Skoči na vsebino

Lendava


pupa

Priporočene objave

Gregs, sej nismo bili vsi (vsaj voznik)

A je še kdo bil v Lendavi razen Pupe, Ica in Pervya ?

Jaz sem se imel zelo v redu, vec o tem pa ko bo cas. Moram mal spat jet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja razen Ice-a, ki sva bila skoz skupaj (ker sva delala), sem videla Roka, Pervy-ja, Perlo in Roly-ja, Hotschko-ta, Einherjerja, Lekota in Brrrrm-a. Joj spet lahko samo upam, da nisem koga izpustila, ker jaz sem precej slaba pri naštevanju.

Drugace sem pa kar vesela, da je mimo, saj smo kar pošteno delali. No vsaj midva z Ice-om si nisva dala miru pri delu.

Drugace mi je pa bilo super, le malo sem bila žalostna, ker zaradi prevec ljudi (cca od 6000-7000 ljudi) nisem videla tisti, katerih sem si želela.

Pa danes mi je dež pokvaril jutro, ker sem si samo še rokavcke dala na roke, pa plavala po šotoru, saj je bila kar luža v njem.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VESTE KOLK KLOPI IN MIZ JE STRTIH? MATR VOLA....sem resno jezen....me zanima,kaj bi rekli,da vam pride deset rockerjev v hiso in nalomi pohistvo v kurilna drva....

sicer pa pohvale vsem za mir in skoraj red na placu.

pupa,kup si orng sotor.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ugotovila, da se ti najbolj splaca, ce se kam prisklediš v šotor za prenocišce.

Tako vsaj nimaš zjutri živcnih zlomov, kakor sem jih imela danes. BTW sorry Ice za vso mojo necimernost, ampak sem bila res tecna zaradi poplave v mojem šotoru.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.vseeno si kupi orng sotor.ce ze.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, sem napisala, da ga sploh ne bom vec s sabo nosila. Nikoli se mi ne zgodi, da bi prišla na zbor, pa nobenega ne bi poznala (no ce bi se mi to zgodilo, bi šla še isti dan nazaj), tako da ce je clovek normalen (beri: spolno agresiven oz. napadalen, ce mu poveš, da to pa odpade), potem pac pri njemu/njej prespim. Drugace pa se še vedno da v avtu prespati tisto eno noc.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja razen Ice-a, ki sva bila skoz skupaj (ker sva delala)

Ja, hudica, kaj sta pa delala skupaj, a?! Mize skupaj tesala???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic takega nista delala, karte sta šcipala.

Oziroma, sta igrala uradni osebi in mi je Pupa osebno in lastnorocno zeleni trakec na roko pripela in si je zato še sploh nisem umil in oh in sploh.

Klopi nisem razbijal, pivo popil, govoril s Perlo (po telefonu), ki je ravno bencin tankala, klical Pervyja, ki je imel zasedenega (telefon namrec), sprehodil po kampu in odbrzel domov.

V nedeljo popldne (z avtomobilom) na brzino skocil v Primorje in nazaj, na cesti srecal mnogo motoristov, na avtocesti pred Postojno ob 18.35 pa še toco. Je je bilo deležnih tudi nekaj primorskih motoristov, ki so se vracali z Lendave.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse tako kaže da bom cel šiht k sebi hodil. Bilo je kuuuul. Le kako naj klopi ostanejo celi, ce so pa jih prenesli na koncertni prostor in stali nanjih, da bi cim bolj videli rokbic in cicolino.

psiho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psiho, koliko klopi imaš na vesti, ker ce je bilo kuul, si mogel dobro videti, kar pomeni, da si stal na najmanj dveh klopeh.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce sem bil že v Lendavi sem hotel tudi videt cicolino in rokbic. Pa sem se malo povišal, ker so pred mano stal sami košarkarji. Zlomil pa nisem nobene, nisem bil alkoholiziran ali kako drugace omamljen, tako da vem.

psiho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice: klopi so vam polomili, ko so nastopile ROCKBITCH ( http://www.rockbitch.co.uk ), saj so jih na veliko nosili pred oder. To bi jim morali prepreciti.

Drugace pa vse pohvale s strani organizatorjev. Da bo le tako naprej, pa ne se prevec skomercializirat(cene nabivat - bila je ravno pravšnja).

Res mi ni žal da sem bil tam. Sem se ga pa v petek prevec nažgal, tako da je sobota minila brez alkohola (no 4 piri cez dan ne štejejo), pa vendar je bila dobra volja. Na koncu pa še dobro, da sem bil trezen, ce ne ne bi mogel verjeti svojim ocem(in ušesom) kaj ti to Rockbitch-ke delajo.

No vse 3 dni smo spali zunaj( se nam ni dalo šotora s sabo vlact, stvari smo pa pustili v PERVY-jevem šotoru (HVALA). In je bilo cist v redu - razen tega, da smo vsega skupaj kakšne 3-4 ure spali.

PIJACA = malce predrag pir

JEDACA = bograc od neke mesarije über alles

CENA = UGODNA

LOKACIJA = SUPER

ORGANIZACIJA = SUPER

PROGRAM = FENOMENALEN (dirke, Rockbitch, ...)

POGREŠAL - to da nisem bil z motorjem in škatlo aspirinov za soboto zjutraj - zaspal z glavo navzdol

Socustvujem s tistimi, ki so morali za udeleženci pospravljat, saj je bilo ponekot že tako poscano po tleh, da se je kar v zemljo vdiral. (jebat ga)

Se vidjamo naslednje leto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne bi smeli nosit klopi in miz pred oder nekateri ne bi videli nicesar. Zato je prav tako kot je bilo.

badfreek

rock till you drop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

PIJACA = malce predrag pir

Cena za pivo je bila pa ravno pravšnja in ugodna. Kje pa še dobiš 0.5 l piva za 320 SIT. Razen v trgovini. (npr. v Udinah je blo 3dl 500 SIT)

Lani sem ful vec vidu, ker je bilo manj ljudi in sem skoraj zlati kondom od RockBitch ujel. ICE, koliko pa je bilo sploh obiskovalcev ?

Drugo leto, ko bo 10 obletnica, bi bli pa spet lahko MOTORHEAD. "Born to loose, live to win." Yeeehaaa.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj Motorhead - mogli bi bit se najmanj Sweet Sorrow, Metropolis, Wicked Crew, OST.

Cena piva je bla res ravno pravsnja. Moti me pa ime: bikerfest, ce morajo bikerji placevati?

Zur je bil pa res dobr...

Ice: drugo leto zrihtas karte (pa zgornje bende)

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede klopi: da jih nesejo in gor stojijo ok,samo ne jih potem za brez veze nalasc razbijat (sam vidu in ga orng brcnu,tipa bedastega),

folka cez 6000 (ala mi jebali jeza),

glede cen se trudimo cim bolj "na tleh" ostati,

10letnica bo zeeeeeeeeeeeeeloo trda

sweet sorrow bo treba slisat,potem videt in se zment

karte si boste mogli pa se zmeraj kupit,sorry to ni caritas,RK ali kaksna druga humanitarna organizacija

hvala za pohvale,se trudimo.

see ya in 2002.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno resno vprasanje: ce se vam zdi karta toliko predraga,zakaj pa ste potem prisli? za dvourni koncert v LJ (ali kje drugje) placas vecinoma vec in se okvirnega programa je manj.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce boš nastavil karto na 1000 Sit ali na 10000 Sit, vedno bo predrago in vedno jih boš nekaj prodal.

Godrnjati je prijetno, dobiš obcutek Calimera in ti je od vsega hudega takoj toplo pri srcu.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede klopi:

ne bi smeli dovoliti, da se sploh tja nosijo, saj so jih nosili cisto spredaj, tako da folk za njimi ni nicesar videl. Mene sicer to ni motilo, ker sem bil v prvih vrstah, socustvujem pa z onimi za klopmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!