Skoči na vsebino

Yamaha R-Days


danci1973

Priporočene objave

lani zamudil priložnost septembra... mogoče pa bi letos šel... če bo ostalo kaj cekinov od Sarajeva in Beograda, če ne pa septembra... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ne še ...

ti si se že prijavil za kak termin?

Ja, za 7. maja sva prijavljena oba z Gody-em. Ostali termini pa ... morda se bom prijavil kar tam, pa še kak dodaten popust shandlal. :grim

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem nikjer v tej temi zasledil, lahko napišeš sem (ali na PM) kako se prijavim in kako se pride do kakega testnega motorja, zanimala bi me predvsem r1 (morda še r6), DE govorim samo s pomočjo slovarja :blush:

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.r-days.at/ - potem pa klikneš na 'Anmeldung'.

Potem pa (po vrsti od zgoraj dol):

- izbereš datum (lahko jih označiš tudi več, če se boš prijavil za več terminov)

- vpišeš priimek

- ime

- rojsti datum (DD.MM.LL)

- naslov

- poštno številko

- kraj (tukaj sem jaz dodal ',Slovenija')

- telefonsko številko

- e-mail naslov

- kategorijo vozniškega izpita (A)

- model mopeda, s katerim se boš udeležil

- označiš 'JA' (ker že imaš kakšno izkušnjo z vožnjo po dirkališču) :yes:

- na koncu pa vpišeš, kateri moped bi rad sprobal

Vse skupaj potrdiš s klikom na rdeči gumb z napisom 'Abschicken'.

Lani sta bila prisotna tudi dva Yamahina dirkača, ki sta na koncu sodelovala tudi na dirki (a izven konkurence), pa Zupin Motosports, ki je pomagal pri nastavitvah mopeda, pa ...

Moraš pa vedet, da testne vožnje potekajo za inštruktorjem in da v primeru padca sočustvuješ pri škodi s 700€...

D.

PS: Če boš še imel težave pri prijavi, mi kar PM pošlji - lahko pa me tudi pokličeš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sočustvovanje pri škodi mi je jasno, itak pa veš da drugih mopedov ne tiščim ;)

šlo bi se mi bolj za to da vidim kak je filing R1 na pisti

bom še videl kaj in kako, tnx zaenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sočustvovanje pri škodi mi je jasno, itak pa veš da drugih mopedov ne tiščim ;)

šlo bi se mi bolj za to da vidim kak je filing R1 na pisti

bom še videl kaj in kako, tnx zaenkrat

Dokler ne šineš mimo vodilnega inštruktorja tak ni neke panike :)

Niso pa oni tudi ne posebej počasni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštne majčke :grim , bližina IKE-e :rolleyes: A je znano kakšne čase dosega začetniška modra skupina :hmm: ??? Mene zanimajo ta nar t bl počasni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštne majčke :grim , bližina IKE-e :rolleyes: A je znano kakšne čase dosega začetniška modra skupina :hmm: ??? Mene zanimajo ta nar t bl počasni :D

Ta nartabol počasna je lani aprila vozila cca. 40-60km/h po progi ...

začela je v modri (začetniška) skupina pri najpočasnejših (ko je še znotraj razdeljena na 4 skupine).

Potem pa so ji dodelili posebnega inštruktorja, da je v naslednjih furah (ker se vozi po 20min) kruzala z njim po pisti ...

če te ne ujame, tudi potem ni :P :lol1:

Pol te pa ekipa z barunglami pričaka v Boxih :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, tako torej poteka prijavnina za test motocikla. Kar mamljivo, bi se šel zapeljat z kakim :blush:

Koliko je plačilo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol te pa ekipa z barunglami pričaka v Boxih :wacko:

nekam dobro si seznanjen s temi stvarmi ... :xx:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, tako torej poteka prijavnina za test motocikla. Kar mamljivo, bi se šel zapeljat z kakim :blush:

Koliko je plačilo ?

Zate bi verjetno zneslo 785€... :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta nartabol počasna je lani aprila vozila cca. 40-60km/h po progi ...

začela je v modri (začetniška) skupina pri najpočasnejših (ko je še znotraj razdeljena na 4 skupine).

Potem pa so ji dodelili posebnega inštruktorja, da je v naslednjih furah (ker se vozi po 20min) kruzala z njim po pisti ...

Pol te pa ekipa z barunglami pričaka v Boxih :wacko:

Ma odlično :yea1: še inštruktorja dobim gratis :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma odlično :yea1: še inštruktorja dobim gratis :P

Malo dvomim, po mojem ti bo bolj tretja ali četrta skupina (hitri in najhitrejši v plavi skupini) pristajala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma odlično :yea1: še inštruktorja dobim gratis :P

Če je inštruktor gratis, grem pa še jaz. :D

Bi pa blo zanimivo it to pogledat. A me vzame kdo zravn?! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem se prijavil za termin 7.5.07.Zdej me pa zanima če tam govorijo tudi kaj angleško,ker mi nemščina ne gre najbolš.Pa še zanima me če kdo ve kako poteka razvrščanje v skupine.To se kar sam odločim al me bodo oni?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se prijavil za termin 7.5.07.Zdej me pa zanima če tam govorijo tudi kaj angleško,ker mi nemščina ne gre najbolš.Pa še zanima me če kdo ve kako poteka razvrščanje v skupine.To se kar sam odločim al me bodo oni?

Primarno govorijo seveda nemško (oz. avstrijsko :) ), če pa hočeš koga kaj konkretno vprašat, pa se tudi potrudijo s polomljeno angleščino (nekateri pa so kar znali).

V skupine se razvrstiš kar sam - totalni začetniki bi naj šli v plavo skupini (ki je potem znotraj te razdeljena še na več skupinic - spet glede na 'performance' - in ki ima vsaka svojega instruktorja).

Tisti, ki smo se že vozili po progi, pa nismo ravno 'dirkači', bomo šli v belo skupino.

Ostali pa kar v rdečo. :devil:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primarno govorijo seveda nemško (oz. avstrijsko :) ), če pa hočeš koga kaj konkretno vprašat, pa se tudi potrudijo s polomljeno angleščino (nekateri pa so kar znali).

V skupine se razvrstiš kar sam - totalni začetniki bi naj šli v plavo skupini (ki je potem znotraj te razdeljena še na več skupinic - spet glede na 'performance' - in ki ima vsaka svojega instruktorja).

Tisti, ki smo se že vozili po progi, pa nismo ravno 'dirkači', bomo šli v belo skupino.

Ostali pa kar v rdečo. :devil:

D.

Torej modra skupina ima instruktorja spredaj,bela in rdeča pa ne? Kaj pa okoli motorja so kakšna posebna določila?Npr:voda v hladilnem sistemu namesto antifriza,itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej modra skupina ima instruktorja spredaj,bela in rdeča pa ne?

Tako je, s tem da je več instruktorjev, vsak pa vodi skupinico 5-10 osebkov.

Kaj pa okoli motorja so kakšna posebna določila?Npr:voda v hladilnem sistemu namesto antifriza,itd?

Ne, lani ni bilo tega. Preden te spustijo na stezo naredijo kratek tehnični pregled, pri katerem pregledajo in spustijo gume (na 1.9), preverijo napetost verige (ki je večinoma prenapeta), preverijo stanje zav. oblog ipd.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, s tem da je več instruktorjev, vsak pa vodi skupinico 5-10 osebkov.

Ne, lani ni bilo tega. Preden te spustijo na stezo naredijo kratek tehnični pregled, pri katerem pregledajo in spustijo gume (na 1.9), preverijo napetost verige (ki je večinoma prenapeta), preverijo stanje zav. oblog ipd.

D.

Ok. thanks za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!