Skoči na vsebino

YAMAHA FZR 600 in 1000


Rock-46

Priporočene objave

Mene zanima ta motor če ga kdo vozi in kako je zadovoljen. Najbolj me zanima vzdržljivost agregata, občutljivost na okvare in poraba olja. Zavedam se, da je nakup takega motorja loterija, ampak me vseeno zanima. Kolk pa je kej končna hitrost po števcu- za pospeške vem da poči dol ninjo9 kar je pisalo v testih, hitrosti pa nisem nikjer zasledil. Mogoče bi jo kupil ali celo menjal z svojim...Če je pa kdo pripravljen zamenjat za 10min, naj pa kar tu napiše :worship:

to maš namen fzr 1000 kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se res nisi naveličal starih "zjahanih" motorjev al kaj? :D

Dober si, ni kej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

Jaz imam litrco.

Dejstvo je, da ni več izpravnih fzrk ali pa vsaj lepo ohranjenih.

Že ko sem svojo kupoval, sem jih šel ene pet gledat, pa je bilo vse žalost. Še moja ni bila perfektna ampak je pa bila najboljša.

Motor je dosti močen, leti 280 po števcu kadarkoli. Dosti navora in odziven gas, vse kurijo olje, ene manj druge več.

Šibka točka je sklopka, če ni modificirano pesto rada ruži, exup zna ropotat, pa fergazerji morajo biti prav nastavljeni.

Relativno okorna ampak super za hitre ovinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam litrco.

Dejstvo je, da ni več izpravnih fzrk ali pa vsaj lepo ohranjenih.

Že ko sem svojo kupoval, sem jih šel ene pet gledat, pa je bilo vse žalost. Še moja ni bila perfektna ampak je pa bila najboljša.

Motor je dosti močen, leti 280 po števcu kadarkoli. Dosti navora in odziven gas, vse kurijo olje, ene manj druge več.

Šibka točka je sklopka, če ni modificirano pesto rada ruži, exup zna ropotat, pa fergazerji morajo biti prav nastavljeni.

Relativno okorna ampak super za hitre ovinke.

He, sklopka je res bomba, meni je jeseni še delala, spomladi pa sem jo pobral ven v kosih :glare: Problem slabe košare rešiš z vgraditvijo ojačane košare od YZF750.

V glavnem težko boš našel kakšno, ki ne deluje na princip naliješ olje - dotočiš bencin. Če pa si ljubitelj živali, si boš pri ogledih lahko spotoma ogledal še kakšnega bikca simentalca v sosednjem boksu :naughty:

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim sicer ThunderACE, vendar ima enak agregat kot FZR1000 le da je dodano nekaj elektronike in čez motor res nimam pripomb razen seveda porabe olja, kar pa tudi načeloma ni velik problem, če ga voziš s sabo in tankaš olje za 25€/4L :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ta motor če ga kdo vozi in kako je zadovoljen. Najbolj me zanima vzdržljivost agregata, občutljivost na okvare in poraba olja. Zavedam se, da je nakup takega motorja loterija, ampak me vseeno zanima. Kolk pa je kej končna hitrost po števcu- za pospeške vem da poči dol ninjo9 kar je pisalo v testih, hitrosti pa nisem nikjer zasledil. Mogoče bi jo kupil ali celo menjal z svojim...Če je pa kdo pripravljen zamenjat za 10min, naj pa kar tu napiše :worship:

Sej nimam nč osebno proti tebi, ampak razumem te pa ne. Jokaš kolk denarja zmečeš na motor. In potem porihtaš in prodaš. In potem spet jokaš, ko kupiš jajca. Dej si kup en novejš motor pa boš vidu kak je fino samo tankat pa redne servise delat pa furat. Nč težav z mehaniki itd.. Mal se zamisl pa premisl zadevo, da se ne boš spet nasankal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ta motor če ga kdo vozi in kako je zadovoljen. Najbolj me zanima vzdržljivost agregata, občutljivost na okvare in poraba olja. Zavedam se, da je nakup takega motorja loterija, ampak me vseeno zanima. Kolk pa je kej končna hitrost po števcu- za pospeške vem da poči dol ninjo9 kar je pisalo v testih, hitrosti pa nisem nikjer zasledil. Mogoče bi jo kupil ali celo menjal z svojim...Če je pa kdo pripravljen zamenjat za 10min, naj pa kar tu napiše :worship:

Sm zaslediu da kupuješ FZR1000....če si že poklical tega na Avtonetu http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=2025641

Ga osebno poznam, motor je pa tud kr OK - bl mal vožen. Sam tolk, če ti bo kej v pomoč .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga našel rdeče-bel..Meni se zdi zelo lep

Moj kolega ma tud enega 89 letnik 1000-ko pa je nadvse zadovoln - sam on je bl umirjen peba pa se res na kruzing voz :naughty: , pa pomoje bi ti ga tud za zlo normaln keš dal (PM) - edino kar mu je crknal, mu je lani pumpica za bencin druga pa brez problema

adj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga našel rdeče-bel..Meni se zdi zelo lep

No če te bo kaj bol zanimal me lahko po PM kej obvestiš...če bi si rad ogledal motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Imam l+d oklep in original izpuh za fzr1000 če koga zanima.

Pozdravljen...res je,me zanima izpuh.Bi te lepo prosil,če bi me lahko kontaktiral na telefon 031 607 790...lp,Mare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

pozdrav...

Imam vpršanje če ima gdo mogoče za prodat desni žmigavec za Yamaho FZR 600 l.92 in šipco ker je doživela majnši padec :whistle: :whistle:

lp Patrik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

A mogoče kdo ve kaj bi blo narobe pri fzr-ki, namreč ko dam v 1. prestavo mi naredi kot da nebi imel stisnjene sklopke. Se pravi udari in ugasne. Tudi ko je motor ugasnjen in v brzini ga pri stisnjeni sklopki ne morem premikati, kot da je nebi stisnil, ćeprav sem pogledal sklopko in se lepo odmika. Ali se premalo odmakne ali bi lahko bilo kaj drugega?

Hvala za morebitne odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

A mogoče kdo ve kaj bi blo narobe pri fzr-ki, namreč ko dam v 1. prestavo mi naredi kot da nebi imel stisnjene sklopke. Se pravi udari in ugasne. Tudi ko je motor ugasnjen in v brzini ga pri stisnjeni sklopki ne morem premikati, kot da je nebi stisnil, ćeprav sem pogledal sklopko in se lepo odmika. Ali se premalo odmakne ali bi lahko bilo kaj drugega?

Hvala za morebitne odgovore!

Bo treba kar do mehanika.

Verjetno je šla sklopka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

A mogoče kdo ve kaj bi blo narobe pri fzr-ki, namreč ko dam v 1. prestavo mi naredi kot da nebi imel stisnjene sklopke. Se pravi udari in ugasne. Tudi ko je motor ugasnjen in v brzini ga pri stisnjeni sklopki ne morem premikati, kot da je nebi stisnil, ćeprav sem pogledal sklopko in se lepo odmika. Ali se premalo odmakne ali bi lahko bilo kaj drugega?

Hvala za morebitne odgovore!

poglej tisto stikalo na tački,lahko da ne dela in ti zaznava kot da je tačka skoz dol

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba kar do mehanika.

Verjetno je šla sklopka.

Nič ni sesuto, je pa nov komplet obročev v sklopki. Lani mi je tudi parkrat tako naredilo a sem vžgal in dal v brzino kot da ni bilo nič in je delalo bp. Zdaj pa ne gre več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prezrači sklopko, ker je hidravlična. postopek je isti kot pri zavorah, tudi tekočina je ista, se pravi zavorna tekočina dot4.

jaz sem imel tri sezone fzr1000, imam same lepe spomine nanjo :)

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa so plošče pravilno sestavljene skupaj, da se kje kaj ne zatika. možno, čeprav malo verjetno je pa tudi, da je košara sklopke tako obrabljena od lamel in ima utore, da se lamele zataknejo noter in se sploh ne odmaknejo.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem rešen!! Po nekajkratnem razkopavanju sklopke sem zdaj slučajno ugotovil, da je krivo stikalo na tački :wallbash: Slab stik

Hvala vsem za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SOLO1 zdaj specijalizira motomehaniko in odgovore pozna napamet :naughty:

nekdo je pa zloben...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!