Skoči na vsebino

Orašje


Šarc

Priporočene objave

Jaz grem 30.o4.09 v Sremsko Mitrovico šel bi pa tudi pogledati v Orašije če hočeš lahko greva skupaj .?

Hvala za ponudbo. Jaz lahko štartam šele v petek okoli 12.00 ure. Jebi ga, služba :headbang:

Bom pa priletel še z dvema prijateljema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet doma....

v orašju je blo kot na fronti.... streljanje in kurjenje gum v nedogled, umes smo vidl en hud pretep... Okrog polnoči se je folk zelo zredčil. Muska je bla kr dobra, pa ful nas je zeblu- še dobru da smo spal v hotelu. manjkalo mi je tisto tapravo vzdušje...

v petek smo bli tud na zboru v Srbiji(majilovac, al neki tazga)kjer mi je blo zelo boljše kot v bosni. boljši ljudje, hrana in vzdušje.... :worship::worship::worship: skratka enkratno

kljub temu, da nas je po poti za tja pralo, smo nardil precej kilometrov. imeli smo se zelo lepo.

hvala družbi in živel 1. maj :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek smo jo potegnili iz Ljubljane preko Gorjancev v Karlovac, nato preko Vojniča v Banja Luko, kjer smo prespali (hotel Bosna), nato v soboto do Orašja na zbor. Nazaj po AC.

Ljudje povsod prijazni, cene ugodne, pivo hladno, pot brez dežja....lep vikend, nabralo se je 1060km.

...v orašju je blo kot na fronti.... streljanje in kurjenje gum v nedogled........

Alko je naredil svoje :whistle: ....

post-6544-1241421891_thumb.jpg

Nateg z vstopnino (5 €); našitek in 2 bona za pijačo, pa ne na zboru ampak v nekem bifeju (samo nebo zna gde)... :headbang:

Slovencev zelo malo. Poleg nas, še 5 motorjev s SLO reg. parkiranih zraven tribune.

Spali smo v hotelu Evropa v Brčkem :worship: (cca 20 km stran), ker so bili v Orašju vsi zasedeni.

post-6544-1241423287_thumb.jpg

post-6544-1241423323_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek smo jo potegnili iz Ljubljane preko Gorjancev v ... :worship: :worship: ČESTITKE!!!

Alko je naredil svoje :whistle: ....

OSSA, ne alko!

Glavni krivec je v glavi! In ravno zato ne hodim več po zborih, ampak se grem raje motorizem... in še veliiiiko pravih motoristov, ki so to spoznali že pred mnogo leti.

Jebiga, tako to, :unsure: samo do tega je potrebno prit'...

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Glavni krivec je v glavi! ...

Se strinjam moto rider. Če pa dodaš še "stimulans" dobiš..... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!