Skoči na vsebino

Naked in veter!(hurikan ali rahel piš??)


B0stj4n

Priporočene objave

Have a break. Have a KitKat. :004

A mi lahko prosim zamenjša KitKat za Twix :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem prevozil nakedov še pa još, pa mi nikoli ni kaj ekstra pihalo, pa umazan tudi nisem bil kaj ekstra bolj, kot običajno ...

A to pomen, da si se skoz vozu 50 na uro?

Salo na stran, men je bla ze razlika med razlicnimi motorji z poloklepom. Gol motocikel sem pa vozil edino Tridenta pred 25 leti, v kratkih hlacah in majici brez celade 150 po predmestni ulici, pa me tudi ni nic motilo ( mladost je norost - danes nebi vec upal tako).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V-max vidi 143 KS samo na televiziji, ko gleda novo fireblade (ki ima izmerjenih 147 na kolesu)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V-max vidi 143 KS samo na televiziji, ko gleda novo fireblade (ki ima izmerjenih 147 na kolesu)...

[/quo

Nevem zakaj spominjaš V-MAX-a .Verjetno zato ker,če si za njim peljal ko je dal v peti pri 150 Km/h gas si ti moral saj dvakrat dol šaltat :BUA: navor dečko 130 Nm (napiš kolk ma fierblade)da se bom ma smejal!!!

To ti pišem samo iz dolgcajta,namreč moj motor ima na kolesu (nepozabi z diferencijalom) 158Ks.Zanima me kaj boš odgovoril-se ti v naprej zahvaljujem. Pa kej okusnga napiš,pijačo imaš tukaj!!!!! :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...navor dečko 130 Nm... namreč moj motor ima na kolesu (nepozabi z diferencijalom) 158Ks

Tvoj motor ima po tovarniških podatkih na motorni gredi 127 Nm navora in 163 KM. Na zadnjem kolesu so mu namerili 145 KM pri 9.900 obratih.

Pa napišmo še za Fireblade na zadnjem kolesu: 151 KM pri 11.200 obratih.

Če dodaš, da je Fireblade celih(!) 64 kil lažji (237 - 173) in aerodinamiko, lahko ti s svojim kardanom šaltaš kamor hočeš, pa ti ne bo nič pomagalo.

Razen če ima ta tvoj virtualni K 1200 R iz profila kakšne druge performanse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1600 [attachmentid=67537]

Leta 1967 sem imel nekaj takega (ampak novga ) ne tako starino-še na odpadu boš moral nekaj plačat,da ga bojo sploh vzel.:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj motor ima po tovarniških podatkih na motorni gredi 127 Nm navora in 163 KM. Na zadnjem kolesu so mu namerili 145 KM pri 9.900 obratih.

Pa napišmo še za Fireblade na zadnjem kolesu: 151 KM pri 11.200 obratih.

Če dodaš, da je Fireblade celih(!) 64 kil lažji (237 - 173) in aerodinamiko, lahko ti s svojim kardanom šaltaš kamor hočeš, pa ti ne bo nič pomagalo.

Razen če ima ta tvoj virtualni K 1200 R iz profila kakšne druge performanse.

Dej napiš, kolk ma tvoj motor(Tdm 900) ne pa Fireblade. Pa še mal se računat nauč, če od Firebleda vzameš (suho težo) 176 kg pol tud od BMW-ja suho težo vzem 211kg,razlika je samo še 35kg.Pa če bo hondi kdej ratalo naredit neikeda z 1200ccm in diferencijalom izpod 211 kg bom tud jaz mal ploskou pa- :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej napiš, kolk ma tvoj motor(Tdm 900) ne pa Fireblade. Pa še mal se računat nauč, če od Firebleda vzameš (suho težo) 176 kg pol tud od BMW-ja suho težo vzem 211kg,razlika je samo še 35kg.Pa če bo hondi kdej ratalo naredit neikeda z 1200ccm in diferencijalom izpod 211 kg bom tud jaz mal ploskou pa- :beer2:

Moja TDM ima ravno tolk konjev kot jih rabim, še teh ne ponucam. Vse kar bi bilo več, bi bilo od viška. Zame vsaj. Motor sem kupil glede na svoje potrebe in ne zato, da bi se po forumih hvalil z njim.

Imaš pa prav, sem se zmotil, res je 211 kg, se ti opravičujem. Tudi 35 kg je občutna in zadostna razlika, da se opazi.

Fireblade je pa športni motor in ne traktor, da bi rabil kardan in diferencial. Še dobro, da vgradnje reduktorja ne predlagaš. Zato Honda tvojega izziva ne bo upoštevala, v to sem prepričan.

In Fireblade se pelje mim tebe kjerkoli in kadarkoli, zato je tvoje napenjanje tukaj povsem odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dry - moraš opoštevati še teže voznika... Sem prepričan, da je Brumer kupil motor svojim gabaritom po meri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

weee weee weee............ moj ati ma pa vecjega. :cry:

(focken´crybabies :angry: ) matr folk, mars ven pa vozit. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm jst bi pa sam dodal, ... da če upoštevamo težo pa težo voznika in potem osnove teorije časa, in preračunano na konja, .... dobimo konstanto v teh debatah .....

Konstanta je en motor = en Konj - tisti ki ga vozi, ... upoštevajoč maso črne luknje in kretenizem izkazan v debatah tipa zadnjih dveh strani (moj motor pa lahko, moj motor pa zna, moj motor ma pa, ...).

Pa kerga kurca, se je treba jebat okol tega kaj ma kdo na papirju, .... fantje vidu sem, pazi to, ŽENSKE - morda celo še deklice, ... ki so vozile na papirju inferiorne motorje, .... a dnevi so bili podobni eden drugemu, ... ker na koncu so MACHO-uber-EGO-ti pokali kot milni mehurčki, ko so se opravičevali, da pač radi gledajo ritko pred sabo.

In še danes se sprašujemo ali so ob teh izjavah imeli solzne oči od prečudovitega razgleda med vožnjo ali pač samo od bolečine, ko so spoznali, da papir ne naredi dobrega voznika, .... torej kot je Ledeni reku, ... pejte se vozit naokoli, uživajte vsak v svojem stroju in svoji vožnji, in ..... ehh BV.

Heh Zoolo the Horrible - The Next Mayor Of SinCity :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo zdele si pa tiča s tavelikim kladivom po glavci useku... hehehe

Hmm A to je dobro? :blink: :hmm: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak otrok ima svoje veselje. :lol1:

Kar se tiče teme. :krneki:

Zame konkretno je vsaj mal plastike dobr, čeprav sem še pred tremi meseci kupoval hornet 600, pa sem se po posvetih zdej odloču za Fazer FZ6 (že v garaži). Je pa odvisno za kaj in kje uporabljaš motor. Če bi se vozil pretežno po mestu in kratke relacije bi si kupu naked, ker mi je oblikovno zakon.

Zato prosim, da ne ozmerjate plastičarjev prehitro ker je prav, da si vsak izbere bike po svoji meri. :wallbash:

Važen je, da veter piha od spredej in ne od zadej.

Horatius

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!