Skoči na vsebino

Ogled motoGP ali SBK v živo


zviz

Priporočene objave

Ellouu... Mene zanima ogled ene dirke letos, najraje motoGP, glede na to da bi lahko videl 2T in 4T hkrati. Nisem bil se nikol, zato me zanima kdo od vas je ze bil, kje, vtisi, cene in ce bi sel mogoce se kdo zraven?

Nekaj sem gledal po spletu in ugotovil, da bi blo mogoce zanimivo it v Brno, konec avgusta?!

Za nasvete se zahvalim!

-------------------

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Nekaj sem gledal po spletu in ugotovil, da bi blo mogoce zanimivo it v Brno, konec avgusta?!

Pred kar nekaj leti sem bil na GP dirki v Brnu in ti ogled priporočam. Z osnovno karto (brez doplačil za tribune) si lahko poiščeš zelo veliko dobrih mest za ogled dirke - v Zeltwegu recimo moraš iti na tribuno, ker drugače ne vidiš nič (saj niti ne vem ali letos je SBK v AUT, ali ne). Edino, kar me je motilo v Brnu je to, da je kamp precej oddaljen od dirkališča (saj so morda že kaj spremenili) - kar kakšnih 15-20 min. hoje. Posameznih cen se ne spomnim, vem pa da sem kompleten vikend (pet.-ned.), vključno s kampom in vikend karto za ogled treningov in dirk, preživel za protivrednost 250 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tud šel v brno sicer bolj na easy. kolk km je do gor.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:jest tud šel v brno sicer bolj na easy. kolk km je do gor.

Tega sicer ne vem (se mi ne ljubi v zemljevid gledat - pa to tudi sam lahko storiš), mi smo se z enim sklumpanim avtobusom vozili 12h, sosed je pa s helikopterjem zadnjič priletel iz Brna v 2:30h - z motorjem si pa nekje vmes .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Računajte na mene ja bi šel tudi gledat!!!!!!!!!

Go in peace!

Ghost, tudi jaz in George sva se ze pogovarjala o tem, da bi sli takrat na Cesko ! Kilometrov pa naj bi bilo okrog 320 iz Maribora!

Eintopf schmeckt immer!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem jaz gledal po zemljevidu (atlas) je od dunaja saj še 200km. Tako da menim da je vsaj 500 iz maribora. Nimam pa cestnega zemljevida s km od kraja do kraja.

Pot do tja pa seveda upam da bi potekala čim manj po AC.

ICE mogoče veš ti za kako dobor cesto do Dunaja on naprej.

Če ima kdo zemljevid naj ga prinese na FS v sežano v soboto da se malo bolj konkretno pogovorimo.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Dunaja naprej do češke meje v smeri Brna ni avtoceste. Na Dunaju gledati oznake za Brunn (Brno po nemško). Tam nekje v višini Dunajskega novega mesta (Wiener Neustadt) se je smiselno spraviti na avtocesto, ker se tako najlažje spraviš čez Dunaj, kjer gre del po hitrih večpasovnicah, del pa po navadnih ulicah.

Brrrm

Popravil/a - brrrm dne 27/05/2002 ob 07:17:29

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... skozi Dunaj proti Brnu je čisto enostavno ...

... ko prideš v Dunaj, se samo držiš smeri Praga ter tako lepo obvoziš mesto po avtocesti ... po prečkanju Donave na levo (smer Praga), nato pa po ca 10 km desno proti Brnu (lahko si brez skrbi, saj imajo dovolj velike table, katerim moraš samo slediti) ...

... iz Dunaja proti Češki NI avtoceste ... razdalja med Dunajem in Brnom je ca 110 km ...

... čas vožnje ... od Šentilja do Brna z avtomobilom po avtocesti (z upoštevanjem predpisov) dobrih 5 ur ... seveda pod pogojem, da na meji (Avstrija-Češka) ni prevelike gneče ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....vinjeta na AC v AUT....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

.....vinjeta na AC v AUT....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

... normalno ... vzameš tisto za 10 dni ...

... imaš pa še eno možnost ... "jebanje ježa" po stari cesti ... samo potem je več kilometrov, več goriva, dalj časa se voziš ... ampak mi je pa tole tretje zelo všeč ...

... ERGO: z avtom po AC, z motorjem po stari cesti ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za staro cesto, itak bi si pa vzel cel vikend, tako da me ne bi motilo, ce bi potoval tut recimo 8 ur. Mislm pa da se da pridet v enem dnevu gor!?

Sicer pa: 23,24 in 25. avgust, Brno - Masaryk circuit, Ceska

http://www.automotodrombrno.cz, vstopnica 4810 SIT za soboto in nedeljo (petek brezplacen) - vstopnice se kupijo na blagajni, cena vstopnice za ogled iz "TRAVE", tribune so pa drage!

-------------------

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Sem za staro cesto, itak bi si pa vzel cel vikend, tako da me ne bi motilo, ce bi potoval tut recimo 8 ur. Mislm pa da se da pridet v enem dnevu gor!?

Sicer pa: 23,24 in 25. avgust, Brno - Masaryk circuit, Ceska

http://www.automotodrombrno.cz, vstopnica 4810 SIT za soboto in nedeljo (petek brezplacen) - vstopnice se kupijo na blagajni, cena vstopnice za ogled iz "TRAVE", tribune so pa drage!

-------------------

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Pa so precej poceni te vstopnice, samo odvisno kje na progi si lahko s to vtopnico. Da nisi slucajno v enem kotu, kjer vnic ne vidis.

Mogoce grem zraven, bom videl kak bo z morjem,izpiti,....

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do Masarykovega ohruga v pri Brnu je iz LJ zelo natancno okoli pribl. 500 km, kar pomeni priganjanje ponoci cca 5 ur ( okoli Dunaja se je pametno cjazit po unih smesnih omejitvah, ker se jih vsi drugi drzijo -lezakaj lezakaj ).

je pa zravn dirkalisca tut en ugoden motelcek od enga bivsega dirkaca ( vozu eno klaso formul ), cene mal pozabu, ampak ob GPju je itak verjet cist polhn...

pocen pivo, pocen meso, poznajo sobsko solato, kafeta pa nekak ne znajo narest...

Today is the greatest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... je iz LJ zelo natancno okoli pribl. 500 km ...

A mi lahko prosim to malo bolj podrobno razložiš?

Nekako mi namreč ne gre skupaj ZELO NATANČNO OKOLI PRIBL. ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A mi lahko prosim to malo bolj podrobno razložiš?

Nekako mi namreč ne gre skupaj ZELO NATANČNO OKOLI PRIBL. ...

lp Easyrider

Maribor - Brno = 376 km (AutoRoute)

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... je iz LJ zelo natancno okoli pribl. 500 km ...

Furioso ... zelo dobro, vendar mene zanima naslednja besedna zveza:

... zelo natancno okoli pribl. 500 km ...

Ne vem, kako je lahko zelo natančno okoli pribl. ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

... je iz LJ zelo natancno okoli pribl. 500 km ...

Furioso ... zelo dobro, vendar mene zanima naslednja besedna zveza:

... zelo natancno okoli pribl. 500 km ...

Ne vem, kako je lahko zelo natančno okoli pribl. ...

lp Easyrider

pa to je natancen priblizek

***

Vsak ima svoje navade je rekel vrag in sedel v koprive.

***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: ... zelo natancno okoli pribl. 500 km ...

nalasc!

verjams al ne...

pelu tja novo astro CD z board-comp. u LJ vse resetiral, ko sm prpelu u gozdicek "ohruga", je padla 500tka!!!

pa se od avstrijske meje sm se po unih cudnih cestah sou,a bom dvignu average prek 100 km/h...in tut to je slo

Today is the greatest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ice oz kdo drug a lahko napišeš oz predlagaš pot preko avstrije z motorjem pa da bom med vožnjo še kaj austrije videl in ne samo plank ob cestah. Če se da po možnosti brez vinjete oz koliko stane to "nujno" zlo. Rajši naredim 100km več po ovinkih kot pa 100 manj po kakšnem umetnem kanjonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hanzi......kam pa? al je vseeno.....lahko te posljem cez tirolsko na dunaj....ni panike. :lol: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Ice !

Predlagaj pot od šentilja (eventuelno dravograda in route 69) preko dunaja in do Brna. Cela pot od Ljubljane naj nebi bila daljša od 700km. Toliko sem še pripravljen narediti v enem dnevu. Pa da se kaj lepega vidi s ceste po AUT(narava, obrobja večjih mest)Mest bi se raje izognil in seveda tudi AC in s tem vinjete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!