Skoči na vsebino

Lendava


pupa

Priporočene objave

me prav zanima,kaksna bo reportaza v tedniku o lendavi.pljuvanje po dolgem in sirokem."objektivnost medijev" je v sloveniji ze tujka.se malo pa bo se psovka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajem predlog:

Drugic povabite vse novinarje iz vseh medijskih hiš (radio, televizija, casopis), potem pa dolocite ta dobre in jih izpustite, vse ostale pa na grmadi zažgimo!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za mene velja : VENI VIDI VICI

Pa ceprav sem po spletu nesrecnih okolišcin prispel v Lendavo v Soboto okol 19.30 ( štaRTAL IZ Ljubljane prvic okol 9.00).

Skratka sem poln vtisov, že kar prevec, da bi lahko vse to spravil na ekran, mogoce vec ko se vidimo v živo.

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub vsemu dogajanju in šovom, pa so zame na zboru motoristov najpomembnejši udeleženci in njihova dobra volja - tako motoristi kot pešaki - kje pa boste dobil babe ce ne od pešadine. Tistih deset motoristk, ki jih premore slovenija pac ne more zadostovati za 10.000 folka.

Zato naj noben organizator zbora pozabi da so na prvem mestu udeleženci, saj brez njih in seveda njihovega financnega prispevka zbor v Lendavi ne bi bil to kar je.

Še enkrat ne se pokvart.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala rok,se predobro zavedamo tega dejstva.zato se tudi vsi obravnavajo kot dobrodosli gosti,dokler se ne zajebejo s kaksnim izpadom.

letos pohvalno,jih ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE: no problem ne jemljem osebno ker grejo tisti novinarji tudi meni na zivce. kaj je sploh ona blontna od POP TV tam delala???? bol anti motoristke nebi mogli poslat! po srecanju je v salonarjih hodla-prosim vas lepo.

me pa je moil odnos nekaterih organizatorjev, ko sem se vcasih pocutil kot zadnji drek, ki je tam samo zato novinar da ni rabil karte placat. upam da bo po odzivih v medijih vidno kdo sodi tja in kdo ne (kriticno, ampak korektno)!

daj javite kdaj bodo te reportaze na tv in v casopisih ker bi rad gledal ampak ne spremljam programa!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi odstavek moli = moti

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ICE: no problem ne jemljem osebno ker grejo tisti novinarji tudi meni na zivce. kaj je sploh ona blontna od POP TV tam delala???? bol anti motoristke nebi mogli poslat! po srecanju je v salonarjih hodla-prosim vas lepo.

Sem bila ravno na kapiji, ko se je ta bejba pripeljala z tipom na ducetu, pa sva se nekaj pogovarjali, pa sem jo napadla zaradi slabega komentarja pri štrajku našem, pa sva se obe spomnili, da je bilo to na nacionalki. Sveto mi je zatrjevala, da ona ima pa motorizem zelo rada, da ga stalno spremlja in da ne bi nikoli kaj skritizirala, kar se motorizma tice.

Meni osebno je to rekla, na pa poglejte, kaj je potem nastalo v prispevku na POP Tv-ju.

Prasica blontna, naslednjic ko jo vidim, jo na balin postrižem kot prvo, potem jo pa navežem na motor za noge, z glavo navzdol in jo vlecem vsaj kakih 100 metrov po pesku.

Bo potem videla, kaj pomeni slaba stran motorizma.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taki "novinarji" se niso slisali za "delaj z durgimi tako,kot hoces,da drugi s tabo postopajo."

revenge is best served cold.now you know why ICE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CETRTEK, 5. julij TV SLO 1 - TEDNIK - Zbor v Lendavi

A JE KDO VIDEL ?

VAŠA MNENJA !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je zdelo malo na hitro vse skupaj, pa še vseeno so uspeli prikazati ta narbolj pijane. Sicer je v redu, ce si nasekan, zakaj pa potem niso koga bolj treznega še kazal (recimo mene v soboto)

Organizator je dobro povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en prispevek za utrjevanje negativnega mnenja o motoristih (ceprav je clan GWK lepo povedal, kaj so njihovi gostje iz Nemcije po poklicih). Sicer pa smo (so) pri nas ljudje itak prevec zaplankani (razen prebivalcev Petišovcev in Lendave, ki so spoznali tudi ekonomske ucinke motociklizma), da bi se javno mnenje lahko v doglednem casu spremenilo.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksna pa je bila reportaza? mislim vsebinsko.nimam SLO-programov,zato sprasujem.

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo... koncno sm mal prsla k seb...

ja ja tele mediji... novinarji si stvari razlagajo po svoje... cez teden sem spemljala komentarje v casopisih (POP TV v nedeljo nisem gledala, ker sem prepozno prisla domov)... sam to bi pripomnila... noben od novinarjev ni bil z duso in srcem na zboru kot smo bili motoristi. redkokateri se je sprehodil med motoristi in se z njimi pogovarjal. sam fotografe sem srecevala. da bi se pa pojavil kak novinar pa ni sans.

ice... prispevek pri tedniku... meni se je ni prevec dopadel, ker se mi je zdelo, da ga je novinar pripravil zato, ker je dobil to nalogo in jo je moral pac opraviti. vse nekaj nahitro. nekaj posneti, kaj popiti, pa gas domov... mal pregledat material, neki zmontirat, a dobr bo.

pogovoril se je le s Perotom in pa predsednikom Goldwingov. izgledalo je, kot da so samo oni normalni motoristi (opa nic nimam proti njim), ostali pa smo norci na dveh kolesih. spraseval le kaj nam pomeni sex, drugs and rock'n'roll. ostalo ga niti ni zanimalo. se dobro, da je objavil Perotov komentar, da smo motoristi v redu in da na zborih ni tako kot na kmeckih veselicah, ko imajo resevalci celo noc delo s pretepaci itd.

no... bomo pocakal na naslednjo stevilko Motorista... saj tam bo vse skupaj predstavljeno v dobri luci... upam.

drugace pa... VSE POHVALE VSEM CLANOM MC ROAD WARRIORS... pridni ste bli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy,hvala za objektivno in sukcintno reportazo o lendavi.si sicer malenkostno pretiral o stevilkah,a ne prevec.se enkrat hvala,ker je to do sedaj edina reportaza brez iskanja senzacijonalnosti in udrihanja po motoristih.

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pervy,hvala za objektivno in sukcintno reportazo o lendavi.si sicer malenkostno pretiral o stevilkah,a ne prevec.se enkrat hvala,ker je to do sedaj edina reportaza brez iskanja senzacijonalnosti in udrihanja po motoristih.

-----

clean and sober

A se da to kje na netu videt?

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice: hvala, saj ves da ce si "noter" pol ves da nismo same barabe. stevilke mi je pero (kecek) dal. pa 1000 gor al dol, se vedno nekaj tisov vec kot drugje.

druga vecja reportaza izpod mojega peresa (2-3 strani bi naj ble), kjer sem se malo bolj razpisal (nisem bil tako omejen) bo v naslednji stevilki revije AVTO+SPORT. mislim da izide okoli 18.7.

einh: mogoce bo kdo poskeniral, drugace bom jaz ampak sele ko pridem iz dopusta.

clanek si lahko preberes na www.vecer.com

gres na arhivske izdaje, datum 5.7.2001, kliknes reportaze-zanimivosti in okvircek motorji, pivo in golota.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, na vecerovi strani ni vseh slik.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo se je, ne pa še prevec HVALABOGU (ali komurkoli že)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa da ne pozabim ICE :

Ce bo drugo leto še vec folka bi bilo dobro nekaj glede odra ukrenit - da se ne bi pomendrali še med sabo ob nastopu kakih Famoznih bendov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja pa da ne pozabim ICE :

Ce bo drugo leto še vec folka bi bilo dobro nekaj glede odra ukrenit - da se ne bi pomendrali še med sabo ob nastopu kakih Famoznih bendov.

npr.? kaj imas v mislih? kako?

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj zvecer sem na POP tv v okviru njihovega dnevnika gledal prispevek iz Roka Otocec. Reportažica, da se šika. Prikazani sami mladi, prijetni in zdravi in kar je pomembno, trezni, ljudje, noben ni držal pijace v roki, nobenemu se ni jezik zapletal, noben ni z ocmi zavijal.

Samo na koncu so povedali, da so na placu prodajali tudi pivo in da se ga je kar dosti spilo, ampak tako, mimogrede.

Kot sem že rekel: Podkupiti urdnike.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem tudi videl ta "prispevek".si mogoce se videl intervjuje z "muzicari"? in jih poslusal,kaj so klobasali? "rock" otocec...ne mi smeha delat...edin rock tam je bla skala (=rock).

vse drugo je blo pa od punka do goveje muzke,sam rock....ajajaj,sem zgleda nekje nekaj pomesal....kaj je ze rock? ni to rock`n`roll?

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!