Skoči na vsebino

Moto razstava Kamnik 2006


era

Priporočene objave

Bil, srečal nekaj starih znancev, spoznal nekaj novih, popil pivo in bil v dobri družbi, zvečer pa v dobri službi.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Bilo je pestro, sploh zadnji dve uri včeraj zvečer :rolleyes: (pa ne rabim slikovnega dokaza ker toliko pa nisem bil :doze: ) :devil:

No danes pa smo malo povedrili po Maksijevi delavnici in prikazu PP, ker je kako uro kar dobro scal. Je bilo pač še malo več časa za "čvek"

sicer pa odlično predavanje o škotski, tudi avstralija je bila zanimiva, čeprav ni bila lansko leto obiskana, tko da drugo leto se spet vidimo :OK:

Po predavanju Škotske mi je za las ušel Godfather :? , tudi bmwslo-ja smo "občudovali" ob odhodu, (prej te nisem opazil ob motorju, sicer bi te pocukal za rokav).

Janetka me pa ni pocukala za berglo razen če... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Hanzi smo vidl kaj se je dogajal.

Smetana ti gre zelo dobr od rok ;)

Drugač pa so fantje in ddekleta iz MK Kamnik ponovno pohvalno organizirali prireditev.

Popravljeno . Popravil jezdec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa najbolj "fouš" Hanziju, ki je z enema metra opazoval dogajanje dveh brhkih deklet, medtem ko smo se drugi po ograjah pojali in skušali ujeti kakšen "trenutek pregrešnosti"... :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"letečega se pa ne spomnim :?

prišel po tvojem odhodu....

iskal enga, ki se je z biciklom po zadnjem kolesu vozu po obvoznic...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

...., tudi bmwslo-ja smo "občudovali" ob odhodu, (prej te nisem opazil ob motorju, sicer bi te pocukal za rokav).

Ej škoda , sem se malo dolgočasil, pa bi lahko katero rekli. Drugič pa kar berglo za mano vrž :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@alter: a me slučajno s svojo provido ni mogel ujet in posnet :devil: , sem bil v dobre pol ure doma

@bmwslo: jep smo potem padli v debato kako "redek" motor je tvoj v SLO in sem rekel da potem si pa zagotovo to TI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel po tvojem odhodu....

iskal enga, ki se je z biciklom po zadnjem kolesu vozu po obvoznic...

;)

KJE SE NAJAME TO STRIPTIZETO.

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KJE SE NAJAME TO STRIPTIZETO.

A ni ta klubska :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!