Skoči na vsebino

Ogled motoGP ali SBK v živo


zviz

Priporočene objave

ja :whistle: :whistle:

OK :D

A se ti da malo razpisat - sploh če si biw morda tam že v preteklih letih - kako je kaj s prenočišči, transportom, cenami, samim ogledom (kje je za bit),...; z vsem, kar spada zraven.

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK :D

A se ti da malo razpisat - sploh če si biw morda tam že v preteklih letih - kako je kaj s prenočišči, transportom, cenami, samim ogledom (kje je za bit),...; z vsem, kar spada zraven.

Hvala :)

V Barceloni na GP-ju sem bil l.04, šla sva s kolegom v lastni režiji z avtom brez kakršnih koli rezervacij kart

in hotela. Šla v petek zvečer in prispela v soboto na začetek treningov spala pa sva v šotoru na travnatem

parkirišču ob pisti. Cel izlet je bil tako relativno poceni, endino na kar bi pa rad opozoril so pa mestni roparji

na skuterjih, ki ti na semaforju prerežejo gume da si se prisiljen ustavit, takrat pa napadejo(kar sem tudi okusil). Drugače pa ogled toplo priporočam, vdušje na dirkališču je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK :D

A se ti da malo razpisat - sploh če si biw morda tam že v preteklih letih - kako je kaj s prenočišči, transportom, cenami, samim ogledom (kje je za bit),...; z vsem, kar spada zraven.

Hvala :)

sploh še nisem bil na dirki GP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

endino na kar bi pa rad opozoril so pa mestni roparji

na skuterjih, ki ti na semaforju prerežejo gume da si se prisiljen ustavit, takrat pa napadejo(kar sem tudi okusil).

Đizs :blink:

Hvala za informacije, kakorkoli :)

@SiR

Nevermind then :D

Kako pa potuješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=94787] [attachmentid=94789][attachmentid=94790][attachmentid=94791]

nekaj slik iz Mugella mal starejših so pa "live"

post-11080-1175445226_thumb.jpg

post-11080-1175445329_thumb.jpg

post-11080-1175445541_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte si tole:

Moto GP Mugello

Moto GP Brno

Moto GP Misano

www.gremonadirko.com

Skoda da ni se kake Barcelone al pa Valencije. Spanija bi se prilegla :):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čau vsem skupi.Sem čist frišna tuki-imam namreč eno vprašanje.S sestro imava karti za Mugello in naju zanima če se mogoče še kdo odpravlja v to smer ali pa če ima kdo kakšne izkušnje glede prevoza, prenočišč,...

Kakršnekoli informacije bodo več kot dobrodošle :worship:

Lepo si ga mejte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Kaj pa letos se bo zbrala kakšna ekipa za obisk dirke v Mugellu z motorjem? :)

Me močno mika, ker baje da Mugelo je No. 1, kar se dogajanja na prireditvi in ob njej tiče!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

16 avgust, Brno vredno ogleda, še posebi, če vzameš kakšen dan več in zažuraš še mal z klapo in si ogledaš še mal češko, pa še kar poceni je kot na drugih dirkah GP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me močno mika, ker baje da Mugelo je No. 1, kar se dogajanja na prireditvi in ob njej tiče!!

120 000 ljudi,2 WC,voda je al pa ne,130€ vstopnica,avto 5 km stran,edino če maš dober plac vidiš veliko s tem da moraš v četrtek večer biti dol.Dogajanje pred boksih že a ne prideš zraven

Popravljeno . Popravil 600rrc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Letošnje leto mi ogled dirke v Brnu preprečuje dopust, zato me zanima izkušnja kakšnega ki je že bil na ogledu dirke v Misanu ki bo letos 5 septembra. Prosim za kakšne info okoli te dirke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,mene in kolege tudi zanima ogled derke v nedeljo.kolk je karta pa če se jo da še kupiti?

Karte se še da kupit, cena za stojišča A,B,D,G... je 60 € (toliko smo mi dali lani).

za C in F je dražja, okoli 100+ €, dražja je tudi za tribune.

Popravljeno . Popravil karlovacko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnje leto mi ogled dirke v Brnu preprečuje dopust, zato me zanima izkušnja kakšnega ki je že bil na ogledu dirke v Misanu ki bo letos 5 septembra. Prosim za kakšne info okoli te dirke?

Kar se dirke tiče je OK, je sicer malce dražje od Brna, pa tudi dogajanje med vikendom okrog samega dirkališča ni primerljivo z Brnom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jst pa kolega se bova naslikala v misanu na tribuni D (sobota-nedelja)petek pa vsepovsod :grim

uff..., komaj čakam :yea1::010:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Vprasanje tistim, ki so ze bili na MotoGP Brno z lastnim vozilom:

kako je z dovozom oz. parkiranjem za casa dirke ? Se parkira kje pred dirkaliscem in potem bus/taxi ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje tistim, ki so ze bili na MotoGP Brno z lastnim vozilom:

kako je z dovozom oz. parkiranjem za casa dirke ? Se parkira kje pred dirkaliscem in potem bus/taxi ?

lp

zraven piste je veliko urejeno in varovano parkirišče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!