Skoči na vsebino

Skuterske dirke 2006


pinjas

Priporočene objave

Borisu, ki je uspel da ni bil zadnji in pokazal če ne prvim obema novincama koliko je ura.

Komu že? Oz. kdo sta ta novinca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla imaš mogoče kakšno sliko od enega z rdeče-zlatim motorjem, rdeče-črnim kombinezonom in čelado od Rossija?

Pa glede rezultatov dirke...ni tako kot pise pinjas :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti luka sam pač zaradi neprespanih noči in izmučenosti nisem imel časa si zapomniit vsega pa bom sedaj popravu, v spominu sem mel samo kvalifikacije in iz tam sem se spomnil da je tebe in Gašperja ( :lol1: hard ime) Boris prehitu. a sem vse pomešal. Evo to je skopirano iz AMZS strani tko da ne bi smelo bit napak.

LP TCR!!!!

KVALIFIKACIJE

1. Leban Matjaž

2. Leban Aljoša

3. Beltram Daniel

4. Tomaž Koršič

5. Čuk Luka

6. Calzi Fabrizio

7. Marko Boštjančič

8. Postič Boris

9. Osterman Gašper

10. Luka Koren

DIRKA 1

1.Leban Aljoša

2.Beltram Daniel

3.Tomaž Koršič

4.Luka Čuk

5.Calzi Fabrizio

6.Koren Luka

7.Boštjančič Marko

8.Osterman Gašper

9.Postič Boris

10. Leban Matjaž

DIRKA 2

1.Leban Matjaž

2.Tomaž Koršič

3.Leban Aljoša

4.Beltram Daniel

5.Calzi Fabrizio

6.Luka Čuk

7.Boštjančič Marko

8.Koren Luka

9.Postič Boris

Osterman Gašper je odstopil v 2 dirki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom še jaz podrobneje opisal vikend :D

v soboto smo se spoznavali s progo in morm rečt da ko sem hodil po njej mi je bla ful všeč, ko pa sem se vozil po njej, mi pa ni bila več tolko všeč :) hvala bogu je ta vikend skuter delal tko kot more, razen prvih dveh sobotnih treningou. v soboto sem 1x padel v levem oviku, ko se pride iz novega na stari asfalt, hvala bogu ni blo nič hujšega.

večer je minil dokaj mirno, edino žal mi je ker onega vlaka ob 3h zjutraj ni blo (TCR :P :P ) pa hvala vam za biro tudi živkotom za uno elektro posodo za peči :D

v nedeljo smo začeli s prvim treningom brez merjenja časa, asfalt je bil zjutraj malo bolj mrzel, ker je ponoči tudi deževalo in zato je sava kar dobro opravljala svoje delo, nato mi je v zadnji šikani (pred dolgim ovikom) zadnja guma popustil in sledil je še en moj padec :D ni blo hujšega, razen to da po padcu skuter spet ni delal kot mora. kaj je bil vzrok temu nismo imeli pojma razen to da smo zamenjali jermen za vodno pumpo, ki je bil že kar dosti obrabljen, vse očistili in sestavili in je skuter ponovno šel kot je treba (svašta lahko samo rečem) :D

na kvalifikacijah sem dosegel 8. čas, kar mi je bilo nekako v zadovoljstvo :D imel sem probleme z zadnji gumo, ki mi jo je v zadnji šikani zmeraj spodnašalo (zaradi pregrevanja), zato smo se za dirko odločili da bomo namesto save dali dunlopko in odločitev je bila prava :)

prva dirka ... zamudil sem štart, ker mi je semafor s čelado prekril Fabrizio Calzi, zato sem padel na zadnje mesto ... v prvem krogu sem prehtel Gašperja in nato v 3 krogu še Marka, začel sem loviti pred seboj zelo hitrega Luka Korena, ki se je iz zadnje štartne pozicije prebil na 7. mesto, nekaj časa sem ga lovil nato pa je sledil moj padec, zato sem zdrsnil na zadnje mesto, v predzadnjem krogu pa je padel tudi vodilni Matjaž Leban, zato mi je uspelo priti na predzadnje mesto ::)

druga dirka .... štartal nisem zamudil, ampak sem vseeno zdrsnil na predzadnje mesto, potem sva imela z Gašperjem dvoboj za zadnje ali lepše rečeno predzadnje mesto :P Gapi me je prehitel in si nabral tudi nekaj prednosti, nato je padel in zaključil sem ponovno kot predzadnji :D

no ugotovil sem, da mi manjka še veliko izkušenj, na nekaterih oviknih sem veliko prezgodaj začel zavirati, prve šikane po ciljni ravnini nikakor nisem znal zvozit oz. najti prave linije, pa tut fizično sem bil kar precej izmučen!

uglavnem, se veselim naslednje dirke ki bo ta vikend v Zagorju! :)

PINJAS: da pomagam še :)

SKUPNO:

1. Leban Aljoša

2. Tomaž Koršič

3. Daniel Beltram

4. Leban Matjaž

5. Luka Čuk

6. Fabrizio Calzi

7. Marko Boštjančič

8. Luka Koren

9. Boris Poštič

10. Gašper Osterman

slike iz dirke si lahko ogledate na: http://boris54.moj-album.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gašperja ( hard ime)

tole ne štekam čist :?

Gapi me je prehitel in si nabral tudi nekaj prednosti, nato je padel in zaključil sem ponovno kot predzadnji

zato me pa čaka zdej 10-14 dni mirovanja mojga gležna :(

Drgač pa Boris čist dobr voziš in jst stavm da boš naslednje leto med prvimi!!!

Jst sm pa z svojim dosežkom čist zadovoljen glede na to da nisem vozil ne sobotnih treningov, ne treninga v nedeljo zjutraj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej nerabite mislit da sm zdej jezn kr ste narobe napisal :lol1:

pa pinjas oprosti ker sem verjetno zgrešil smajlija...pa je mogoče zgledalo drugače kot sem si mislil :photo:

drugače pa sem opazil da je bil team-camuflage kar zmučen, ampak vseeno dosežki so bili visoki :OK: :OK: :OK:

no da nebo boris edini ki pravi da nima izkušenj, tudi js si jih morem še veliko nabrat in konkretno trenirat...

drugače pa sem več kot zadovoljen da sem na svoji prvi dirki dosegel 6 in 8 mesto :wub:

Še eno novico imam...danes smo se s Tomažem pogovarjali s Čeligotom, lastnikom gokart piste v luciji...

če gre vse po sreči, se lahko dirka organizira ćez kak dober mesec, vendar se bomo mogli še vsi skupaj zmenit...upam da se bo to dalo že naslednji vikend v Zagorju...

drigače pa se dirka ne bo štela za Državno prvenstvo, ampak bodo vseeno prišli prav treningi :kva2: :kva2:

p.s.: pinjas a imas mogoče kašne slike in logatca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLIKE DOBIŠ na naši strani www.teamcamuflage.com knjiga gostov tud vabi :OK:

seveda so več ali manj naše slike , sej razumeš. Glede videzne izmučenosti ti dam 100% prav. Jaz sem še komaj stal pokonci, luka je bil pri sebi le še s pomočjo redbulov, daniel pa itak ima 100x preveč energije v sebi tko da ga je težko pokositi.

Glede proge v luciji, če rabiste pomoč ali bilo kaj povejte, ker to more bit dirka. Vsi skuteristi smo primorci ( razen par izjem) in ni ene same dirke na primorskem res žalostno.

Gašper= to je zame nenavadno in po eni strani smešno ime, brez zamere, samo mi deluje antično. To je vse s tem nism mislu nč slabega.

post-2371-1150273491_thumb.jpg

post-2371-1150273529_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pinjas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sem si jih že pogledal včeraj...lepe slike, drugače pa jih imam tudi jaz nekaj na obali.net B)

Glede piste v luciji...v zagorju se bomo vsi skupaj zmenili, kako in kaj...vsak naj bi dal nekaj denarja...

V vsakem primeru pa manj kot dajamo sedaj - 20.000 Sit :eek:

Dirka pa upam da bo, če gre vse po sreči, kot sem že omenil v začetku avgusta oz. prej...

Lahko pa pričakujemo veliko gledalcev in zabave :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gašper= to je zame nenavadno in po eni strani smešno ime, brez zamere, samo mi deluje antično. To je vse s tem nism mislu nč slabega

Kva nej. Sem bil premlad da bi vplival na odločitev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker zgleda da so vsi zmatrani in zato ni noben še nič napisal bom jaz malo. Dirka je bila " zanimiva" samo enodnevna je preveč utrujajoča. Steza ej bila slovenski otok MAN :OK: , zelo zelo me zanima kako so organizatojri prišli do dovoljenj glede varnosti, če ne pa pohvale organizatorjem za ves trud vložen. Seveda je znanstveno dokazano da se iz svinca ne da narest zlata.

rezultati dirke so na strani www.amzs.si , za slike in komentarje pa pridite pogledat na našo stran .

post-2371-1150727367_thumb.jpg

post-2371-1150727455_thumb.jpg

post-2371-1150727514_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no na sporedu je 4. dirka za dp v ptuju. zanima me če dirka sploh bo, ker po vsakodnevnih vremenskih poročilih zgleda da si bo treba omisliti gume za točo. Tam gor je vsak dan toča in ostale neprijetnosti.

:? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je šla malo toča, danes pa je bilo prav lepo vreme :) , upajmo da bo celi vikend tako. Pridemo pa gledat dirko v nedeljo :OK: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospodje a je kdo zainterisiran in ima kaj prostora v ekipi men žene volja po dirkanju od nekdaj si zelim dirakati in zdej sm pogruntu da lahk tuki to napism k me bodo ljudje razumel. Res a ma kdo kej placa al kko nej pridm notr sam nimam pa ogromno denarja :( prosm odpiste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je prva stvar da si omisliš motor (svojega vrhunsko pripravljenega prodajam za 500k) in pa opremo. vse ostalo se pa že da dogovorit. Je pa nažalost veliko financ v igri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ni tko da skutr ni nujno da je tvoj sm vidu tm sponzorskega pa tko k opremo bi kupu. K zanm kr dobr gurat pa tko no kwa jest vem. No uglavnm iscm team ce ma kdo ksno ponudbo zame. :OK: :OK: :OK: :OK: Hvala ze unaprej

Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ni tko da skutr ni nujno da je tvoj sm vidu tm sponzorskega pa tko k opremo bi kupu. K zanm kr dobr gurat pa tko no kwa jest vem. No uglavnm iscm team ce ma kdo ksno ponudbo zame. :OK: :OK: :OK: :OK: Hvala ze unaprej

Lp seba

optimist...ampak srečno...jst sm že kalkuliru stroške in vse za nabavo ampak nism odnehu, da ne bo kdo mislu, še vedno imam ta plan, čim pridem na svoje, s svojim dnarom, ker trenutno doma ne pustijo... :huh: :cry:

jebi ga :) bi se pa upal izzivat prva tri mesta... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ni tko da skutr ni nujno da je tvoj sm vidu tm sponzorskega pa tko k opremo bi kupu. K zanm kr dobr gurat pa tko no kwa jest vem. No uglavnm iscm team ce ma kdo ksno ponudbo zame. Hvala ze unaprej

Lp seba

Žal v sloveniji niti po svetu ni tako. Ti rabiš sponzorje za sabo da ti plačajo sedež pri ekipi. Delovanje in obraba delov motorja je draga, sploh pa kakšen padec. In vrjemi da nobena ekipa to ne bo krila iz lastnga žepa. Boš mogel kr denar pokazati. Žal tako je. Da recimo voziš v 250cc svetovnem prvenstvu, ti morjo sponzorji minimalno 200.000€ keša pokrit da sploh lahko voziš za ekipo .) V sloveniji je pa to vse bolj ljubiteljsko. Žal.

bi se pa upal izzivat prva tri mesta...

Optimist :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pravkar pršu iz dirke. ptuj je ptuj. pista je zelo lepa, samo v dežju ne, organizacija je pa katastrofa kot vedno. malo smole je bilo, vendar smo dobro šli skozi. Največjo smolo je imel pa boris, bo že sam napisal kaj in kako, je pa pohvalno prišel do konca ( like real champions) :OK:

tomos pokal bi lahko preimenovali distruction derby pokal toliko so padali.

red arrow: brez zamere, ampak dirkalnegaq skuterja niti vozu nisi, pa nimaš ga pa si upaš postavljati take cilje:) !!BE REAL MAN!!! , kupit dele je najmanjši problem, amak sestavit kot je treba vse v temu je čar.

še neki NO EURO ... NO PARTY tko pač je v dirkah in še marsikje. zato bodte resni, dovolj mam " GOBCEV"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bilo je veliko padcev in zelo zanimivo :) . Evo Boris proti cilju :OK: , skuter je nažalost spustil dušo, vendar on se je še vedno boril :worship:

[attachmentid=74312]

Lp

post-4441-1151881259_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, da še jest mal povem svoje občutke :D

ptuj je res lepa pista, sicer asfalt ni neki najboljši, ampak ko se zvozi linija je dokaj vredu :)

prvo dirko sem zaključil kot 6., bila je kar zanimiva dirka:

druga dirka pa je bila za moje pojme atrakcija dneva :D v prvih 4 krogih je bilo toliko padcev da jih niti našteti, ne morem, kaj šele da bi vam govoril kako se je odvijalo ostalih 8 krogov :D startal sem zelo dobro in prišel iz 6. mesta na 5.mesta, potem sem še prehitel Fabrizia in bil 4., tesno za bratoma Leban in Tomažu Koršiču na "rit", potem sta oba Lebana padla (matjaž kar konkretno :o ) in 8 krogov pred koncem sem se znašel na 2.mestu, nato pa mi je v zadnjem krogu 3 ovinke pred koncem skuter spustil dušo :cry: :blush: nič drugega mi ni ostalo kot da sem tiščal skozi vse 3 ovinke skuter do cilja :) končal pa sem vseeno kot 5. :)

malo sem bil razočaran, samo sem se takoj sprijaznu, ker to je pač tako kot pri vseh ostalih športih, da so tudi tukaj nepredvidljive situacije :) bilo mi je res v veselje vozit na drugem mestu, je prav poseben čar ki ga moraš doživet (sploh začetnik) :D če ne drugega, sem pa ponosen nase, ker sem celo dirko zdržal brez padca, prav tako Tomaž in se mi zdi da sva edina ki nama je to uspelo :D

prav tako upam da bo Daniel iz TCR teama čimprej pozdravil izpah prsta ;)

uglavnem skuter se vrača med najbolj atraktivne športe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še js dodam nekaj besed o dirki :D

Meni se je zdela organizaija dosti boljša kot v zagorju, kjer npr. treningov sploh ni bilo :BUA:

Glede dirke pa morem rečt da je kot drsališče...kot je že omenil boris smo padali vsi, razen njega in Tomaža...

Končno so gledalci videli malo "showa" in mislim da se bodo počasi začeli bolj zanimati za skuterje kot pa motarde :grrr :grrr

No v vsakem primeru še drugič čestitam borisu, zgleda da res dosti boljše voziš s ta starim zipom :OK: :OK:

Glede moje vožnje pa sem malo razočaran, kot ste verjetno videli sem padel v 1 krogu 2. dirke in tam se je vse končalo...

Ah bo pa za naslednjič ko pridemo v Ptuj :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luka čuk tud ni padel na tej dirki, niti na treningih. in pravilo počasi se daleč in varno pride je držalo:(.

Lux4 pošlji mi tvoje podatke na pm paket je naštiman.

Skuterji so vedno bili zanimivi, sam pač očitno ne privlačijo toliko sponzorjev kot motardi, saj je skuter še vedno v očeh gledalcev kot najstniško veselje, minimoto pa kot posmeh motociklizma. na žalost je tako.

So pa tomosi v nasprotju z nami obravnavani kot svetovno superbike prvenstvo. Lahko govorijo kar hočejo samo zame je ta tomos pokal posmeha vreden oziroma niti tega ne. Lepo je da daje možnost novim dirkačem, samo z takimi performansi in pnevmatikami starimi več dirk se daleč ne pride. Poleg nevarnosti ki predstavlja tak motor dirkaču, je tudi TOMOSU slaba reklama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luka čuk tud ni padel na tej dirki, niti na treningih. in pravilo počasi se daleč in varno pride je držalo:(.

Lux4 pošlji mi tvoje podatke na pm paket je naštiman.

Skuterji so vedno bili zanimivi, sam pač očitno ne privlačijo toliko sponzorjev kot motardi, saj je skuter še vedno v očeh gledalcev kot najstniško veselje, minimoto pa kot posmeh motociklizma. na žalost je tako.

So pa tomosi v nasprotju z nami obravnavani kot svetovno superbike prvenstvo. Lahko govorijo kar hočejo samo zame je ta tomos pokal posmeha vreden oziroma niti tega ne. Lepo je da daje možnost novim dirkačem, samo z takimi performansi in pnevmatikami starimi več dirk se daleč ne pride. Poleg nevarnosti ki predstavlja tak motor dirkaču, je tudi TOMOSU slaba reklama.

Sj če bi tomosi samo vozil bi blo še nekak za pogledat sam je pa drgač k pol pridejo minimoti pa skutrji na stezo pa folk vid da ubistvu to kr krepko bl leti k pa tist motardek je pa bl žalostno use skup :D

Drgač pa bravo fantje da ste spravl dežni ptuj za sabo :OK: :OK:

@jebac-car: bod realn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebač-car pa tole kitajščino mal poprav, čeprav je to forum, en red pa more bit!!

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!