Skoči na vsebino

Ogled motoGP ali SBK v živo


zviz

Priporočene objave

In to zastonj, če se prav spomnim

mogoče je na gp-ju zastonj

na sbk je vedno za plačat

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zraven piste je veliko urejeno in varovano parkirišče

ko sem jaz bil nazadnje 2006 ali 2007 smo prišli do dirkališča v nedeljo ob 9.00 in so nas poslali parkirat v 3PM na neke travnike. potem pa par km hoje, zadnjih 300 metrov pa smo prišli do trase busa da bi se lahko peljali z njim. vse je trjalo tako dolgo da smo ujeli ravno začetek 250 klase, 125 pa smo zamudili.

letos bo verjetno še večja gužva ko vozi domačin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to kako je napisano na strani, bodo letos prvič vstopnice za vse naravne tribune po enaki.

Tako, da se bo tudi gužva razdelila, za razliko od do sedaj, ko je bila večina na F.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to kako je napisano na strani, bodo letos prvič vstopnice za vse naravne tribune po enaki.

Tako, da se bo tudi gužva razdelila, za razliko od do sedaj, ko je bila večina na F.

ravno f je bil večinoma najbolj prazen... c in f sta bili dražji varianti kart... največ jih je bilo pomojem na g-ju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno f je bil večinoma najbolj prazen... c in f sta bili dražji varianti kart... največ jih je bilo pomojem na g-ju...

za*ebo sm.. hvala za popravek. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mene pa zanima, če mi lahk tisti, ki ste bli v Barceloni, mal poveste, katere karte oziroma tribune so najboljš? Ali se da s temi kartami tut kako do boksov pridet?

Malo planiramo za nslednje leto pa so iskušnje zaželene :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene pa zanima, če mi lahk tisti, ki ste bli v Barceloni, mal poveste, katere karte oziroma tribune so najboljš? Ali se da s temi kartami tut kako do boksov pridet?

Malo planiramo za nslednje leto pa so iskušnje zaželene :)

Mene tudi zanima pa si dobil kak odgovor,zgleda da ne :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z našo sva bila na A tribuni in se mi je zdela kar v redu pozicija. Zelo lepo se vidi ciljna ravnina in prvi trije zavoji in del petega. Takrat sem razmišljal, da bi naslednjič bil mogoče na L tribuni, saj vidiš konec ciljne in 1., 2., 4. in 5. ovinek, mogoče še kaj naprej, ker je na hribčku. Na kvalifikacijah sva bila na štartno/ciljni in ni tok kul. Tok ga pičijo mimo, da je brezveze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z našo sva bila na A tribuni in se mi je zdela kar v redu pozicija. Zelo lepo se vidi ciljna ravnina in prvi trije zavoji in del petega. Takrat sem razmišljal, da bi naslednjič bil mogoče na L tribuni, saj vidiš konec ciljne in 1., 2., 4. in 5. ovinek, mogoče še kaj naprej, ker je na hribčku. Na kvalifikacijah sva bila na štartno/ciljni in ni tok kul. Tok ga pičijo mimo, da je brezveze :)

Kako pa kaj vzdušje in še vse ostalo kar pripada zraven? :P Neki sem zasledil da v petek imaš zastonj vstop na pit lane in si lahko na kakršnikoli tribuni z osnovno karto.Hvala ti za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karto sva naročila preko strani od dirkališča, te naslovijo na en drug page (kot nekakšen eventim). Midva sva pol karte sprintala na njihovih avtomatih. Bila sva v sezoni 2010 in vzdušje na dirkališču je bilo fenomenalno. Pit in jest je na prizorišču kar drago. Kampirala nisva ob dirkališču, ker sva bla do torka tam in sva bila v enem hostlu v Barci. Do dirkališča sva se vozila z njihovim shutlom (vožnje cca 40min, cene se ne spomnem). V petek sva pa zamudila odprt pit lane, ker sva pozno priletela iz Menorce :(.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!