjem) krogu sem se uspel nekako prepričat, da se zna zadeva zavrtet tudi preko 9000 obr/min - no, potem pa postane kar veselo. :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jaz pohvalim.

Najprej okoli samega dogodka. Po mojem zgledno organiziran, vsak se je lahko uvrstil v skupino po svoji presoji zmogljivosti.

V modri (začetniška) skupni so bili na voljo so bili instruktorji motoacademy, ki so vodili po pisti, pokomentirali posameznikovo vožnjo, ...

Voženj bilo dovolj, kljub temu, da se sliši 8x20minut malo.

Sam sem sprobal FZ1 Fazer, ki me je presenetila v dobro in v slabo.

Dobro: Lahkotnost vodenja (presenetljivo bolj lahkotna in vodljiva od FZ6-Fazer)

Slabo: Kljub 1000ccm še vedno treba zavrtet sorazmerno visoko, da pokače svoje konje; Fusrasterji pridejo do podna praktično takoj. Nisem ziher, da s to stvarco ne bi celo po cestah čohal s tačkami, česar s FZ6 na primer ne počnem.

Drugače pa kar dopadljivo, ampak ne bo moja :)

lp

gody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

lp

Tudi jaz sem obiskal pannonio super pista odlična organizacija bil vbeli grupi za vse ki ste bili in si želite ogledati slike ali jih naročiti je tu link www.haliklik.at

post-11324-1148550001_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hojla,

res da je še nekaj časa, ampak samo zanima me če kdo načrtuje odhod na Yamaha R-days, 6.7.2006?

Dva greva iz Lj sigurno , razen če bo vreme zanič.

Danči, a ste plačali vnaprej al ste plačali dol na blagajni?

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

res da je še nekaj časa, ampak samo zanima me če kdo načrtuje odhod na Yamaha R-days, 6.7.2006?

Dva greva iz Lj sigurno , razen če bo vreme zanič.

Danči, a ste plačali vnaprej al ste plačali dol na blagajni?

Lp, Bizi

Plačal sem vnaprej (je ipak 30 EUR ceneje), verjetno pa bova Gody01 in jaz šla tudi 6.7. na R-Days...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

24.8.06 se spet dogaja... Kdo gre? :)

D.

Hehe, kot kaže nihče... :eek:

No, trije smo le bili in tukaj je nekaj fotk...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotk ni, oz link ne dela :(

ne bom spraševal kako je blo ker vem da ste se mel fajn ;)

kako se je obnesel lap-timer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotk ni, oz link ne dela :(

Sem popravil - zdaj spet dela...

ne bom spraševal kako je blo ker vem da ste se mel fajn ;)

Ja, res je - vreme je bilo prav neverjetno optimalno. Cel dan sončno, vmes rahel vetrič, zrak pa ne preveč vroč. Bilo je precej več udeležencev, kot aprila - kdo bi si mislil... :rolleyes:

V beli (počasni) skupini je bilo preveč ljudi in so se malo 'komolčkali'. Jaz sem seveda pametno ostal izven gužve. Potem pa so prosli tiste tahitre iz te skupine, da se prestavijo v rdečo. :)

kako se je obnesel lap-timer?

Odlično - na časih se npr. krasno vidi, kje sem naredil kako neumnost pa po kolko krogih je zadnja guma postala 'utrujena'.

Izgleda pa, da sem bil edini z lap timerjem - ali pa sem bil pač prvi, ko je postavil oddajnik, ker katerega drugega nisem videl... :)

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Odlično - na časih se npr. krasno vidi, kje sem naredil kako neumnost pa po kolko krogih je zadnja guma postala 'utrujena'.

...

:) zato pa je lap - timer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!