Skoči na vsebino

Delavnica varne vožnje - MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Tudi ti bi me lahko pocukal za rokav,a ne :? :? :? Jaz sem MARJi- kar roko dal :grim Pa niti za pir ni dal! :nono: Pa tudi ZDAWC se je prikazal,ampak je bil brez :beer1: POGREŠAM VEČ SLIK :eek: :eek: :eek:

kaj sem pa vedel kdo si... :hmm: slikce bom dal gor :yea1: pa nimam nič časa se s tem ukvarjat.... bom bom ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem MARJi- kar roko dal :grim Pa niti za pir ni dal! :nono: Pa tudi ZDAWC se je prikazal,ampak je bil brez :beer1:

Dober dan,

Pivo na delavnicah varne voznje? Ja, lahko, ko se nam bo slo samo se za zasluzek....Ali pa za pokrivanje stroskov. Takrat bodo pa tudi hostese v kopalkah.

Prosimo, ostanite priklopljeni.

P.S.

Marja ti bo najbrz z veseljem dal za pivo. Na zboru. Tudi jest ti bom mogoce dal za pivo. Ampak malo verjetno. Sem napol Gorenc....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir je bil namenjen Maksijevcem, tistim brez motorjew (ne pa udeležencem delavnice)................... :grim

Pa še ti, so ga dobili, ko je bilo vsega konec B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir je bil namenjen Maksijevcem, tistim brez motorjew (ne pa udeležencem delavnice)................... :grim

Pa še ti, so ga dobili, ko je bilo vsega konec B)

kot nagrada po vaji :)

Ja, kje je pa več slik :? :? :?

shranjeno na diskih, pomnilniških karticah internih spletnih straneh za omejen krog ljudi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim :grim

Ja ja, sej vemo....

Je mal nerodno, ko drugi vidijo, da nekaj ne znamo......Al pa da nam nekaj ne gre.....

Mimo avtobusne postaje pred smrklami se zna vsak zasaltati, ko hoce po zadnjem speljati....

Skratka, vaja dela mojstra.

In pa... malenkosti ne motijo velikega duha....

:)

Ne vem, kaj si mislu povedat s tem postov v povezavi z mano (mojim postom). Motor je nažalost še vedno pri serviserju, tko da bom nažalost tudi to MAKSIjevo delavnico ki bo jutr zamudil.

Drugač pa sam tko za informacijo, enkrat sm že biu na MAKSIjevi delavnici, in je super zadeva. Takoj ko bo motor zrihtan, pridem na prvo delavnico ki bo v planu .)

Sicer pa ne vem zakaj bi nam blo nerodno, če nekaj ne znamo. Tko kot si napisal, vaja dela mojstra :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem bil celju pa pogrešam kako sliko več saj je ona punca dosti slikala????zakaj bi jih skrivali če ste slikali??? :BUA: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!