Skoči na vsebino

Lendava


pupa

Priporočene objave

quote:

...sweet sorrow bo treba slisat,potem videt in se zment ...

Ice

Kaj

pa METROPOLIS, a njih poznaš ?

Kar se pa cenejše karte prek interneta tice me je prišla vec, kot ce bi jo šel v trgovino kupit.

hotschko

Edited by - hotschko on 02/07/2001 10:04:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... to ni motilo, ker sem bil v prvih vrstah ...

... in sem celo stal na eni od teh klopi ...

lp Easyrider

pa to še ni najhuje. "Me je mama potem doma vprašala, zakaj sem se tako slinil, da je bila majica spredaj cisto mokra."

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

eno resno vprasanje: ce se vam zdi karta toliko predraga,zakaj pa ste potem prisli? za dvourni koncert v LJ (ali kje drugje) placas vecinoma vec in se okvirnega programa je manj.

Narobe si (me) razumel... Karta je cisto normalne vrednosti za koncert oz. multi-kulturni event. Mene moti, da se to mixa z bikerstvom... Vsi vemo, da bi morali biti zbori za bikerje djabe. Ali pa da se rece... Biker - vstopnina 2.000 sit, civilist (beri pesec) vstopnina 5.000 sit.

Bi blo bolj fer, glede na to, da je ta stvar ratala tak fenomen s pomocjo bikerjev.

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

PIJACA = malce predrag pir

se strinjam!!!

Cena za pivo je bila pa ravno pravšnja in ugodna. Kje pa še dobiš 0.5 l piva za 320 SIT. Razen v trgovini. (npr. v Udinah je blo 3dl 500 SIT)

ha ha, pri nas je cena piva v gostilni se vedno med 270 in 300 sit, tako da mi je blo malo drago. sem 10.000 sit na pijaci in hrani zapravil pa nisem nic kaj dosti castil, oziroma so drugi vec meni.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In del izkupicka bi lahko namenili za asfaltiranje tistega McAdama na dostopu na prizorišce. Avtomobili so dvigovali prah, motoristi so ga pa goltali in seveda pešci tudi.

To o selekcioniranju, motociklisti : civilisti pri ceni pa tudi jaz podpiram.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede prahu je ze VSE znano (obcina lendava,KS petisovci),selekcioniranje pri ceni kart je pa problem.ene zastonj noter spustiti drugim pa pol place pobrati ne gre,iz humanitarnih razlogov pa te prireditve ne delamo.ce bi pa hoteli samo zasluziti s tem,bi bila cena se veliko visja,profil bandov bi bil drugacen (vec znanih) in vse bi potekalo veliko bolj "klinicno cisto" (=neosebno).

je kdo sprobal paint ball?

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno to: motoristi in civili loceno.

ce je lahko karta za rock otocec 6000 sit je lahko tudi ta 6000 za civile in okol 3000 sit za motorje. naj oni placujejo za nas.

drugace pa razumem organitatarje, da spuscajo civile saj je treba nekaj na koncu tudi zasluzit. noben tega ne dela iz humanitarnih razlogov.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja me je prehitel z postom ampak smisel ostaja isti.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Paintball: Ice, uredi nam (motosvetovcem) en "borbeni" vikend, da se malo preizkusimo v tej zadevi.

lp Easyrider

ste imeli zastonj paint ball v lendavi! je na vseh plakatih pisalo! jebemtis,vec kot vam prinesti vse k riti pa res ne moremo.lovit se boste morali pa ze sami.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Paintball: Ice, uredi nam (motosvetovcem) en "borbeni" vikend, da se malo preizkusimo v tej zadevi.

lp Easyrider

ste imeli zastonj paint ball v lendavi! je na vseh plakatih pisalo! jebemtis,vec kot vam prinesti vse k riti pa res ne moremo.lovit se boste morali pa ze sami.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Kdo pa pravi, da bi moral biti zastonj?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.bom to preveril in sporocil.kje kdaj kako in oh in sploh.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"nova agro-mehanizacija se prebija.brrrm z gilerco na njivi press"

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo kmetijski sejem v Radgoni, si bom kupil tak prirocen plugec za Gilerco, stroške pa bom vpisal "pod dodatna oprema"

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede cene : RAVNO PRAVŠNJA ZA VSE

Pivo pa tudi ni predrago, ceprav sem ga bolj vajen tistega za 280 - pri enem se ne pozna pri dvomestnih številkah pa.

Sicer smo pa v kamp prešvercal še vsak po en plato (sam ne Ice-u povedat). Pa smo kljub temu naredil še dosti profita gostincem.

Edino futra je zmanjkal ob 6 zjutraj, tako da smo šli lacn spat.

Mam pa še 5 bonov ce kdo rabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošne glede prireditve in organizatorjev: SAMO NAJ OSTANE TAKO KOT JE, PA BO CIST KUL ( Velik zbor, pa kljub temu ima priokus domacnosti in dobrodošlosti vsem udeležencem - tako motoristom, atomobilistom in pešadadiji, brez katerih tako dogajanje ne bi dobilo dovolj financne podpore)

Sicer pa ne solimo pameti fantom, saj ocitno dobro vedo kako se tukaj dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer pa ne solimo pameti fantom, saj ocitno dobro vedo kako se tukaj dela.

Saj nismo hoteli soliti, mišljeno samo kot dobrohotne pripombice, nikakor ne reklamacije.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa ni blo v Lendavo, ker so mi lopovi vkradli v cetrtek ruksak, v katerem sem imel na disketah napisano seminarsko (na disku pa ne - bedak). Pol pa sem jo cel vikend tipkal še enkrat. Mogoce pa boljš da me ni blo zraven, saj so se kolegi zahaklali tik pred odcepom za bikefest in naredli precej škode (hvala bogu sam na motorjih).

Nauk zgodbe: Delajte kopije na disk, al pa še kam!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ lampa: in? povej kaj se je zgodilo.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vsak se je zahaklal z eno motoristko, pa so bli zahaklani cez noc.

Moja razlaga!

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem so se odhaklali in so prišli odhaklani domov, medtem ko so se nekateri zahaklali z racunalnikom, od katerega se niso mogli odhaklati in so potem še malo haklali do odhaklanja.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej so se zahaklali kar med seboj: prvi je zavil levo,drugi pa je mal gledal naokrog in ga ni videl da se ustavlja, pa je htel po levi mimo in sta zahaklala (na VTR-ki so odleteli števci pa mal popokale plastike, GPX pa je brez prve luci in žigavcev, namest plastik pa je itak imel home made leder . Še sreca da je tretji potegnil na desno, saj bi jih v-max s svojimi kilami polamal. Ko pa so zvecer zahaklali še bejbe, je tud meni žal da se nisem šel v Lendavo mal zahaklat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!