Skoči na vsebino

Aprilia falco


Whely

Priporočene objave

Mene pa zanima, če je mogoče kdo videl na avto.netu falcota predelanega v fighterja rdeče barve. Če ste, pa me zanima vaše mnenje. Je 2000 letnik drugi lastnik, ta pa ne ve ali je motor bil razsipan, sam pa ne dvomi, da ima prevoženih le 15.000 km.

Strokovnjaki, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je mogoče kdo videl na avto.netu falcota predelanega v fighterja rdeče barve. Če ste, pa me zanima vaše mnenje. Je 2000 letnik drugi lastnik, ta pa ne ve ali je motor bil razsipan, sam pa ne dvomi, da ima prevoženih le 15.000 km.

Strokovnjaki, prosim.

Daj link ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, meni se zdi, kot da manjka bistvo tega motorja.

Če bi rad mel fighterja, si kupi tuono

LP,

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whely,

če mene vprašaš je bil predelani falco sigurno razbit, ker če ni bil bi zraven tudi dal sprednjo masko itd. ne pa samo zamenjane dele iz zadnjega konca.

Je pa vprašanje koliko je bil razbit. :hmm:

Kar se cene tiče je pa tko-tko.

Bi ga bilo potrebno v živo videt, da bi lahko realno oceno podal.

Veliko sreče pri nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tegale misliš. Mene bolj na tuno spominja. Se že lep čas prodaja. Ali pa ga novi lastnik že prodaja?

Tale je pa za isti denar, samo v enem kosu.

Ti...se mi čudno zdi , da ta nov lastnik nič ne ve , če je bil al ni bil...saj pa je valda očitno da je bil...kako mu potem lahko verjamem da so KM ta pravi , če si že tu zmišljuje?

Poglej okvir motorja kateri je prelakiran v črno namest srebrno?Morš si ga podrobno ogledat če se boš odločil zanj.

Saj si že ziher sam pogruntal , da rajš kupi ,če že? tistega ,ki je še cel.

LP.A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, meni se zdi, kot da manjka bistvo tega motorja.

Če bi rad mel fighterja, si kupi tuono

LP,

El B.

leta 2000 še ni bilo tuonota in če si hotel imet SF si predelal falcota ali mille. možnost obstaja da je bil na tleh, lahko pa je tudi samo predelava zaradi duše. pa saj bi se moralo videt, če pa ima še nepoškodovana oba originalna avspuha in ni videt nikjer poškodb potem verjetno ni bil na tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!