Skoči na vsebino

NOVA ŠTIFTA


Sanda7

Priporočene objave

če je bil kdo v novi štifti naj pove če se je kaj dogajalo,al je odpadlo

U Novi Štifti nikoli še naj odpadlu. :slap: blu je veliku motoristu za taku lepu vreme. Štajerci, Gorenci, Dolenci, Zasavci, Primorci, Notranjci, pa tud z Ljubljane. Celu pat'r Niko je pršu z mopedam iz Strunjana:eek: Motoristi za Motoriste - MzM je zaštartalu. Več lahku prečitate v motosvetovem arhivu. Dobili smo nalepke, priponke, letake in gulaž. :P Rejs je bil dober, pa tulku mesa, da je žlica zaštekala :eek: nu, narveč je blu pa žegna (z neba). Fotke su lajpe. :OK: :OK: :OK: Pa lahka nuč. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa leta odkar prihajam v Novo Štifto imam najrajši žegne v dežju,ker takrat pridejo Motoristi in zmeraj je bilo OK!

en moker pozdrav Vine

Pozabu :blush:

Mal me zajebava tale nalaganje slik(EMŠO)

Me zajebava nalaganje slik (EMŠO) :cry:

post-669-1146237612_thumb.jpg

post-669-1146238239_thumb.jpg

post-669-1146238699_thumb.jpg

post-669-1146238979_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BIG YELLOW
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Novi Štifti nikoli še naj odpadlu. :slap:

tole si se pa "zlagal" .) . Leta 2002 vem, da nas je bilo samo nekaj premočenih v Ribnici, blagoslov so potem prestavili na naslednji dan, ko smo jo mi že pičili za prvomajski Dubrovnik. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni tisti,ki ste bili,in tisti,ki se bojite dežja,nekaj slik iz ŠTIFTE[attachmentid=68972][attachmentid=68971][attachmentid=68969]

post-6886-1146428293_thumb.jpg

post-6886-1146428379_thumb.jpg

post-6886-1146428533_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi nimaš prav ! :nono: Takrat smo prišli k žegnu sami ta pravi :OK: ,drugi dan je pa bil pač drugi dan! :BUA: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi nimaš prav ! :nono: Takrat smo prišli k žegnu sami ta pravi :OK: ,drugi dan je pa bil pač drugi dan! :BUA: :devil:

Bi ga že jaz popravil, pa mi je prijatelj!

Tako pač je, "BIG JELLOW" in tega ni mogoče spremeniti. Po moje bo tako ostalo še naprej...

Vedno isti... Eni za delat. Drugi za zapravljat. Tretji pa za pizdarije delat! :grim :D :D :D :grim

Svet se pa vrti naprej... :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fičo: ni lepo to, da prijatelja ne razjasniš z resnico in ga pustiš živeti v prepričanju da ima prav, čeprav nima :BUA: .)

@BIGYELLOW: se prekleto dobro spomnim tiste sobote(nazaj grede mi je pri 50kmh pod Laščami vzelo sprednjo gumo, na srečo sem ga ujel in ostal na svojem pasu), saj nas je bilo kar nekaj motosvetovcev zmenjenih na črpalki na Barju (obstaja tema), na koncu sem jo pa sam pihnil v nalivu v Ribnico. Vem da so imeli takrat tudi oldtimerji nek shod na Škofljici, saj je bilo kar nekaj starih mopedov na pumpi in so šli potem na Škofljico.

Sem bil kar nekaj časa v Ribnici in smo malo čvekali, žegnanja se pa res nisem udeležil, ampak zdele ne vem več zakaj( a ni nihče obvestil, ali pa se nam v tistem nalivu ni dalo odpeljati do Štifte in smo raje pod streho namizni fuzbal oziroma biljard nabijal ali nekaj v tem smislu

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fičo: ni lepo to, da prijatelja ne razjasniš z resnico in ga pustiš živeti v prepričanju da ima prav, čeprav nima :BUA: .)

:worship:

Hanzi!

Midva bova pa še kar naprej p'rjatla! :grim :OK: :OK:

Sej veš kako je, če teden skup dežuje. :D Energija se kopiči!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš kako je, če teden skup dežuje. :D Energija se kopiči!!! :P

sam morala, pa pada :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

letos je blo mogoče100 motorjev,ampak če je volja ni ovir.golaž je bil pa klasa zase.pasal je nekaj toplega,če se voziš iz gorenjske po dežju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!