Skoči na vsebino

Ogled motoGP ali SBK v živo


zviz

Priporočene objave

Jest sm bil pred dvema letoma v Brnu. Češka je zakon. Čevape majo zakon. Cene noro majhne.

Bil pa sm s celo mojo familijo in smo kupl tiste najcenejše karte (trava/gozd) in vam povem da je to carsko! Mi smo bli na enem hribu, kjer so bli drevesi tko da smo fajn vidl ovinek-dolgo ravnino-šikano .. bli pa smo še fajn v senci ni skor čist na samem..sam obvezno is uzamete kak deke/neki za potleh zran da se lohk uležeš..

Bli smo pa u enem takem kampu - ki je bil dobesedno na nogometnem igrišču. Tut ful pocen, bla je pa voda, hrana pijač in vse to.

Tak da smo zlo pocen skoz pršl (smo pol dnar v nakupih po avstriji zagonl :wink: ) pa še zlo fajn je blo. Možno, da gremo letos spet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kar je do GP točno še en mesec :

Ima kdo namen iti gor z motorjem.

MotoRossi se lahko nekje dobiva (lahko v celju) da se pogovoriva malo bolj konkretno.

To je bil najbrž moj zadnji post pred trenutkom D ki se je zgodil 7 ur kasneje :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst pa en kolega absolutno greva. Ni se cist odloceno ali z motorjem ali z avtom... oziroma - ce bo napovedano 100% lepo vreme, potem z motorjem, sicer pa z avtom. Midva startava v Sentjerneju, in greva cez Celje v Maribor. Za konkretne ure se bomo pa se zmanil.

Ce je le mozno, bi rad, da se kje po poti dobimo, pa skup peljemo in se nekako skup drzimo (vsak za svojo flaso...heh).

Keep in touch!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
Siča udarila ! 007 do petkovega treninga ! A šiba kdo ? In kako ?

Karta 17 eur !

Kljub temu, da so zaprli "znamenit hotel Triumf" (upam, da ne zaradi razdejanja, ki smo ga povzročili lani ;) ) in si moramo sedaj na vrat na nos poiskati novo namestitev, nas gre v Brno 6 do 8 Bisterčančanerjev :D , nekaj se pogovarjamo za kombi, ampak najverjetneje bomo šli z motorji, gor bomo šele v soboto :( ,kljub temu dam roko v ojgn, da bomo čez noč vse nadoknadli :P :D !

Če bo še kdo gor, se lahko zmenimo za v soboto zvečer, da se udeležite "pivskega in seksualnega opustošenja Brna" :D , saj so taksiji in pivo res poceni :P . dekline pa se nas tudi ne branijo glih ;) :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Da se mal považim še jest, lansko leto sm bil v Brnu v paddocku med dirkači hehe. To ti je pa doživetje, saj sem ga nazadnje doživel, ko je bla še na Grobniku svetovna in ko je vozu naš tastar (Silvo Habat). Tokrat pa sem šu gor z fotkotom Jeličičem ki dela za avtofokus in povem vam, da se je splačalo, čeprav sm mel probleme ker sem snemu na šverc in so me dubli, samo sreča da ni blo nič pretresljivega potem.

Mogoče gremo letos spet ;)

Lep dirkaški pozdrav, Jure (Habat team)

post-14-1060767386.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Malce bom obudil staro temo....

Vsi pišete samo o Brnu. Mene pa zanimajo ogledi tudi drugih dirk predvsem v Španiji. zelo bi bil vesel, če bi kdo delil izkušnje ogledov dirk še kje drugje kot pa samo v Brnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil V Mugellu 04 :OK: in razn tega, da so nas eni đanksi makaronarski ukradl je res nor žur cel vikend noč in dan........če maš šotor dobr postavlen (tko k smo ga mi imel) lahko gledaš dirko iz šotora :) slik žal nimam k so fotoaparate tut ukradl :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Lani junija bil na MotoGP dirki v Barceloni, v Montmeloju... mel domorodsko vodstvo... noro, ni besed... tak nor (organiziran!) žur kot ga še nikjer nisem doživel... bom mal pobrskal za slikcami :OK:

tko da sploh ne razmišljat, sam gasa do dol :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema za odgovore.

Hola!

Lani junija bil na MotoGP dirki v Barceloni, v Montmeloju... mel domorodsko vodstvo... noro, ni besed... tak nor (organiziran!) žur kot ga še nikjer nisem doživel... bom mal pobrskal za slikcami :OK:

tko da sploh ne razmišljat, sam gasa do dol :naughty:

Kako pa si šel dol?

So se ze kje našle kake slikce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kr grem letos 100% v Brno me zanima kateri sektor (A,B,C,D itd.) priporočate tisti,ki ste bili na dirki. In ali je smiselno naročit vstopnice že prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr grem letos 100% v Brno me zanima kateri sektor (A,B,C,D itd.) priporočate tisti,ki ste bili na dirki. In ali je smiselno naročit vstopnice že prej?

ni smo bili na C, ki je tudi najdražja ampak vidiš največ, pa tudi najboljše založena je z štanti z pijačo, hrano in razno motoGP robo. no D bi še tudi znala bit zanimiva ampak mi gremo spet na C.

karte smo pa kar na dirkališču kupili je samo par € blo razlike in ker je Brno nepredvidljivo je tako boljše. recimo lani smo imeli plan kupit karto za cel vikend, na koncu pa smo uspeli samo v nedeljo prit na dirkališče O:-) in bi brezveze plačali vikend karto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bli v Brnu 2005 in 2006 pa letos gremo tudi ker žur je res odličen (kamp START), karte sem pa po netu naroču in ni blo nobenih problemov, prvič sektor D (tapoceni), drugič pa C (mal dražja 2x) ampak zdej je tudi na D big screen tako da ni panike!!! :OK: .....A gre kdo mogoče tudi v Rimini ( 14 dni po Brnu?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peesda, js mam dve karti v dobrem za kirokoli tekmo, samo sem broke do nadaljnega :blush:

Gorgh, me peleš v Brno? :D

Se priporočam... .)

Sam ceno povej :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr grem letos 100% v Brno me zanima kateri sektor (A,B,C,D itd.) priporočate tisti,ki ste bili na dirki. In ali je smiselno naročit vstopnice že prej?

Sektor D ma zdej tud big screen pa tud cena je vredu, tak da se ti splača it tja. Za vstopnice pa ne vem, če so preko neta kej cenejše, drgač pa ni panike, kupiš lepo tam na dan dirke pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojda grem v Donington ... pa še na večerjo z dirkači ... juhu no, če nau spet kaj vmes pršlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!