Skoči na vsebino

Skuterske dirke 2006


pinjas

Priporočene objave

Mobikrog ni primeren za skuterje (preveč ravnine in tega), a cestake pa tudi ne (premajhne izletne cone).

Glede na proge v sloveniji se mi mobikrog zdi kar med varnejšimi kar se skuterjev tiče. Pa tut ravnine ni preveč za skuterje ... če se je s skuterji vozilo v Adriji ISC, Panoniaringu avstrijski pokal in Grobniku včasih DP... tut italjansi nacionale kukr vem se voz tut na dolgih progah ala A1 ring ... nevem zakaj bi biv mogikrog predovg. Mobikrog je kar lepa proga za treniranje, sploh za slovenske razmere.

Ko smo mi vozil je blo mal problemov k je blo nek v ovinkih mal zjeban asfalt samo baje so to zej popravl. Sem pa na mobikrogu zlo uživov v vožnji :kva2:

IPB Slika

A je tm pr teli progi v Pamposi tut proga še posebej za minimote? pa se jih da še rentat (oz. takt se je to dal). Zdi se mi da smo tut kle že vozil (pazte se komarjev ponoč :devil: ) in da tut ni glih kratka proga :OK:

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tm pr teli progi v Pamposi tut proga še posebej za minimote? pa se jih da še rentat (oz. takt se je to dal).

Aaaaaaaa lej ga tička... :D Sm jest vedu, da te bo enkrat permamla zadeva... hehehehe :OK:

A si nebi kupil enga kitajca za ene 50 jurjev, pa prišel na amaterca za zabavo pa atrakcijo peljat izven konkurence zdej k si ostal brez skuterja, kakor se govori?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaaaa lej ga tička... :D Sm jest vedu, da te bo enkrat permamla zadeva... hehehehe :OK:

A si nebi kupil enga kitajca za ene 50 jurjev, pa prišel na amaterca za zabavo pa atrakcijo peljat izven konkurence zdej k si ostal brez skuterja, kakor se govori?

Skuter mam še ;) B)

IPB Slika

Drgač pa teli kitajčki ... zlo interesantna pa pocen zadeva ja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tm pr teli progi v Pamposi tut proga še posebej za minimote? pa se jih da še rentat (oz. takt se je to dal). Zdi se mi da smo tut kle že vozil (pazte se komarjev ponoč :devil: ) in da tut ni glih kratka proga :OK:

pomposa in ne pamposa :P

jap, imaš prav, poleg je tudi steza posebej za minimoto in se jih da rentat, so pa zej na rent tudi mini supermotoradi 4 taktni :D kr fajn letijo in ja steza v pomposi je kr dolga, kok točno pa ne vem ;)

kse tiče komarjev se je res treba merkat, ob 20.30h ko smo šli domov so že kr nekaj letali in pikali, si ne želim vedt kako je to ponoči :BUA:

aja, pa tm zravn steze za MM, še mal proti notranjosti je še CROSS proga ;) tko da je vse na enem kupu ;)

men je blo zelo všeč ;)

beno: kdaj se gre v panonio? :) gremo magari eno kmečko dirko narest tko ksi omenov neki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gapi:

Kolk maš ceno? Pa tudi nism šur, ker si bom najverjetneje sam sestavil motor, sm tak tip, k nmore motor met od druzga... sorry, ne zameri ;) :D

@Bonzy:

Ja, je velik oglasov za kombinezon, sam kaj ko so vsi do tm 175 cm največ, jst mam pa 183 cm...a mislš, da bi mi biu prekratk? Pa tudi...kombinezon ne bom še zdj kupu, u nabavo bom šeu konc te sezone, saj si morm še delo nabavt :D

Ja, mamo +velik vez in je stvar kr malo postala "prelahka", a veš, sm tastari omenu to, pa se ni takoj strinjala in sm ji potem reku, da se bom manj po cesti vozu, da ne bom več po cesti norel in da bom motor meu sam za nujne ture (stara mama in tako dalje:) ) in je bla prec za to, v primeru, da si med časom, ko bom dirkal ne kupim močnejšega motorja....ok....zaenkrat še ne, pri 21ih pa bom že :D

Ja, mobikrog je res mal bolj hud za motoriste, lani se je edn ubil, k sm ga celo pred tem spoznal in se ni ubil zaradi steze ampak zaradi tega, ker mu je ročka za bremzo počla, prpelu se je pa ene 200+. Em...ja, je nekak tut steza kriva, ker je prletu v tak ovinek, kjer je betonska "ograja" takoj za stezo....to je pa smrt za motoriste... :glare:

Ja, ampak če bova imela zastonj vstop bova to seveda izkoristla... :) Zaenkrat bo moral delovat, kasneje bova pa še kam drugam pršla pogledat...

Ja, jst sm sprva biu res za Malossi, sam sm seveda pristaš te firme :) neki me zanima...a ne smeš met niti enega polinijevega dela na motorju v Italiji? Kaj pa če imaš naprimer bat ali blajrco? :D Ka ti ga bodo razkopaval? :D No, sj ne mislm, ampak jst bom meu od ene firme, Polini ali Malossi, to bomo pa še vidl... morm preračunat ampak kokr se mi zdi, je Malossi dražji od Polinija, a se ga potem splača kupvat? Kok mate kj v mislih cene iz Italije oz. iz sejmov itd... ?

Jst sm računu, če bi v sloveniji nabavu dele za predelavo bi me pršli samo deli 400 jurjev, rablen zipo SP letnik 2000+ za okol 120 jurjev in oprema 200 jurjev....to so seveda približni izračun za Polinija... potem pa dobim še kak popust in tako dalje, tko da dvomim, da je to enkrat večje od rablenega zipota s Polini predelavo + mašino....

Aja, Gapi, v kakšnem stanju pa je? Maš kak oglas? Dj mi na PM povej čim več o njem... tnx :D

Bonzy, še enkrt hvala za vse lepe želje, sigurno se vidimo nasledno leto... letos žal... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komarji: haha boš že videl v ptuju .) tam majo neke genetsko predelane, ker jim autan ne pride do živega, piki so pa boleči.

pomposa je itak zakon. Mobi krog če bo možno gremo takoj gor provat. še bolj bi bilo zanimivo id pogledat kaj novi marof.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomposa je itak zakon. Mobi krog če bo možno gremo takoj gor provat. še bolj bi bilo zanimivo id pogledat kaj novi marof.

kje se drgač nahaj ta novi marof...saj približno? ja, jutr bomo zvedl al mamo mobikrog zagarantiran za tedenske treninge :D :P

:devil: :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, resno je... mam enga kolega, ko je 2 leti tekmoval v kategoriji 125 z Yamaho TZR in je enkrt 5. drugič pa 4. na DP...to je kr lep dosežek na 125kah... dobu? :D

Kako se pa piše ta? Jest se edin spomen Samca k je mu tzr 125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa piše ta? Jest se edin spomen Samca k je mu tzr 125...

Krošelj Matic, če ti to kj pove :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krošelj Matic, če ti to kj pove :P

Uf žal, ta je mogu pa pol vozt ko sm jest že nehu najbrž... Od 2002 enkrat naprej... Pa verjetno je vozu eno sezono samo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komarji: haha boš že videl v ptuju .) tam majo neke genetsko predelane, ker jim autan ne pride do živega, piki so pa boleči.

pomposa je itak zakon. Mobi krog če bo možno gremo takoj gor provat. še bolj bi bilo zanimivo id pogledat kaj novi marof.

bil sem v ptuju, sicer soboto na predzadnji dirki lansko leto za DP in smo tut šli kr pozno domov, so pikal komarji prou nadležni .... sam kaj češ, teba se je navadt, da so dirkališča tudi blizu močvirij :)

ne vem no, men mobikrog še zmeri ne diši, mogoče če bi su na ogled da bi preveru stanje, drugače kr slišm je to da je mobikrog dobr samo za driftarje :? novi marof je res treba probat, mogoče bi se dal zment, da bi se tm organizirala kaka dirka za DP? :) bi blo ful zakon ;)

@Red Arrow: 400k bojo prišli deli za mašino, potem pa morš tut za amortizerje in hladilni sistem poskrbet da bo temu primerno .... drugače pa je Gapijev ko nov, plastike so ble na novo štimane in barvane (by me :D ) mašina je zaj na novo sestavljena, tko da skuter je 1A ;) ker če cenovno gledam, se ti bolj splača kupit Gapijev skuter, kot pa sam sestavljat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf žal, ta je mogu pa pol vozt ko sm jest že nehu najbrž... Od 2002 enkrat naprej... Pa verjetno je vozu eno sezono samo?

dve sezoni ;)

@Bonzy:

Em...Amortizerje so že not všteti...aja...to sm lih mislu prašat, kaj z hladilnim sistemom? A je to drago? A se to posebej kupi ali se kako naštime? :)

Nč, Bonzy, jst nwem še glede Gapijevega motorja, pa tut, kupoval bom šele konc te sezone oz. drug let februarja, marca... tko da nwem... morm prespat pa se odločit... :)

Ni važn za dnar, raje si sam sestavim :) sorry no... sj ne da ni dobr motor :D joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve sezoni ;)

@Bonzy:

Em...Amortizerje so že not všteti...aja...to sm lih mislu prašat, kaj z hladilnim sistemom? A je to drago? A se to posebej kupi ali se kako naštime? :)

Nč, Bonzy, jst nwem še glede Gapijevega motorja, pa tut, kupoval bom šele konc te sezone oz. drug let februarja, marca... tko da nwem... morm prespat pa se odločit... :)

Ni važn za dnar, raje si sam sestavim :) sorry no... sj ne da ni dobr motor :D joke

amortizerji so že not všteti? :) ja zakon pol ane, če vse dobiš po tok nizki ceni ;)

hladilni sistem niti ni drag, 2 original hladilnika bi bla že kr vredu ;)

aja pa prej sm pozabu rečt ... ja če nimas komplet malossi predelave, to pomeni da vsi deli ki so na skuterju morajo biti malossi, drugače te diskvalificirajo ;) razen v sobotah bi lahko vozu treninge ;) mal čudno je vse skupej, sam kaj češ ;)

glede Gapijevega motorja, samo povem, ker veliko jih reče kot si ti da bo motor samo sestavlo pa se pol nabere tok denarja da vsi samo :eek: :eek: gledajo :) vsak nov dirkač v DPju pa je zelo zaželjen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amortizerji so že not všteti? :) ja zakon pol ane, če vse dobiš po tok nizki ceni ;)

hladilni sistem niti ni drag, 2 original hladilnika bi bla že kr vredu ;)

aja pa prej sm pozabu rečt ... ja če nimas komplet malossi predelave, to pomeni da vsi deli ki so na skuterju morajo biti malossi, drugače te diskvalificirajo ;) razen v sobotah bi lahko vozu treninge ;) mal čudno je vse skupej, sam kaj češ ;)

glede Gapijevega motorja, samo povem, ker veliko jih reče kot si ti da bo motor samo sestavlo pa se pol nabere tok denarja da vsi samo :eek: :eek: gledajo :) vsak nov dirkač v DPju pa je zelo zaželjen ;)

Bonz, sj hvala za vse ponudbe ampak jst ne bom :eek: :eek: :eek: gledu... :grrr Midva s kolegom si bova oba nardila svoja poštena konjička... :D

A to so vsako soboto treningi? A se Slovenski DP vozi samo v sloveniji mende? :) Dj mi naštej mal dirkališča ktera so notr, al pa vsaj cifro povej kolk je dirk :D

Glede hladilnega sistema bomo pa mende poskrbel, če ne bomo pa vsaj dimne signale spuščal ven, da uni uzad neBOTE vidli :D :lol1: :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonz, sj hvala za vse ponudbe ampak jst ne bom :eek: :eek: :eek: gledu... :grrr Midva s kolegom si bova oba nardila svoja poštena konjička... :D

A to so vsako soboto treningi? A se Slovenski DP vozi samo v sloveniji mende? :) Dj mi naštej mal dirkališča ktera so notr, al pa vsaj cifro povej kolk je dirk :D

Glede hladilnega sistema bomo pa mende poskrbel, če ne bomo pa vsaj dimne signale spuščal ven, da uni uzad neBOTE vidli :D :lol1: :kva2: :yea1:

no sej če si pripravljen na strošek pol ni panike ;) sam ne volje zgubit ;)

treningi v italiji so v soboto samo kadar je v nedeljo kaka tekma ;) drgače pa isto velja za DP ... letos je razpisanih 6 dirk + še ena ki ne vem točno ali je 100% ali ne ;)

dirkališča: murska sobota, ptuj, kamnik, logatec, domžale za letos .... drugače pa je tudi ljubečna in lucija ptko no ... jih je neki ;)

hehe, če bote pridno treniral pa mogoče res lahko koga zadimite :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonz, sva se z Gapijem pogovarjala o mopedu in sm ugotovu, da je kr poštena zadevca... tko da bom mogu orenk prespat, preden se odločim kaj bom naredu...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... letos je razpisanih 6 dirk + še ena ki ne vem točno ali je 100% ali ne ;)

dirkališča: murska sobota, ptuj, kamnik, logatec, domžale za letos .... drugače pa je tudi ljubečna in lucija ptko no ... jih je neki ;)

Ena bo verjetno v Zagorju, za eno pa se govori septembra v Krškem...

Drgač pa za Lucijo nisem prepričan, če se da tam sploh še trenirat... Pr nas se da za 100% trenirat edino v Logatcu in pa mogoče na Ptuju, s predhodnim dogovorom z lastniki. Ostalo je pa pr nas žalost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena bo verjetno v Zagorju, za eno pa se govori septembra v Krškem...

Drgač pa za Lucijo nisem prepričan, če se da tam sploh še trenirat... Pr nas se da za 100% trenirat edino v Logatcu in pa mogoče na Ptuju, s predhodnim dogovorom z lastniki. Ostalo je pa pr nas žalost...

aja, v krškem tudi? kje pa točno? :)

ja v Luciji res ne moremo nič trenirat, zgorej sem jo samo napisal, ker sem našteval slovenske kartodrome ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, v krškem tudi? kje pa točno? :)

ja v Luciji res ne moremo nič trenirat, zgorej sem jo samo napisal, ker sem našteval slovenske kartodrome ...

Men se zdi, da je s Krškem mislu MobiKrog? Al se motm...

Drgač pa... A Beno bo dirku letos v 70cc skuterji? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da je s Krškem mislu MobiKrog? Al se motm...

Drgač pa... A Beno bo dirku letos v 70cc skuterji? :D

Nak, ni Mobikrog ker se steza dela na novo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak, ni Mobikrog ker se steza dela na novo...

Ja, tut jst sm ugotovu in dons sm zvedu, da je Mobikrog kao izgubil licenco, vsaj za enosledna vozila...

Ampak, če imamo ključe to sploh ni važno...treningi so vseen lahko... :D :OK:

Kje se pa dela v Krškem steza na novo? :?

Če bo na domačem terenu tolk BOLŠ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem pobom na tej temi sporočam, da se žal naslednjo sezono v DP 70cc skuter ne bom mogel pomeriti z ostalo konkurenco, saj se nežnejši spol v naši familiji ODLOČNO ne strinja z mojimi načrti, žal bom moral počakati na 18i rojstni dan in šele nato poskrbeti za svoje hobije takšnih oblik, do takrat sm pa pod drugo "streho". :(

Tko da bom potreboval sigurno eno leto da našparam tisti denar za motor in dobim nek dohodek za stroške, kar pomeni, da spet zgubim eno sezono, se vidimo v sezoni 2008... upam... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red Arrow: mel sem iste probleme, borba je trajala 3leta da sem si izboril da lahko dirkam, samo pri nas je biu fotr glavni nasprotnik tega, zej ko sm začeu, se je pa kr neki začeu prilozovat pa ... ne bom zgublou besed kok živcou ti požre taka zadeva, sam se splača, tko da ti samo borbej in če je fotr za to da bos dirkal, se skupej dogovorta in prepričejta mamico, tko kot sva mi2 z mami nardila ;) če ne pa nej reče fotr da vso odgovornost kaj se bo stabo na dirkališču dogajal prenese nase ;) bota pol dala mami mal mislt .... uglavnem borbej, splača se ;) upam samo da maš tako velko željo dirkat kot sem jo jaz mel in da bos tok vztrajen, pa se bo nakonc vse uresničl ;)

aja, nasplošno me zanima kaj se dogaja z drugimi dirkači v skuter razredu, ma kdo kake informacije o kom izmed njih? :) kolko jih bo 100% v Murski Soboti? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Bonzy: Ja, sj bi glede fotra, sam ga ni... Nč hudga, nisi vedu... ;) Mam samo mamo in še to je trd oreh :) Ja, bom probu, poskušam skoz, zdj jo bom en tedn mal pustu glede tega, pa potem spet, tko da bo vidla, da nism pozabu in da mi je to res velika želja, pa spet pa spet, dokler ji ne bo dost in bo rekla, da nj grem probat...no, probu nbom, bom kupu motor in šou dirkat... :D Probu nabavt kazga sponzorja, drugače pa šparu ceu mesec ali dva za tisto bogo dirko, kjer se bom dokazu :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V Murski Soboti je blo je zanimivo, vreme je malo zajebalo stvar, drugače pa blo super :D

Prišli smo navijat za bonzya, kr vredu vozu glede an to da je prva njegova dirka.. Pohvale TCR za zmago na 2 dirki..

Še posebi mi je bil pa všeč on italjanček ko je prišu z NRGjem :D

Rezultate vam bodo tak povedali.. to bi blo to na kratko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!