Skoči na vsebino

Lendava


pupa

Priporočene objave

Ne, muzikanti me niso zanimali in jih, ce mi sive celice še delajo, v "mojem" prispevku niti ni bilo, ali pa sem jih spregledal.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim,da je bilo tisto v kasnejsem prispevku o "rock" otocec-u.

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok: mislim, da ni prioriteta in pomembnost na moto zborih (tako tudi v Lendavi) sami koncerti, ampak druženje z ljudmi, spoznavanje, izmenjavanje mnenj in znanj (ne me na grmado dati, ce se motim), zato menim, da ni organizatorjeva skrb, da umirja drhal pred odrom. Vsaj ne v taki meri, da pazi na posameznike ki namenoma pritiskajo na tiste sprednje. Veš koliko dodatnih stroškov je to, ko je potem potrebno vec varnostnikov, mogoce celo ograde med poslušalci, da se razbremeni vsa teža na prvih, itd....

Vsak naj zase poskrbi, pa bo.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... ni organizatorjeva skrb, da umirja drhal pred odrom. Vsaj ne v taki meri, da pazi na posameznike ki namenoma pritiskajo na tiste sprednje....

kisses

Pupa

Na vseh velikih koncertih je tako, da sprednji najebejo. Redarji pa tiste, ki želijo in tiste, ki so skup zlezl samo ven vlacjo in nazaj okoli pošiljajo. Jaz tako naredim nekaj krogov. Nekaj casa v akciji nekaj casa v ozadju in je razmerje ravno pravšnje.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Rok: mislim, da ni prioriteta in pomembnost na moto zborih (tako tudi v Lendavi) sami koncerti, ampak druženje z ljudmi, spoznavanje, izmenjavanje mnenj in znanj .....

Pupa

Ce se ne motim sem to že sam nekje prej napisal.

Meni je bilo sicer vse OK, vendar so s tem ko so nekateri prinesli klopi skoraj v prve vrste onemogocili tistim za njimi, da sploh kaj vidijo (na sreco sem bil pred njimi).

Na klopi bi se pa že nekako dalo popazit (sicer pa kot sem že rekel - le predlog ICE, ne bom pa solil pameti vam, ko imate z organizacijo dosti izkušenj)

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rok,ni to soljenje pameti,ampak konstruktivna kritika.ti povej kaj mislis in ce bo prehudo te lahko se zmeraj zbunkamo.

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispevek na RTV SLO -TEDNIK, bil kar vredi, mene in mojo so kar trikrat pokazal.

Le zakaj ?

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Prispevek na RTV SLO -TEDNIK, bil kar vredi, mene in mojo so kar trikrat pokazal.

Le zakaj ?

lp

uzzy

si posnel? daj kopijo.takoj. please.

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je le v tem, da so prikazali le "trezne", tako da si vsak lahko spet misli kaki se pobivamo po cestah.

Na rock otoccu so pa sedemletnico izbrali za mis blata, pa še nobenega piva ni bilo videt.

Prispevek je v zelo kratkem casu zopet predstavil motorizem v slabi luci po mojem mnenju.

Zakaj niso na otoccu spraševali pomena "sex, drugs&rock'n'roll" . Ne vem kaj naj bi imele "drugs" povezave ravno z motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no rock otocec je koncert zato tudi boljsa reportaza, medtem ko so v lendavi novinarji bli predvsem zaradi cicioline in rockbitch - motoristi so bili postranska stvar.

drugic manj "razvpite" bende pa bomo motoristi se glih tak fajn meli, medijev pa bo dosti manj.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
:yea2: Letos bo v LENDAVI bajkers WIKEND?? :notworthy:

vikend, wikend ali weekend?

mogoče bi znal Ice kaj več o tem povedati? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vikend, wikend ali weekend?

mogoče bi znal Ice kaj več o tem povedati? O:-)

Volk pa bo zopet modro molčal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend v Lendavi bo. :yea2:

tako kot vsak teden takoj po končanih petkovih obveznostih, sledi vikend ! jep !

kdo pobira stave za moto srečanje MC RW ? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot vsak teden takoj po končanih petkovih obveznostih, sledi vikend ! jep !

kdo pobira stave za moto srečanje MC RW ? .)

Udi in Mad Dog.....

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo! Najprej se opravičujem če je bla ta tema že kdaj prej omenjena, ampak bom tvegal in vseeno vprašal.

Slišal sem neke informacije, da nameravajo v Lendavi ob vstopu v evropsko unijo organizirati nekakšno moto prireditev, ki naj bi med drugim vključevala motokros dirko, karting in v krajši izvedbi tudi speedway dirko. To je vse kar vem o tem - ima mogoče kdo kakšne bolj konkretne informacije, če je to sploh res in kaj naj bi se tam sploh dogajalo.

A ja še to: informacija je prišla iz strani predsednika speedway kluba iz Petišovcev.

Tomaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, vidm, da ste mi prestavl post. A to pomeni, da je to to? Ker tuki ne piše nč konkretnega. A ma kdo kkšne bolj točne informacije? Bi bil zelo hvaležen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena tko ti povem! sej so bili, sam je blo mal prehudo! sam vseen sem se slikala s kačo- sicer sem mi zdi da sem poj že bla malo pod gasom, ampak sem se, to je važn! in zdaj sam še čakam, kdaj se bom lahko spet! mi je einherjar oblubu! sam morm do lj pridt! js pravm da bo! ok, ostale stvari pa nej ostanejo pr men :)

ok, mejte se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!