Skoči na vsebino

Naked in veter!(hurikan ali rahel piš??)


B0stj4n

Priporočene objave

On ma na več temah čudne poste katerih kar nekaj ljudi ne razume, med njimi tudi jaz :)

Govora je o Valceku, ne o Vapoteku ... BTW: Včeraj te je Vapotek čakal pri Aliju, pa te ni blo ... je biu čist bogi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj te je Vapotek čakal pri Aliju, pa te ni blo ... je biu čist bogi!

Je mel srečo, da so mi drugi plačali, ker drugače Hoče niso tak vlke, da ga nebi najdo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mel srečo, da so mi drugi plačali, ker drugače Hoče niso tak vlke, da ga nebi najdo!!!

Kaj sn jaz narobe ču, ko si reko "Dobro, Barakude ni, samo vseeno - sprejet JE, ampak račun pa ga bo počakal!" ? ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.-. .- .--- -. --. .-.. .- --..-- / - .- -.- / -.- --- / ...- ... . / .... --- -. -.. .

-- ..- - .- / ? / .- .--. -. -.... ... --..-- / --.. .- -.- --- -. ? / -.- -. . -.. . ..--..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi naked vsaj 1000 ccm(XJR,Bandit.....itd. bmw),prava šipca,prava čelada,prava oprema pravi motorist-velikost rokavic VSAJ XXL,škornjev VSAJ 44+ in teža 90 Kg+ :whistle:

Ich libe naked! :wub:

ok 1100 (predelana XX), sipca skoraj nikakrsna, celada x-lite, cordura, rokavice XL, skornji 43, teza 100+

A pasem not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi naked vsaj 1000 ccm(XJR,Bandit.....itd. bmw),prava šipca,prava čelada,prava oprema pravi motorist-velikost rokavic VSAJ XXL,škornjev VSAJ 44+ in teža 90 Kg+ :whistle:

Ich libe naked! :wub:

Torej 1050 ccm :yea2: :yea2: :yea2: , sipca ni sploh :grrr , Schubert S1 Pro, Triumph leder, rokavice M+ :blush: , skornji 44 in masa 90 kg.

A sem vsaj blizu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... naked je edini pravi - prvinski motor (to je moje skromno mnenje) ...

... če vam.... preveč priha - pojdite na avtobus - motor ni za vas ...

Točno tako.

Šipe, šipce... so za na avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej 1050 ccm :yea2 , sipca ni sploh :grrr , Schubert S1 Pro, Triumph leder, rokavice M+ :blush: , skornji 44 in masa 90 kg.

A sem vsaj blizu? :hmm:

Vse štima razen številke rokavic(vsaj XL) če že ne XXXL,namreč marsikatera nebi bla zadovoljna saj se po dolžini prstov un organ meri!!!! :whistle:

Namreč za majnše prste mora bit cestak,če je že majhen,da je vsaj HITER!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namreč za manjše prste mora bit cestak,če je že majhen,da je vsaj HITER!!! :whistle:

...in ti predvidevas :slap: , da moj dovolj veliki Speedy ni dovolj hiter? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!