Skoči na vsebino

MX Pokal Akrapovič


TSC-LABA

Priporočene objave

A ha. Tenx za fotko. A si mogoče vidu moje dvoboje?

Vidu, hrabro in pogumno :OK: the best si bil :D

Majco pa maš itak zakon :lol: :OK:

A ma kdo slike od open klase št. 132 Potočnik Dominik?

motor? Neki mam, bom pobrskal

na žalost sam tale :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

164 honda je moja ja. In jo mam namen prodat. sam ne vem klk bi zdej ceno postavu, da sem mi naujo krave smejale. Letnik 2002 CR 250 R je obdelan z useh strani, vsakmu motorju, pa tud temu, po tolkih letih kej fali. Pa sem se namenu za 800 tisoč sitnih. Ampak mi ga je škoda dat za manj, ker je res spedenan in stvari delajo. Zdej bom spet bat menu, pa itak je zamenanga tretjino motorja. Zanč mi je na servisu, kjer naročujem dele, model reku, da sm nor, ko sm naroču une vezice za kablovje in zajlovje skup spet, sam men je res gušt da motorček dela, kar se le da najbolš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem in verjamem da je motorček tip top, sam za 800 sitnih se dobi že marskej več... nebom reku bulš, k težko, ma za "nestručkote" je dosti druzga bl zanimivo.... sploh 4-takti :)

uspešno prodajo... kaj pa pol? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol morm pa RM Z 450 nazaj u premičnino spraut. Bil sm pameten in nisem pregledu zakaj mi je mašina med vožnjo ropotala. Blo je V Semiču uno nedelo ko je v Lembergu dirkal Akrapovič pokal. Kolega je reku"stari ni panike, ker je blat pa se ful greje. Pa ni bil kriv blat, ampak jest, ker sm pozabu vroč užig na frgazerju zapret. In je blo tok bencina u cilindru da je olje veselo spralo zarad česar je bat pregrel. Ta se je glih tolk razširu, da je potegnil nikasil dol s cilindra in ga veselo poslal proti oljni pumpi. Tud njej se pozna. Dalje je fasala še ojnica k se je glih za glih ustaula. Motor mi je crknu v zraku. Bil sm prpraulen da ga bom spustu. pa se je vse dobr iztekl in sem povsem normalno pristal. Sam pol ga nisem več užgal. In zdej je mašina u gajbici ostalo pa čaka lepo parkirano na stojalu. Cca 400 tisoč sitnih bo tale avantura koštala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ouč moje sožalje! Nekaj podobnega se je zgodl tudi mojmu kolegu na yamahi yz450f, samo da je v tem primeru mehanik veliko premal olja not nalil, skoraj nič, pa je tudi začelo ropotat, samo motor je še laufal, pol ga je pa dal mal pregledat, pa je že blo vse prepozno. to pa se je zgodil 4ur vožnje po generalni :cry: :angry:

PS: To ga je tudi koštalo njegove tako imenovane motocrossistične "kariere". Zdej je minil že leto, pa še zdaj niti ne pomisli da bi motor kupu. Res te tako prizadane in potem nimaš več zaupanja v motor, kaj šele v mehanike :doze:

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bo zih KX450F :OK: :OK: :OK: :OK:

:P dokaj zanimiva domneva :OK:

Pirurirc: Zanimivo... žal pa ne poceni! Ja te vroči užigi so problem pa naših mašinah ja. Pol pa rumenko, Lepo, pisana druščina :D

No pa na tvoje izkušnje.... nč, bom u drugi temi te vprašal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mi en razložu bl tale vroč vžig.... da se nebi men tud kej podobnga naredil???? mam pa 250, 4 - takt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne res mi ni jasn kaj je stistim vročim vžigom? A je to sam zauh mislu al kaj? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. sej mam tud tle en vprašanje?

Jst bi šou šentvid 1. okt. pelat.... ap me zanima če momr met licenco pa kva vse... al pa če se sploh da samo eno dirko odpelat? Tebe sm zdej prvo dirko letos vidu na štartu? Je blo kej posebnih problem oz. kakšen pstopek si ubral da si šou pelat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Licenca + dirkalnik = vse kar rabš za dirkat. Ampak to je nujno. Pol pa prideš do ure k je določena za prijavo, se mi zdi da do 9.30 plačaš 5 čukov in se držiš urnika dirke. Yeah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pridte kej u šentvid pogledat ... zdej so progo tko lepo uštimal da maš res use kar hočeš, od ravnin dolin hribou raznovrstnih skokov, res lepo speljana proga ... se vidmo 1. oktobra B) pa zdej bo tud državna 20.avgusta se mi zdi pridte kej pogledat v naše kraje .)

glede prijave na tekmo pač zjutri moraš bit tam ... bolš da čimprej da dobiš plac v boxih v senci :OK: ker verjetno si ne želiš po tekmi na soncu preoblačit in spočit :D pol greš ke da se pač prijaviš za plačat je tm okol 5k ja (ne vem zdej čist točno kak je, k jz sm prenehou z tekmami ... še prej k so bli pokali motomat pa motorex je blo to mau drgač) pol pač ... pregledaš urnik in maš trening dopoldne pol so pa obe vožnje ... to je vsa umetnost

prva tekma ti zmer ostane v spominu :D še posebej štart k ne veš kaj sploh bo ... ne veš kak to zgleda in ponavadi se znajdeš kje v ospredju pa si čist presenečen ... sam pol pač tehniko dobivaš z leti .... rabiš najmanj 5let da se prebiješ v ospredje in takrat šele veš kako to poteka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuf ja... prva tekma!

bomo vidl... upam da mi bo ratal spelat to vse do 1. okt. ker sm zaenkrat še na poškodbi...

je ap res ja.... u šentvidu so progo res odlično zrihtal.... men je tud všeč... sam je zelo zahtevna....

Popravljeno . Popravil rocky_zupca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva tekma ti zmer ostane v spominu :D še posebej štart k ne veš kaj sploh bo ... ne veš kak to zgleda in ponavadi se znajdeš kje v ospredju pa si čist presenečen ... sam pol pač tehniko dobivaš z leti .... rabiš najmanj 5let da se prebiješ v ospredje in takrat šele veš kako to poteka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh... nevem še kdaj bo čist ta prva tekma namreč... 5 tednov nazaj sm mel še spahnjeno ramo... in ne upam velik trenirat niti se vozt še na motorju.... ker če padem.... sm ga najebov.... to se pa hit nrdi :(

Probov bi pa tko... dvidm kaki so občutki na štartu... kok se znjadem pa na konc koncev tud da vidm kok hitr sem.... navijačev pa pomojm bi mle tud jz največ na prvi tekmi.... sam to ni kull ker je pol prevelika trema...

bo k bo, upam d 1.okt :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z bratom pa sva se odločla d bova z drugim letom pršla mal pokukat na Akrapovič sceno...brez kakih pričakovanj itak, sam tolk d vidmo kje smo z ostalimi :OK:

pa sej za akrapovič ni treba licence met, samo štartnina je par prešernov višja :hmm: tako mi je reku en od tekmovalcev danes na treningu :)

ni pa vedu kako ti dodelijo številko če nimaš licence... a ti jo dajo kar na tekmi, pol pa to imaš al je to dalši postopek... maybe ve kdo kej več o tem povedat? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, letos so na žalost spremenil pravila, tko da mora imeti vsak licenco, da lahko štartaš. Prejšna leta pa se je plačala višja štartnina za voznike brez licence, zdej more met pa kr vsak licenco fakkkkk. :BUA:

Sem se pa zanimal, če se da dobit licenco samo za eno dirko, k jst sm tud nameraval it sam v Šentvid, pa žal ni mogoče. :BUA:

Tok u amaterskem dirkanju in Akrapovič pokalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej za akrapovič ni treba licence met, samo štartnina je par prešernov višja :hmm: tako mi je reku en od tekmovalcev danes na treningu :)

ni res . Od letos dalje je treba. Najebal so ga pa lokalci, k se hočjo p oizkust na domači pisti. Uglavnem oni.

ni pa vedu kako ti dodelijo številko če nimaš licence... a ti jo dajo kar na tekmi, pol pa to imaš al je to dalši postopek... maybe ve kdo kej več o tem povedat? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!