Skoči na vsebino

Skuterske dirke 2006


pinjas

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

no ker so nekateri leni za opravit delo ki jih stane ja in ne 15minut bom jaz poskrbel vsaj kar se tiče klase skuter. Poklical sem organizatorja dirke, ki mi je podatke poslal po faxu. Najhitrejši čas v obeh dirkah je naredil Tomaž "je-zni" koršič

1.dirka, ki je bila po suhem je bil najhitrejši čas 36.013sekund, 2. dirka, ki pa je bila po mokrem pa je bil čas 42.207, razlika je 6.194sekunde kar pove da kljub mokrem cestišču so skuterji še vedno dokaj hitri.Škoda ker je Beltram Daniel padel, ker bi bila dirka sigurno zelo zanimiva do zadnjega ovinka je pa že na poti okrevanja.

dirka 1

Leban Matjaž

Koršič Tomaž

Leban Aljoša

Beltram Daniel

Čuk Luka

Postič Boris

Koren Luka

Fabrizio Calzi je odstopil

dirka 2.

Koršič Tomaž

Leban Aljoša

Čuk Luka

Calzi Fabrizio

Postič Boris

Leban Matjaž

Koren Luka

Beltram Daniel je odstopil :(

skupno

Koršič

leban Aljoša

Leban Matjaž

Čuk

Postič

Koren

Beltram=Calzi sta dosegla enako točk se pravi sta na istme mestu

Skupno v prvenstvu je pa tako

Tomaž koršič 155

Leban Aljoša 148

Leban Matjaž 147

Beltram Daniel 106

Čuk Luka 97

Postič Boris 68

Fabrizio Calzi 66

Luka koren 55

Marko boštjančič 42

Popravljeno . Popravil pinjas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj bo naslednja? Na AMZS strani je prvi datum šele septembra v Ptuj-u. Ali je mogoče vmes kakšna dirka v SLO?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj bo naslednja? Na AMZS strani je prvi datum šele septembra v Ptuj-u. Ali je mogoče vmes kakšna dirka v SLO?

LP

Sej Ptuj je v Sloveniji :hmm: Drgač pa šele septembra ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem sem mislil če je mogoče v naslednjem mesecu kakšna dirka v tujini? Pri nas ni datuma.

Hvala za podatek

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem sem mislil če je mogoče v naslednjem mesecu kakšna dirka v tujini? Pri nas ni datuma.

Hvala za podatek

LP

tut v italiji zej ni nobene dirke, majo pavzo, tko da, ko bo kaka dirka bom sm napisu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no sedaj je nastala prava zmešnjava.

Najprej je bilo govora da bo dirka v ptuju za razred skuter odpadla, ker gredo vsi v Belgijo , čeprav bi bilo še vedno trije dirkači na štartu :?

Do sedaj se ne ve ali bodo sploh šli ali ne v Blegijo ostali dirkači oziroma kdo bo sploh šel.

Povrh vsega je sedaj dirka v ptuju zadnja v koledarju ker sta ostali dve odpovedani.

tko da sedaj, naj pove kdo pride v ptuj in kdo gre v belgijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sedaj je nastala prava zmešnjava.

Najprej je bilo govora da bo dirka v ptuju za razred skuter odpadla, ker gredo vsi v Belgijo , čeprav bi bilo še vedno trije dirkači na štartu :?

Do sedaj se ne ve ali bodo sploh šli ali ne v Blegijo ostali dirkači oziroma kdo bo sploh šel.

Povrh vsega je sedaj dirka v ptuju zadnja v koledarju ker sta ostali dve odpovedani.

tko da sedaj, naj pove kdo pride v ptuj in kdo gre v belgijo.

kolikor sem jaz seznanjem grejo v belgijo:

brata Leban, Tomaž in Luka

v ptuju bomo pa:

- moja malenkost, gapi, TCR 2x, Fabrizio ... seprav nas je v ptuju 5 ;)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nekaj slik iz današnjega treninga v Hajdošah :)

[attachmentid=80060]

[attachmentid=80061]

[attachmentid=80062]

[attachmentid=80063]

[attachmentid=80064]

Se vidimo jutri na dirki :) .

Lp

post-4441-1157204628_thumb.jpg

post-4441-1157205037_thumb.jpg

post-4441-1157205221_thumb.jpg

post-4441-1157205330_thumb.jpg

post-4441-1157205412_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola, da se mal javim, po zanimivem vikendu :D

uglavnem, sobota je bla dokal polna padcou, skuter se ni vrtel tako kot je treba, zato smo po koncu vseh treningou v TCR Development naredili servis, ki je skuter čist spremenu, je potem kr vredu letel, TCR še 1x hvala!! :)

mel sem pa veliko problemou z zadnjim amortizerjem, ki ga ni bilo moč nastaviti za moje potrebe, zato ste lahko kr ene parkrat vidl kako je skuter plesal v desnem ovinku ki je najbližji boxom :)

1. dirka: štart mejčkn zamudil, ni blo tak hudo, kot ga ponavadi znam zamudit :D ... potem sem pa v 3 ali 4. krogu padu, ker sem pač preveč želel prehteti Fabrizia, do konca dirke sem vse ujel, imel sem najhitrejši čas dirke ki je bil 37.5xx (na kvalifikacijah 37.7xx) ... in sem od ostalih dirkačou edini vozil pod 38 sekund na krog, kar pomeni da sem od drugega najhitrejšega dirkača bil hitrejši za okoli pol sekunde. vseeno mi jih ni uspelo prehiteti, ker je bilo že konce dirke oz. premalo krogov :)

2. dirka: štartal idelano, takoj prehitel Fabrizia in vodil od štarta do cilja, vmes je Fabrizio padel, tako da sem do konca dirke samo še počasi in sigurno vozil, ni bilo tako zanimivo kot prvo dirko, bil sem pa vseeno prvi :)

uglavnem jest sem z vikendom zelo zadovoljen, za TCRje mi je žal, ker jim je en skuter zaribal, drugi je sredi druge dirke delal probleme, bilo bi pa veliko bolj zanimivo :) TCR prav tako hvala za dobro voljo in počutje, sploh z recikliranjem flašk Ode :P :D

rezultati dirk:

prva dirka:

1. Calzi Fabrizo

2. Luka Čuk

3. Gašper Osterman

4. Boris Poštič

druga dirka:

1. Boris Poštič

2. Gašper Osterman

3. Calzi Fabrizio

4. Luka Čuk

Skupno:

1. Calzi Fabrizio

2. Boris Poštič

3. Gašper Osterman

4. Luka Čuk

Lp

p.s.: ma kdo še kakšno fotografijo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razred skuter, je bil res zelo slabo zastopan, nažalost je Beltramu skuter zaribal, za ostale je tu upravičen razlog, saj so Tomaž Koršič, Luka Koren in oba brata Leban bili v Belgiji na SP v skuterjih, tudi Marko Boštjančič je bil v Belgiji, vendar kot pomočnik ekipi. Tako bi nas lahko bilo v popolni postavi vsaj 9, verjetno še celo 10, če bi vsi ki smo bili na dirki in vsi ki so bili v Belgiji združili moči! :D Upam da bo drugo leto še več skuteristov, poleg letošnjih, saj bo tako razred skuter še bolj zanimiv! ;)

p.s.: Tomaž Koršič je imel na nedeljskem prostem treningu v Belgiji najhitrejši čas kroga, vendar je po padcu imel obilo težav s skuterjem, tako da je bil 1.dirko uvrščen na 5.mesto , 2.dirko pa na 8.mesto .... več bom napisal ko bom dobil bolj podrobne informacije, ali pa bo uporabnik lux4 povedal iz prve roke kako je bilo! ;)

Lp, Boris

@Alla: najlepša hvala za fotografije, ki si jih poslal na mail! ;) imaš pijačo (katero hočeš, moraš sam izbrat :P ) v dobrem, samo pocukej za rokav, da bom točno vedu kdo si! :)

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasledn let, oz že v logatcu bota zagotova 2 manj, tako da ne vem kako nej bi jih blo naslednje leto več, saj noben ne kaže zanimanja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi ti si pa čist razočaran in negativen ratu zadnje čase....naj ti sam v tolažbo al pa žalost povem, da tut v CHD dirkah ni nč kej bolj rožnato. Tekmovalcev zmerej manj, organizacije dirke s strani naše zveze v prvenstvu pa sploh ni!!!!!

Tako da....nič kej rožnato niti SM ali skuter, niti CHD!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjamem, zato sem pa zaključil z vsem. Ni mi sploh več užite na dirke hodit, tok keša pa spet nimam da ga bom metal za nekaj v čemer ne uživam več :BUA:

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no pa smo tut skuteristi zaključili sezono :D men je bla zadnja dirka fantastična, vzdušje in vse to kar spada zraven. edino kar nas malo drzi nazaj je, da skuteristov drugo leto ne bo toliko kot letos oz. jihi sploh ne bo ... tukaj se še nič ne ve ... :blush:

@alla: kje bi lahko videl vse slikce od skuteristov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!