Skoči na vsebino

MX Pokal Akrapovič


TSC-LABA

Priporočene objave

Obiskali smo motocross tekmo za pokal Akrapovič v Škednju pri Slovenskih Konjicah. Vmes nam je uspelo narediti nekaj fotografij iz voženj med 13:30 in 14:30.

Če se je v tem času kdo od Motosvetovcev "vozil", naj sporoči, morda je naš objektiv ujel tudi njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam, blo je fenomenalno vse fotke pa so seveda dobrodošle. Sem neki slikal z telefonom ker fotoaparata nisem mel zravn, samo se nč ne vidi dober :BUA:

Še enkrat blo je noro :D Aja pa naš mulac iz Šoštanja je zmagu :OK: Čestitke Roku Majeriču :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam, blo je fenomenalno vse fotke pa so seveda dobrodošle. Sem neki slikal z telefonom ker fotoaparata nisem mel zravn, samo se nč ne vidi dober :BUA:

Še enkrat blo je noro :D Aja pa naš mulac iz Šoštanja je zmagu :OK: Čestitke Roku Majeriču :D

Fotke damo, ni problema, rabimo pa kakšno informacijo: motor, številka tekmovalca, morda barva/znamka oblačil? Da lažje najdemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar fotke gor!

Ob enem pa sporočam da se 9. aprila seli karavana na primorsko in to v Vrtojbo na MX progo! Zanimivo bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotke damo, ni problema, rabimo pa kakšno informacijo: motor, številka tekmovalca, morda barva/znamka oblačil? Da lažje najdemo...

Ti daj kr fotke na net, pol pa nam sporoči link pa je stvar rešena. Drgač pa ima Rok številko 31, vozi pa KTM sx65

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLIKCE GOR kaj je zdej to :cry: :D

Registriranim uporabnikom na naših spletnih straneh so v rubriki Galerija slik že na voljo, za vse ostale pa jih bomo poslali uredništvu Motosvet.com za objavo v tukajšnji galeriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotke damo, ni problema, rabimo pa kakšno informacijo: motor, številka tekmovalca, morda barva/znamka oblačil? Da lažje najdemo...

suzuki rm-z 450 / #164 / rdeče-moder fox / beli tech 10 alpinestar 7 / bela airoh čelada / če se mogoče kej najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA CR250F številka 213 če ma kdo slike. pa zanima me kje se da vidt rezultate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga Pirurirc, kje si dobu rezultate? Ker mene zanima za open R2. Bi rd vidu kako so vozili. jz na amzs sport, pa na akrapovičevi strani nč ne najdem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga Pirurirc, kje si dobu rezultate? Ker mene zanima za open R2. Bi rd vidu kako so vozili. jz na amzs sport, pa na akrapovičevi strani nč ne najdem.

Yo

Veze mam. Zdej so rezultati ze na tvojih straneh. Dej jim pošli ksn mail, zakaj je tolk casa trajal, da so jih objavl.

Se vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ste bili v nedeljo v Vrtojbi? a bi lohka dau tle gor fotke od škednja cifre 9,19,2? plis:D

Ne, mi ne. Zaradi sejma v Celju ni bilo mogoče. Kdaj drugič... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo slike iz prve dirke iz Slovenskih konjic od potočnik Dominik. Ne vem kok ma cifro, bil pa je drugi skupno v razredu R2 Open. Moj sošolc v Tacnu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A za to prvenstvo pa ni več zanimanja tuki? A ni blo luštn na Planini, k je blo končno brez blata. Sam se je kadil , pa tud drsel je dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jebena una tribuna u senci. Men ni blo pa nč kej mrzzz na pisti. Še posebej ne ko smo končal drugo vožnjo veterani in so me napadl, k da sm bil tm samo zato da sm štalo delu. Fuck that shit. Jest sm si pa zamislu že cel teden pred dirko eno specialno dieto in sm to izvedu, ter se zaklel da tokrat ne spustim naprej nobenga in pelem celo dirko svoj tempo. Pa mi je pol tut ratal, razen moje zadnje vožnje, ker se mi je res zdel butast da bi dihal prah izpod koles sotekmovalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!