Skoči na vsebino

Jelen - Kragelj


Leteči

Priporočene objave

Zadnjic sem imel eno zanimivo debato glede dvoboja, ki bi ga veliko motokros navdušencev v Sloveniji rado videlo.

Zadeva je takšna da je bilo že velikokrat rečeno da bo Roman prišel odpeljat kako dirko za DP v razredu OPEN.Vendar vsakokrat je nekaj prišlo vmes,enkrat ni mogel dobiti motorja,spet drugič poškodba...

Tudi v zadnjem času se je veliko govorilo da bo Roman vozil v sloveniji (kak teden nazaj) pa je potem ostal na meji ker ni mogel dobiti motorja čez carino.

No izvedel sem da temu ni tako in da je bil par dni pred omenjeno dirko celo v Sloveniji na treningu, s sabo pa je imel dva stroja!

Med dirkači je pa že splošno znano da si medsebojnega dvoboja ne želita ne Kragelj ne Jelen ker v primeru da zmaga Kragelj bi bila za Romana to ena velika blamaža.

Za Kraglja pa je znano da gre le še navzdol in če bi bil premagan bi verjetno izgubil še tiste sponzorje ki jih je že tako težko držati ob sebi v naši majhni Sloveniji.

Kolikor sem se pogovarjal z ljudmi, ki se z motokrosom resno ukvarjajo bi verjetno Jelen Kraglju le pokadil v nos in odpeljal eno svojo dirko,poleg tega je pa tu še dejstvo da je Roman v Sloveniji zelo priljubljen kar za Kraglja ne moremo reči saj si je s svojim vzvišenim odnosom pridobil le slab vtis med tekmovalci, ki ga ob prehitevanju za krog ne bi takoj spuščali naprej in podobne stvari.

Kaj si mislite o tem?

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej to nima smisla razglabljat, Slovenija je svet zase, pa nažalost tud kar se tiče Motocrossa, pa se kakšna moto panoga bi se našla.

Je že tako da se fantje tu vozijo en drugemu skor na kolo, ko pa pridejo na EP al pa SP pa se vidi kdo je iz tapravga testa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Za Kraglja pa je znano da gre le še navzdol

Meni se pa zdi da gre navzgor. V EP. pa Kragelj razturava!!!! Drugače mi pa gre kot oseba na kozlanje!!! Tega dvoboja ne bo!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš gledat kakšna je konkurenca!

Po moje je Kragelj bil včasih dober vendar tega ni nikoli 100% izkoristil,ker v Sloveniji je lahko bil(oziroma je še) pameten!

Ti lahko naštejem vsaj par komadov ki bi ob takšni finančni podpori kot jo je imel on dosegli hudo več!

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo garda

jaz bi dal Jelenu 100 pik in Kraglju 0 pik

soočenja verjetno res ne bo, čeprav ga je Sašo še v 125 zmeri nascal, ampak časi se spreminjajo, divjadi in ne ujedi v prid

"tako nekako"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta vikend 02.06. ponovno napovedujejo prihod Jelena v Orehovo Vas. Me prav zanima, če ni ponovno zavajanje in poceni reklama za privablanje borbe željnih gledalcev.

Naj zmaga boljši - si kr mislim kdo bo ta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm 99% da ga ne bo.Kragelj bo pa zihr tam!

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kragelj mora bit tam!, me pa prav zanima kaj si bo tokrat Jelen zmislu(da more it k babici na obisk)al kaj. Boljše da ga ni,jaz ga tak mrzim kljub rezultatom,ni ga čez Jakeja-zal njega ni!!!

Kraglju je to domača proga ne pozabit-stavim na Kraglja!!!!!!

Ste vidli program v Radizelu:med pouzo prenos fuzbala na vlkem ekranu, me zanima kdo bo to gledo,jaz ziher ne!!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Kragelj mora bit tam!, me pa prav zanima kaj si bo tokrat Jelen zmislu(da more it k babici na obisk)al kaj. Boljše da ga ni,jaz ga tak mrzim kljub rezultatom,ni ga čez Jakeja-zal njega ni!!!

Kaj se ti je pa tok zameril?

Zame je eden najboljših slovenskih motokrosistov pa ne samo po rezultatih ampak tudi po obnašanju!

Če boš stopil do njega in ga kej vprašal ti bo rade volje povedal in svetoval kar od kraglja ne moreš prčakvat ker je pač visoka gospoda in bi najrajš še novinarje ignoriral.

In kolikor vem je bil Roman vedno pripravljen pomagati tudi sotekmovalcem če se je le dalo!Videl na lastne oči!

Poleg tega je pa on z zelo malo denarja splezal do vrha!

Lp

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj se ti je pa tok zameril?

Zame je eden najboljših slovenskih motokrosistov pa ne samo po rezultatih ampak tudi po obnašanju!

Če boš stopil do njega in ga kej vprašal ti bo rade volje povedal in svetoval kar od kraglja ne moreš prčakvat ker je pač visoka gospoda in bi najrajš še novinarje ignoriral.

In kolikor vem je bil Roman vedno pripravljen pomagati tudi sotekmovalcem če se je le dalo!Videl na lastne oči!

Poleg tega je pa on z zelo malo denarja splezal do vrha!

Lp

Leteči

Jaz nikoli nisem reko, da mi je Kragelj pri srcu daleč od tega sicer si tak že ti vse povedo o njegovem obnašanju tako da ne bom naklado ampak z Romanom nikoli nisem navezal kake stike in ga ocenjujem le po obnašanju pred TV itd. saj vsaka mu čast ČELADO DOL!!!! je pa res, da ima trenutno vlko srečo,ker mislim kake pogoje(finančne) je mel Kragelj pa ni nikam prišo na vrh zarad poškodb ker ne vem kaki lolek Kragelj tud ni no saj UPAJMO NA DVOBOJ PA BO VSE JASNO. SAMO MENI ŠE JE MOŽE VEDNO ZAKON-TAKO PO VOZNJI KOT ČLOVEK!!!!!!!!!!!

SE VIDIMO V OREHOVI!!!!!!!!!L.P.

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem zbolel nisem mogo it gledat,a je bil Jelen na dirki PROSIM NAJ EN POKOMENTIRA DA NE RABIM CAKAT JUTRI NA CAJTNGE!!!!! Leteci JAVI SE!!!!!!!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj se je pa pokazalo, da je konkurenca v open v SP ZELO SLABA PROTI 250ccm,no samo mu je to bla tud domača štreka tak, da je rezultat pričakovan upajmo da bo koncno EU. prvak!!!! Ampak prvo voznjo pa je bil Jelen prvi ce se ne motim!!!! A SEM ZANIMIVO DIRKO ZAMUDIL. Leteči čakam na tvoj komentar kar se tice Romana!!!!

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeraj ostajam pri trditvi da Roman nese Kraglja.

Ta dirka nekako ni bila nepristranska saj jo Kragelj lohk gleda skozi okno in na njej pozna vsak kamenček.

Saj je na njej tudi dosegal svoje najboljše rezultate na SP v 125 klasi, ko pa je prišel drugam je bil podn.

Počakmo da se pomerita na "nevtralnem terenu" pol bo pa jasno kdo je hujši.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je res zdele čez vikend druga vožnja vozila šele po fuzbalu?

Jebeš mir bez rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost,očitno smo postali nogometni narod -JEBEŠ ŽOGOBRC!!!!!. Lepo bi blo videt če bi se na Brniku srečala ker tista proga je pa zakon(za glodalce),no čez orehovo je ni ker to je isto kot ona proga v Franciji ce se ne motim ko je bil lani pokal narodov enostavno "naravno" dobra(ta pravi relief). MED TEM CASOM NOVA TEMA ZE DEBATIRANJE-NAJLEPSA PROGA V SLOVENIJI-PROSIM ODDAJTE GLASOVE!!!!!!. Jaz sem za Orehovo-tud moja domača proga.

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O progah bi se ba dal debatirat!

Orehova vas je itak zakon,najbolj urejena pa vsekakor v Semiču.

Men je bila dokaj všeč tudi v Šentvidu pri stični,ampak je bila vedno bolj v razsulu.

Se pa povsem strinjam s tabo JEBEŠ ŽOGOBRC!!!!

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRA DIRKA JE BILA V OREHOVI ZAENKRAT ŠE JE KRAGELJ VEDNO CAR NEGLEDE NA TO DA JE JELEN ENO DOBIL KRAGELJ JE BIL SKUPNO 1, JELEN 3 ČEPRAV SE BI MI DOPADLO OBRATNO ŽAL TEGA NISEM DOŽIVEL MOGOČE PRIHODNJIČ JE PA VSAJ ZANIMIVO ZA POGLEDAT JELEN JE DRUGO DIRKO MALO DEHIDRIRAL DRUGAČE BI JO VERJETNO DOBIL JE VAJEN NA ENO RUNDO V SP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta nov sistem na SP mi gre ful na k**** ker npr.padeš pa v skupnem ne morš več bit prvi tu pa lahko vseeno eno voznjo posereš (okol 5 mesta)

pa si še v skupnem lahko prvi. Upajmo da si še pri nas ne bodo kaj takega zmislili (a si lahko) a je ta sitem lahko samo na SP.

PROSIM DA SE DEBATE PRESELIJO NA MOTOKROS SEZONA 2002-tu samo Jelen-Kragelj. Leteči daj še naredi poleg v naslovu (če hočeš) Može-Eder .

speed man

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jelen trikrat hitrejši od Kraglja, v tretji vožnji nakoncu celo za 22 sekund.

Tretja vožnja je bila kao Superfinale za nagrado 1000€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Lp

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!