Skoči na vsebino

prijava kretena


RAN

Priporočene objave

Predlagam topic : prijava kretena

Motoristi cesto doživljamo situacije, ki pomenijo droben trenutek do vecnih lovišc. Mnogo od teh ni po naši krivdi.

Marsikatera tudi ni hote povzrocena od tistega, ki nas je ogrozil. Nekaj pa jih je ko zaradi objestnosti, dokazovanja ne vem cesa, ali pa neumnosti, nas skoraj stane življenje.

Predlagam, da tak dogodek vsak opiše, pri cemer tudi navede cimvec podatkov anonimnega blazneža.

Ker se policija s takimi stvarmi ne ukvarja (je ustvarjena za višje cilje- predvsem pa zahteva dokaz, ki ga na žalost ne moreš imeti, ce si sam na motorju) bi bil forum kot neke vrste psihicna cistilnica za olajšanje duše, morebiti bi kdo tudi kretena iz navedenih podatkov spoznal, pa mu ob priliki cestital za junaštvo, ko se je na varnem v oklopljenem vozilu kot srednjeveški vitez, spravljal nad nemocnega motorista kateremu je en majhen sunek zadosti pa pogrne po cestišcu.

Moj dogodek je sledec :

Dne 19/7/2001 ob cca. 19.15h sem se peljal po levem voznem pasu v smeri iz središca Ljubljane po Celovški. Nikjer dalec nikogar. Samo za menoj kombi, ki je pred križišcem z ul. Jožeta Jame nenadoma zapeljal na desni pas na nacin ko me je skorajda oplazil. Manjkali so centimetri. Potrebe po navedenem manevru ni bilo nobene. Ponavljam, nikjer dalec nikogar. Na desni pas bi lahko zapeljal kot bi hotel in kadarkoli bi hotel ne da bi me kakorkoli ogrozil. Ocitno se je poskušal nekoliko izživjlati nad menoj.

Moja hitrost je bila kakšnih 5 % nad dovoljeno (70 km/h je tam dovoljeno). Padec pri tej hitrosti, ce ne bi naletel na kakšno oviro tudi ni prevec prijeten.

Podatki :

dogodek dne 19/07/2001 ob 19.15h

vozilo : kombi kemicne cistilnice BISTRA iz Kranja

registerska številka vozila : KR-49 55K

voznik : anonimni kreten

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se zmenili, pa organizirali kaznovalne skupine... Pridemo razmontiramo in gremo na hladno pivo/spricer/bambus/gosti sok s smetano...

Predlagam naslednje clane: Einherjer, Pupa, Hotschko in Psiho (zasledil sem da gnoj mece)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lahko bi se zmenili, pa organizirali kaznovalne skupine... Pridemo razmontiramo in gremo na hladno pivo/spricer/bambus/gosti sok s smetano...

Predlagam naslednje clane: Einherjer, Pupa, Hotschko in Psiho (zasledil sem da gnoj mece)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

a sem lahko v komisiji za kvalitetno opravljeno delo (beri demontažo)

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam bmw-ja za predsednika komisije za kvalitetno demontazo "tezkih" osebkov (pravnih in fizicnih).za? proti?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bando avtomobilisticno je treba razhajkat! Zacnimo boj proti zajedalcem. Unicimo jih. Z vso silo naprej. ne izbirajmo sredstev za dosego naših ciljev. Organizirajmo se.

Svoboda motoristom, smrt zajedalcem!

psiho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

predlagam bmw-ja za predsednika komisije za kvalitetno demontazo "tezkih" osebkov (pravnih in fizicnih).za? proti?

best

Ice

pa kje ste mene našli ubogo paro,ki komaj stoji na nogah?jaz bi bil v komisiji za ocenjevanje in ne za demontažo, saj sem zelo miroljuben (a se mi ne vidi???????) in priden.

lp.,

bmw

PS: ce je nuja za demontažo je nuja ,ni kaj.

kar je mus narediti ni težko,a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ZA, ceprav nisem imala casa brati (noro veliko dela), pa sloh ne vem zakaj gre. Samo nekje sem zasledila moje ime.

Bom sprintala, pa prebrala!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se udarna trupa odloci za obracunavanje z anonim. kretenom pa bi lahko jaz izdelal zelo podlo metodo, ki bi bila za vsak primer posebna.

tistemu kombiju bi ko bi bil nalozen z oblekami (ce je iz cistilnice) skozi kako odprtino ki bi jo ustvarili notranjost poskropili z zavorno tekocino in gnojnico. prvo bi klel ker bi mislil da je samo gnojnica, pol pa SOK!!!!!!

no kot kamuflazo pa bi se kako luc zlomli pa ogledala razbili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja strategija se omejuje na voznika... Avto in (v tem primeru) stranke pralnice niso nic krivi...

Najprej po prsnem kosu (rebro gor ali dol), nato pa direkt v kolena - to najbolj zaleze...

Na koncu polomit zapestja, da ne more volana obracat!

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje izkusnje pa kazejo da ljudi najbolj boli v denarnici zato bi moral on to sam krit. kolikor poznam zavarovalnice take zahteve nebi hotele izplacati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekleta in fantje, mislim da je ta topic cisto brez pomena zaradi naslednjih stvari:

1. ko te kreten "stisne", imaš veliko vec drugega dela, kot pa ogledovanje podatkov o avtomobilu

2. ce že slucajno vidiš podatke, jih lahko pozabiš ali pomešaš do trenutka, ko jih vpišeš v ta topic

3. kdor bere topice, si verjetno ne bo zapomnil vseh podatkov

4. vsaj jaz ne bom gledal reg. tablic avtomobilov in iskal objavljenih kretenov, medtem ko bom probal uživati na motorju

Ideja o topicu je sicer dobra, je pa izvedba zastavljenega žal neuresnicljiva.

Sicer pa smo že imeli topic z naslovom Kako uniciti sovražnika.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jo v nedeljo zjutraj žgal 80 km/h iz Kopra v Celje (je pritiskala napoved slabega vremena), sem doživel dva kretenizma.

Prvi je bil na Vrhniškem klancu, ko je na moji levi strani cakal osebni Mercedes-Benz, da se s stranske ceste/ulice vkljuci na glavno (v mojo smer). In se nekaj casa gledava, potem pa, ko sem se približal je pa zavil pred mene na cesto. Pa vmes še malo okleval in se koncno le zguncal na moj pas, da sen ga potem obvozil (prehitel), ker na sreco nasproti ni bilo nobenega. Ni bilo casa za številko.

Drugi pa na zacetku Savinjske doline, tam, kjer delajo nadvoz avtoceste nad obstojeco cesto in je le-ta zavarovana z leseno škatlo (lesen predor). Vodil sem kolono s svojimi 80 km/h po sredini mojega pasu, ker jih nekaj za menoj na ravninah prej ni imelo korajže pospešiti na 100 in me prehiteti. Približujemo se škatli, pogledam nazaj v ogledali, ce so vsi tam, kjer morajo biti in so bili, potem pa pogled proti škatli in skoznjo, kaj preti z druge strani. In 5 m pred škatlo švigne 20 cm od mojega levega rocaja katrca z velenjskim grbom, notri pa štirje mladi kreteni, katerim želim cimprejšnji obširen nekrolog v crni kroniki.

Na vseh ravninah prej niso prehitevali, skozi škatlo, kjer je prehitevanje še izrecno prepovedano pa se me je lotil.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dekleta in fantje, mislim da je ta topic cisto brez pomena zaradi naslednjih stvari:

.

.

.

lp Easyrider

ah easy,ma to ti je kot psiholoska ordinacija dr.gregsa; malo si previsoki pritisk spet naravnas na normalno raven.

v realnem svetu mu pa itak kaksen z zelezom obdelan skorenj po avtu podrsas.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijavlam kretenske najstnice in studentke, ki ne vejo, da z oprijetimi belimi hlacami skozi katere se vidijo plave tangice in kratkimi tesno josk oprijetimi majckami in pirsingi v popkih OGROZAJO PROMET.

se pervy lepo vozi po MB in pride v center.MATER KOLKO NASPANANIH BAB!!!!! DOBRO DA MAM TESNO CELADO IN VIZIR!!!

oci so skocile iz jamic in vizir, od pritiska bi brez celade razneslo glavo, brez podbradnega jermena bi po podu vleku celjust!!!

pa to ni normalno, sem moral kar malo bolj nazaj sedet ker je naenkrat zacelo zmanjkovati prostora ob tanku.

ko na cesti skoraj povzrocim 20 nesrec in ko me 50krat noben avto ne opazi ker vsi gledajo zenske se odlocim in zavijem v bolj varno pes cono (ne mi govorit da ni dovoljeno ker me ne zanima) saj mislim da sem tam bolj varen pred avti in sabo.

NAPAKA, se vec najstnic, ki se vracajo iz sole, se hihitajo in tekmujejo katera bo imela manjse tangice. aaaaauuuuuu skoraj sem vsa korita za roze in upokojence podrl! prav srecen sem bil ko sem spet zavil na avtocesto proti domu, ceprav mi je se vedno zmanjkovalo prostora na sedezu in se nisem mogel dobro nagnit na tank.

ZAKAJ SE NISO ZENSKE V CASIH MOJE SREDNJE SOLE TAKO OBLACILE???? SIGURNO BI BIL SKOZ V SOLI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy,to spomladanske cvetlice (za defloracijo,waaaaaah),ki zaradi krasote ogrozajo promet. zato pa,da ne bodejo prevec v oci.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Pervy, kaj cmo, smo ze stari za take stose... Takrat so se res nase sosolke prevec togo oblacile... zdaj me pa lahko ze za pedofila proglasijo, ce bi kaksno najstnico prevec gledal....

Priznam, da v takem primeru tudi jaz lahko hitro kaksno nesreco povzorcim.... da bi spet pisalo v kroniki, da je kaksen objesten motorist pretiraval....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede mladenk se povsem :o) strinjam, glede topica pa tole: ce bi si moral zapomnit vse kret**e, ki so me kdaj izsilili, bi porabil precej casa, bilo jih je pa res veliiiiiko. Ne vem, saj ce sam vozim avto, se motoristu raje umaknem, ne pa, da se mu postavim na levo stran ceste, posebej takrat, ko je gužva ... da o izsiljevanju s stranskih in neprednostnih cest sploh ne govorim.

LP, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Moj dogodek je sledec :

Dne 19/7/2001 ob cca. 19.15h sem se peljal

lp RAN

Dej mi razlozi kako si se ti lahko peljal 19.7.2001 ce smo danes sele 17.7.2001!!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce se je peljal 07.19.2001 ?!?!

-----------

remember the times when sex was safe and motorcycles were not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...
Se je v vseh tel hetih končno ugotovilo kdaj se je pelu??? Hehe, prav primlo me je, da potegnem kako temo iz naftalina :naughty: :naughty: :naughty:

In sedaj boš dobil medaljo in aplavz! :slap:

Cela dva posta in ker sem prebral samo tega, vsaj 50% butastih! Take rabmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!