Skoči na vsebino

Mirna peč 2006 - blagoslov


march

Priporočene objave

:OK: Vreme je bil na naši strani, žegen je uspel, pa še lušno turco smo naredl.

:BUA: Organizator naj za naslednje leto pripravi 2 krat večji plac pa 3-5 jurčkov, da ne bomo od žeje umiral v tisti vrsti za pjačo pod šotorom.

Končni občutki pa vseeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

superca :OK:

sam fajmoštra nismo nič slišal :grrr

k smo zarad gužve daleččččč stran parkirali :D

poj pa nazaj preko Bogenšperka pa v Litijo k LA BI :)

pa po dežju damu :yea1:

srečno vsem žegnancem :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: ja danes pa je blo noro toliko gužve da še skoz nis mogu kaj šele kaj slikal,tko da mi je bolj mal slik ratalo bodo pa drugi kaj več gor dal.drgač pa super. :OK:

post-3097-1145288929_thumb.jpg

post-3097-1145288981_thumb.jpg

post-3097-1145289070_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ja gužva je bla res velika , sam to ni tak problem , kot pa to , da tudi do pijače nisi mogu pridet (skoraj ne ) :blink: , lahko bi imel vsaj tri šanke s pijačo !

post-5346-1145290801_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar je bilo na 24ur ... dva ključna momenta:

- župnik povedal, da je tudi to en od načinov, kako lahko človek pač svojo dušo preda v varstvo bogu (sej ste vsi pobožni, a ne, in vas cerkev nikoli ne moti?)

- en motorist na konc ni vedu, a bi reku, da cerkev pa motorizem gre skp, al niti ne tok zlo?

drgač pa je bla kar orenk gužva :OK:

pa šefe ZMKS je govoru, kako jih je blo pred leti samo 20-30, zdej pa tak naval ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=67925]

Error 432765 Mirna peč full - Brumer not found :?

Kdor me ni našel je sam kriv moj BMW je stal pred vhodom v cerkev boiljšega placa zjutraj ob 8.30 nisem mogel izbrati .Odojek in janjetina sta bila perfektna z prilogo krompir čebula kruh 1/2 l pijače vse skupaj po osebi 2000 Sit.Naslov ste vsi imeli lahko bi vsak sam prišel.Pa drugič nasvideje-pač motoristi ste taki meni nič novega vsak izgovor je dober. :OK: :beer2:

V dokaz pošiljam sliko ,čakal sem do 11,30.potem smo s parimi kolegi odšli bilo nas je sedem. :devil:

post-9445-1145308932_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=67925]

Kdor me ni našel je sam kriv moj BMW je stal pred vhodom v cerkev boiljšega placa zjutraj ob 8.30 nisem mogel izbrati .Odojek in janjetina sta bila perfektna z prilogo krompir čebula kruh 1/2 l pijače vse skupaj po osebi 2000 Sit.Naslov ste vsi imeli lahko bi vsak sam prišel.Pa drugič nasvideje-pač motoristi ste taki meni nič novega vsak izgovor je dober. :OK: :beer2:

V dokaz pošiljam sliko ,čakal sem do 11,30.potem smo s parimi kolegi odšli bilo nas je sedem. :devil:

Kako si se pa lahko odpeljal ob 11,30 :? :? :? Ali si imel helekopter? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!