Skoči na vsebino

NOVA ŠTIFTA


Sanda7

Priporočene objave

in bratska naveza z Arabskimi emirati, da nam zastonj dobavljajo gorivo in maziva v zameno za tűnko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot lani se je tudi za letos Patr Nik zmenu za lepo vreme... se vidimo na opazovalnici... :grim pod njo... :grim za šankom... :grim ob golažu.. :grim :grim ...pri seniku :grim ... ja no.. pa tud v cerku bom stopu Patra Nika poslušat... (drugače pa neb... :grrr ) (ne v tem vrstnem redu... ;) )... sam... a bojo priponke take kot lani?... :huh: :D

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in bratska naveza z Arabskimi emirati, da nam zastonj dobavljajo gorivo in maziva v zameno za tűnko :P

pa šmarjaka :lol: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka, z novo štifto se vse začne :)

Ja se začne ce je vreme, če ne pa je bl žalostno use skupi. Sem bil lani k je bil sonček, pa je bilo noro. :kva2: Predlani pa nisem bil k je bil čudn vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bolšje doma biti ja ! pa ne zaradi vremena, ampak se po cerkvenih ladjah šušlja da pridejo "povišani" Rodetov Francisco da napne tudi motoristom kako ta pravo ! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste naenkrat vsi pobožen ratal!

Mim' grede...

Ko so p'r nas za novo cerkev zbiral, je Zmago rekel:

"Za nas je b'la dost' velika. Če jo pa tardeči hočjo, naj pa sami d'nar zberejo"! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni panike mi smo šli lani na štifto pol pa čez prezid na grobnik in je blo enkratno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bom spet jst vodil :P :whistle:

Sicer pa nisem še čist siguren ali mi bo uspelo priti v novo štifto :? al bom šel direkt na Grobnik :)

Samo letos pa nimam pojma kakšna je cesta čet Gerovo... po moje takšna ku lani :closedeyes:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bom spet jst vodil :P :whistle:

Sicer pa nisem še čist siguren ali mi bo uspelo priti v novo štifto :? al bom šel direkt na Grobnik :)

Samo letos pa nimam pojma kakšna je cesta čet Gerovo... po moje takšna ku lani :closedeyes:

LP Burnout

jest sm šu prejšn tedn ke čez grrovu pa ke in je cesta taka kakršna je lukne in tu sam peska in tga ni več važnu je sam da so ovinki zrihtani tku k je treba :naughty: aja neki sm slišou da u novi štifti nebo da bo namest tga u loškm potoku :hmm: nevem no tku sm slišou .) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam spored tega žegnjanja. Pa vidim da je zbor od 11.00 do 12.00 pri NOVI ŠTIFTI. A potlej letos ni več zbor v Ribnici, pa skupna vožnja pa skupni prihod v Novo Štifto? :hmm: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam spored tega žegnjanja. Pa vidim da je zbor od 11.00 do 12.00 pri NOVI ŠTIFTI. A potlej letos ni več zbor v Ribnici, pa skupna vožnja pa skupni prihod v Novo Štifto? :hmm: :unsure:

Je res taku, vse se bo dogajalu p'r Novi Štifti. Se zbiramo, v miru parkiramo, blagoslov, priponke in nalepke MzM, nartabuljši golaž, muzka pa še kej se bu našlu. Za vreme poskrbljenu. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALOOO!!

Fantje in dekleta, dejte mi povedat kaj mi to vremenarka hoče povedat z vremensko sliko za četrtek? :xx:

A bo padalo al kaj?

Dejte se zment pr komu za lep vreme no. če ne bo katastrofa, pa samo pet ljudi na žegnajnu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste naenkrat vsi pobožen ratal!

:worship: :OK: :worship: :OK: :worship:

p.s.

Organizatorji moto srečanj dajte poiskati nove ideje za srečanja. Tale žegnanja so res že malo off (čeprav ne povzroča nobene škode, a . . . . )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

Organizatorji moto srečanj dajte poiskati nove ideje za srečanja. Tale žegnanja so res že malo off (čeprav ne povzroča nobene škode, a . . . . )

Predlagam črne maše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALOOO!!

Fantje in dekleta, dejte mi povedat kaj mi to vremenarka hoče povedat z vremensko sliko za četrtek? :xx:

A bo padalo al kaj?

Dejte se zment pr komu za lep vreme no. če ne bo katastrofa, pa samo pet ljudi na žegnajnu...

ok, ... ker sem v funkciji Boga ... vam odobrim lepo vreme za četrtek ...

Organizatorji moto srečanj dajte poiskati nove ideje za srečanja. Tale žegnanja so res že malo off (čeprav ne povzroča nobene škode, a . . . . )

Lahko bi meli tako srečanje, da se pride pa se vrže vse ključe od motorjev v eno bowlo pol pa se žreba pa vsak gre z novim mopedom domov .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!