Skoči na vsebino

MOJ NAJZANIMIVEJŠI IZLET (DOPUST)


moto rider

Priporočene objave

Na podlagi Vaših izkušenj, bo meni (in ostalim), lažje izbirati poti! Zmanjkalo mi je idej.

HVALA!

P.S.

Kam, kako, kdaj, zanimivosti, cene, predlogi, informacije itd... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je kao zmanjkalo idej je najbolje, da se ozreš zelo blizu okoli sebe in začneš uživati v mikro kozmosu motorizma. Makro si že videl. :grim

Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo jest te povabim enkrat v družbo moto Rokovnjačev (k glih hondo vozis), enodnevni izlet, obisk kakšne veselice z živo glasbo Skupine Pr'jatli, pol se ponavad se mal zgubimo, k zmeraj spilajo v kaksni manjsi prestolnici obmestnih regij, tko da bo ziher zanimiv! :OK:

No pa vseeno en predlog: meni osebno je bila zelo zanimiva izletniska fura po Soški dolini:

Iz Kobarida naprej do Hudičevega mosta pri tolminskih koritih, se ustavili ob “zelenem” Mostu na Soči, preizkušali občutke skakalcev z mosta v Kanalu. Ustavili smo se tudi na gradbišču ČHE Avče ter obšli še ostale HE. Po divji Soči in po skrajno visokih mostovih smo se pripeljali v popolnoma nov svet – v Goriška Brda. Tu smo po ogledu Gonjače, spomenika padlim v 2. svet.vojni (27 m stolp), Šmartnega in Dobrove. V tem dnevu smo resnično videli kar nekaj zanimivih krajev, v katere se je vredno še vrniti in jih podrobneje raziskati. Ni kaj, Slovenija je res nekaj posebnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) Fičo jest te povabim enkrat v družbo moto Rokovnjačev...

2) Iz Kobarida naprej do Hudičevega mosta pri tolminskih koritih, se ustavili ob “zelenem” Mostu na Soči, preizkušali občutke skakalcev z mosta v Kanalu. Ustavili smo se tudi na gradbišču ČHE Avče ter obšli še ostale HE. Po divji Soči in po skrajno visokih mostovih smo se pripeljali v popolnoma nov svet – v Goriška Brda. Tu smo po ogledu Gonjače, spomenika padlim v 2. svet.vojni (27 m stolp), Šmartnega in Dobrove. V tem dnevu smo resnično videli kar nekaj zanimivih krajev, v katere se je vredno še vrniti in jih podrobneje raziskati. Ni kaj, Slovenija je res nekaj posebnega!

1) O.K. Velja!!!

2) Družba! Oživite tole temo po vzoru Rokovnjačev!!! :grim :grim :OK: :OK:

Če bo vsak opisal samo eno "špur'co", :grim sploh ne bo potrebno razmišljati, kam na izlet (ali dopust).

Boste bidli, da bo fajn!!! :D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj podobnega, sem poizkušal že leta nazaj, vendar se ni obdržalo, mogoče se tokrat bo....

.)

TC, raje skopiraj sem noter tisto dogodivščino, staro temo pa pusti počivati v miru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tankaš poln kest in se voziš... v križišču zaviješ levo in če ti je cesta in smer všeč,ostaneš na njej..drgač zaviješ spet desno.al pa levo.lahko pa tud obrneš.veste kolk lepih krajev je tle okol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tankaš poln kest in se voziš... v križišču zaviješ levo in če ti je cesta in smer všeč,ostaneš na njej..drgač zaviješ spet desno.al pa levo.lahko pa tud obrneš.veste kolk lepih krajev je tle okol :)

:lol: :lol: :lol:

fičo že štarta po tvoji turi, samo da drugje štarta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se da odprem to temo, da vam povem svojo dogodivščino z lanskega dopusta, s tem pa pozivam tudi ostale da napišejo svoje izkušnje.Bliža se poletje in mislim da bodo nekatere dogodivščine ki smo jih posamezniki doživeli služile kot zgled in opozorilo za vse ostale!Je malo daljše branje ma je zanimivo!

Lani smo se z dvema mojima bratrancema, vsak na svojem motorju in pa moja punca na mojem motorju odločili za 10 dnevni potep po Dalmaciji s končnim ciljem Dubrovnik! Dosegli smo ga 3. dan. Naslednji cilj je bil šibenik, Slapovi Krke. Nato smo peti dan krenili na otok Krk, vendar tam nismo dobili kampa in se odločili za svojevrstni podvig. Vozili smo od 10.00 ure zjutraj, na Krku bili ob 16.00 do 18.00(iskali smo ves čas prenočišče ma ga nismo našli,razen NUDEL plaže, kateri smo se odrekli zlasti zaradi sorodstvenih vezi!!)in se nato pogumno odločili da krenemo čez Istro do Poreča. Ob 23.00 smo bili na cilju vendar razočarani ugotovili da so kampi že zaprti! Takrat se je dogodivščina šele začela! Iz obupa smo zapeljali do Novega Grada, kjer naj bi imel prijatelj vikend. Našli smo vikend vendar nismo dobili odgovora (Kasneje smo izvedeli da sta bila v vikendu starša od prijatelja, seveda vsa preplašena kdo neki ob polnoči razbiva po vratih, oče prijatla je baje že gabil po železni palici in se pripravljal spopasti z vsiljivci)!Kmalu smo odnehali in se odločili da prespimo v ilegali- na travniku 10 km iz mesta!Zapeljali smo motorje po offroad stezi. S punco sva na hitro dvignila šotor, bratranca (sicer brata) pa sta se odločila za varjanto "pod milim nebom" v spalkah seveda! Ura je bila 01.30! Spat smo šli kar oblečeni saj smo bili pripravljeni na marsikaj razen tistega kar je sledilo zjuraj. Moram priznati da je počitek bil težko pričakovan (najtežje v mojem dosedanjem življenju) saj smo prevozili natanko 709 km v 15-ih urah! Moram pa priznati, da po toliko urah vožnje nisem čutil niti manjše bolečine v katerem koli delu telesa(vsi vemo zakaj)! Sladko smo zaspali, dobesedno z rokavicami na rokah- bilo je prekleto mraz!Sladko spim ko me naenkret zbudijo besede starejšega bratranca, ki s srednjim glasom govori svojemu bratu,citiram: "Pičku maternu, zagrabi kol, mona ,zagrabi kol, pa kamen!!" Po prvem razmišljanju bi rekel da sanjam ma ni blo tako! Poskušam vstat da vidim kaj se dogaja pa slišim, ocenil bi meter stran od moje glave v šotoru, glas, ki ni bil podoben človeškemu, slišim MERJASCOV HRK,HRK,HRK,...V prvem refleksu pokrijem puncovo glavo v upanju da ne sliši tega obupnega glasa meter stran od njene speče glave! Nato slišim bratranca ko šepeta: "Dej mi nošč, pizda hitro!!" Nato pa zaslišim kako hitro ustane se zakadi na Guzzita in ga začne štartat. Guzzi kot Guzzi pa noče vžgat! Še mlajši bratranec skoči na Viragota 535 in ga v prvem šusu, z čokom do konca, zavergla in začne trobit in navivat gas (do zmernosti seveda! Še dobro da ima predelane avspuhe in ima kar močan glas.Punca se med tem zbudi in jezno reče: "Pa kaj misli da je na zboru al kaj!!!" kasneje smo se zapletu samo še smejali, povedala pa sta mi da je imel eden v rokah nož (beri švicarski nožiček z rezilom cirka 6 cm!) v eni roki v drugi pa ključe od motorj, drugi pa kol premera 7cm in ključe v drugi rok! Guzzija je preklel lastnik, punca je preklela nas, mi vsi pa smo prekleli divje svinje, ki so približno 5 metrov od mojega šotora ob jutranjem svitu rile po travniku! Bratranec je kasneje povedal da se je prebudil ob pogledu na 120 kilskega merjasca in njegovo ogromno glavo, 10 minut budil brata in študiral ali bo še kdaj videl Slovenijo!

Toliko v vednost vsem ki se odločate za spamje izven določenih prostorov in pa v spodbudo vsem da napišete katero "zanimivo" dogodivčino!!

Mi prisegamo na kampe!!

Thundercat

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol:

fičo že štarta po tvoji turi, samo da drugje štarta ;)

no sej se razumemo kenede,če greš okol sveta ne morš it čist na slepo... ali pač... ko bom velik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvem refleksu pokrijem puncovo glavo v upanju

:D :P Ma si dobro napisal....cel text mislim (izpostavljen del se mi pa se posebej dopade, pa ne vem zakaj, ah je ze pozna ura) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!