Skoči na vsebino

Mirna peč 2006 - blagoslov


march

Priporočene objave

zdravo!!

kako ste kaj?

hja, zdaj pa mene zanima kdaj bo letos blagoslov motorjev!? :?

se vidimo!!

lp

Blagoslov motorjev v Mirni Peči bo 17.4.2006

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Za tega in za vse ostale dogodke izveš tudi v motosvetovem koledarju dogodkov...

za kakšen blagoslov bodo gospod ob kaki maši verjetno tudi oznanili 1 za 3 krat !!! :P

ni treba lih še v nedeljo na Motosvetu viset ! :angry2:

špric, špric ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek? :?

Zakaj ponedeljek? Iz preprostega razloga, ker imajo žegnanje vsako leto na Velikonočni ponedeljek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ponedeljek? Iz preprostega razloga, ker imajo žegnanje vsako leto na Velikonočni ponedeljek.

No zdej se pa vidi da sem novinec :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem v tangicah :P

Jaz pa brez gat - ker motor trga gate :kva2: :kva2: :kva2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ponedeljek? Iz preprostega razloga, ker imajo žegnanje vsako leto na Velikonočni ponedeljek.

In ker je ta ponedeljek, pač praznik in s tem posledično za večino ljudi dela prost dan :grim

Še več takšnih ponedeljkov :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=66195]Forumaši ,če ste za,se dobimo na žegnanju v Mirni peči ob 11.oo zbirno mesto pri motorju( BMW K1200R -grafitno sive barve reg Št. NM -BMW)in gremo skupaj na krajšo vožnjo ca 20 km do gostilne Slavc v Maharovcu (stara cesta Novo mesto Zagreb) zelo dobra domača gostilna in dokaj poceni-lastnik je motorist,od tam pa vsak po svoje.Če bo lepo vreme dva sva že ,prijav ni ostali pa po želji. :beer2:

post-9445-1143326950_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=66195]Forumaši ,če ste za,se dobimo na žegnanju v Mirni peči ob 11.oo zbirno mesto pri motorju( BMW K1200R -grafitno sive barve reg Št. NM -BMW)in gremo skupaj na krajšo vožnjo ca 20 km do gostilne Slavc v Maharovcu (stara cesta Novo mesto Zagreb) zelo dobra domača gostilna in dokaj poceni-lastnik je motorist,od tam pa vsak po svoje.Če bo lepo vreme dva sva že ,prijav ni ostali pa po želji. :beer2:

No se vidimo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer, kaj si bimmera nabavo? :eek: :eek: :eek: :eek:

Sem že lani novembra ,rok dobnave po naročilu 3 mesece, dobil marca in registriral ga bom aprila. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že lani novembra ,rok dobnave po naročilu 3 mesece, dobil marca in registriral ga bom aprila. :beer2:

Sam žegen mu še manjka... pa srečno vožnjo! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že lani novembra ,rok dobnave po naročilu 3 mesece, dobil marca in registriral ga bom aprila. :beer2:

samo vprašam, ker je v vsako drugo temo nalimana njegova fotka ... pa sem hotel bit ziher ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komaj čakam. najbolj zakon(tkoj za motocikli) mi je pa to, k se striptizete okol župnika nastavlajo. ojojoj! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

komaj čakam. najbolj zakon(tkoj za motocikli) mi je pa to, k se striptizete okol župnika nastavlajo. ojojoj! :OK:

:eek:

:lol1:

Izjava meseca :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!